Gildia Kupców Tireona
#61
Mam problem nie mogę znaleźć szpady erasta, wiem ze ma ja ktoś w górnym mieście ale przeszukałem wszystkie domy i nie ma
Odpowiedz
#62
Witam. Otóż jestem w trakcie zadania związanego z Pustelnikiem i chcialbym zadać pytanie: wxzesniej juz myszkowalem w jego chatce na szczycie i nie wiem czy moge udać sie do niego z pustymi rękoma bo z tego co pamietam księgę nauki ale ja wykorzystałem, czy moge wrocic tak normalnie czy nie obejdzie sie bez użycia kodów?
Odpowiedz
#63
warunkiem zaliczenia zadania jest posiadanie w ekwipunku Dziennika Pustelnika
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#64
W czyim domu jest szpada erasta?
Odpowiedz
#65
ona się pojawi dopiero gdy zagadasz na jej temat z pewnym człowiekiem od skupu fantów w porcie
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#66
Zagadalem juz z nim powiedział że jest w górnym mieście ale nie mogę jej znaleźć
Odpowiedz
#67
u zleceniodawcy pewnego dużego Zlecenia
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#68
(14.08.2016, 12:18:36)Krime napisał(a): Zagadalem juz z nim powiedział że jest w górnym mieście ale nie mogę jej znaleźć
boże leży na wierzchu na stole wystarczy przeszukać domy...
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
#69
Lord Andre mnie zaczepil i chcial zabic, bo niby zabilem jakiegos kupca, a potem ozywilem go mocą beliara. To jaki quest czy jak? :d
Odpowiedz
#70
czyżbyś nie dostał ostrzeżenia, żeby do niego nie łazić?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#71
no wlasnie nie, ale teraz juz wiem :D
Odpowiedz
#72
(14.08.2016, 15:22:51)Tituf napisał(a): czyżbyś nie dostał ostrzeżenia, żeby do niego nie łazić?

też za pierwszym razem nie dostałem ostrzeżenia, ale to dobrze bo przynajmniej moje zdziwienie było zajebiste Język
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
#73
Where is ta książeczka ( zadanie tireona o pustelniku)
Odpowiedz
#74
wysoko w górach jest chatka, wejście niedaleko kopalni z pełzaczami
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#75
Zadanie rynki zbytu z kim pogadać o tym w GD zwiedziłem już wszytskie obozy w GD łącznie z paladynami z zamku i nie miałem nic o możliwości handlu dla gildii kupców ???
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości