Gildia Kupców Tireona
#76
tu się konkretnie z nikim nie gada, tu mówi o tym sytuacja
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#77
Zadanie spisek jak posunąć dalej , oczyściłem się z zarzutów u Andre i gadałem z Kornenem , teraz chyba mam znaleść zleceniodawcę ale wpis w dzienniku i rozmowa z Kornenem nic nie mówi , zagadałem do wszystkich kupców w Khorinis i nic??
Odpowiedz
#78
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#79
Teraz robię zadanie to z tym handlem Język w dp zrobione w jarku też ale jak to zrobić w gd? Z kim powinienem pogadać w zamku nie mam z nikim opcji dialogowej.
W innych obozach też nie mam
Odpowiedz
#80
Sytuacja sama za siebie odpowiada co do handlu :)
Odpowiedz
#81
Zadanie u Gildii Kupców w R3 Mam załatwić dostawcę rzadkich trofeów z niebezpiecznych potworów ?? byłem już u wszystkich myśliwych w DP i handlarzy w khorinis i nikt nie ma żadnej opcji dialogowej ? już nie wiem gdzie szukać ? może jakaś wskazówka??
Odpowiedz
#82
Gdzie występuje najwięcej takich bestii? W Górniczej Dolinie, podpowiem jeszcze, że od razu widać iż ten łowca spotkał kiedyś Wilka(Najemnika).
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#83
Przecież to banalne. Zastanów się jaki myśliwy specjalizuje się w trudnych zadaniach, o czym nam sam zresztą mówi? Podpowiem tak: ów myśliwy występuje również w NK.
Odpowiedz
#84
Zwiedziłem już Khorinis wzdłuż i wszerz i nie natrafiłem na ślad Juliana, mam go wyleczyć, mam czym ale go nie ma w okolicy farm. Tak dobrze się schował czy mam się martwić, że mi zniknął?
Może mala podpowiedz co do jego lokalizacji? chyba po 45 godzinach bym go już spotkał? Uprzedzając pytania: nie używałem konsoli ani niczego innego.
Odpowiedz
#85
Julian podróżuje między farmami Sekoba i Bengara. Rano jest chyba na farmie Sekoba, a wieczorem na Bengara, ale tutaj mogę się mylić.
Nie miał prawa Ci zniknąć, bo nie należy do grona "znikających postaci".
Odpowiedz
#86
Powinien stać obok Bengara albo obok chaty Sekoba
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#87
No faktycznie stoi jak wół, chyba za bardzo go szukałem w innych miejscach koło farm. Dzięki.
Odpowiedz
#88
Skradziony Towar -> gzie odnajdę hinta odnośnie pieniędzy myśliwych przeszukałem wszystkie miejsca które ten złodziejaszek odwiedzał.
Odpowiedz
#89
Jak go znajdziesz, to on Ci powie coś więcej :)
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#90
rzecz w tym że go już dawno ukatrupiłem, list do midasa, od midasa do tisamona i znowu do midasa.
Teraz mam znalezć pieniądze ale w jaskini, koło wierzy xsardasa oraz wszędzie między wierzą a miastem nic niema
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości