Gildia Kupców Tireona
#91
kto powiedział cokolwiek o szukaniu pieniędzy?
jak ty czytasz dialogi?
żadnych pieniędzy nie ma
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#92
A przeczytałeś obie notatki od złodziejaszka? Chodzi o ten od Lorda Hagena.
Odpowiedz
#93
Oki dzieki za info, mam taki śmietnik w ekwipunku że przegapiłem jeden "weksel".
Muszę wywalić troche tego śmiecia z ekwipunku - czy jeśli je sprzedam to "znikną" w następnym akcie ?
Odpowiedz
#94
żadne sprzedane przedmioty nie znikają  ekwipunku handlowego jesli jest to handel "okienkowy"
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#95
Poprosze o podpowiedź w sprawie zadania dotyczącego zezwolenia na handel u Gainy. Prawa klasztoru zabraniają tam handlu - gdzie szukać "filozofa" który pomoże nam rozwiązać ten problem? Pierwsze co mi przyszło na myśl to Daron i mag przed klasztorem w kapliczce ale niestety. Abuyin też w sumie pasował mi na filozofa :) ale tu też brak dialogu.
Odpowiedz
#96
Plac świątynny - poszukaj tam!
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#97
Ah no tak - miałem nadzieje, że to będzie ktoś poza klasztorem. Pozostaje poczekać w takim razie na dostęp bo okradania niestety jeszcze nie mam żeby zdobyć klucz.
Odpowiedz
#98
Plac świątynny w Khorinis!
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#99
Da radę przywołać Szpadę Erasta z konsoli? Albo znaleźć ją po prostu "bez udziału" Halvora?
Odpowiedz
A co zrobiłeś Halvorowi? Przyznaj się!
Odpowiedz
(05.09.2016, 18:20:38)Dota napisał(a): A co zrobiłeś Halvorowi? Przyznaj się!
zapewne siedzi w wiezieniu Cool
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
Ale zadziała sam fakt posiadania szpady czy trzeba mieć jeszcze spełnione warunki rozmów? Pytam, bo nie chcę bez potrzeby używać marvina, skoro mod jest wg większości taki wrażliwy na konsolę.
Odpowiedz
szpada się pojawia po gadce z Halvorem
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
@Wiśnia

Ale mi chodzi o to, czy to, że sobie przywołam szpadę konsolą, umożliwi mi wykonanie zadania? Bo często gęsto w starych grach bywa tak, że musisz wszystkie czynności zrobić tak, jak zaplanują twórcy, aby zaliczyć zadanie, tj odpowiednie skrypty i warunki muszą zaskoczyć.

@Dota

Siedzi w pierdlu, ale nie ma żadnych opcji dialogowych.


Swoją drogą czy tutaj nie ma żadnej edycji postów? Czy po prostu szybkich odpowiedzi nie można edytować?
Odpowiedz
A po co ty chcesz przywoływać tą szpadę? to jest po prostu konsekwencja twojej rozgrywki.
 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości