Gildia Kupców Tireona
(08.09.2016, 20:32:06)kea1 napisał(a): Tak. Została tylko jedna farma, miasto i Onar.

To zrób to miasto i ta farmę i powinno się ruszyć.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Właśnie nie mogę, bo nie mam dialogu z Kornerem na temat ukradzionego towaru.
Odpowiedz
Podasz ostatni wpis z dziennika?
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Co do mojego wcześniejszego problemu ze zniknięciem Pedra to kod od Titufa załatwił sprawę i już jestem członkiem gildii Tireona, także dzięki za pomoc!
Odpowiedz
(08.09.2016, 20:37:11)Lewkooo napisał(a): Podasz ostatni wpis z dziennika?

Od razu dam wszystkie screeny z ekranu.[Obrazek: oszkw5y] [Obrazek: udqBTmK] http://imgur.com/xrW6seU Zbrodnię i karę miałam wykonaną.
Odpowiedz
dobra kolejna rzecz- czy wyklikałaś z Tireonem opcję 
"Co do tej pory udało się wam osiągnąć?"

jesli nie to wyklikaj i idź potem do Kornena z gadką "Przysyła mnie Tireon."
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Spróbuję jutro. Pominęłam ten dialog (chyba).
Odpowiedz
A i te screeny niewiele dają.Chodzilo mi o zadanie ukradziony towae
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Co do Zezwolenia na handel to u mnie było jakoś tak: najpierw gadka z Santino na farmie Onara, później z Kornenem z Khorinis a następnie rozmowa z Tireonem u Orlana i zaczynała się misja o kradzieży Towaru gildii co zapoczątkowało "turde kurde po wsypie i dolinie przodków".
Odpowiedz
(08.09.2016, 21:05:52)Lewkooo napisał(a): A i te screeny niewiele dają.Chodzilo mi o zadanie ukradziony towae

Bo jeszcze tego nie miałam i właśnie chodzi o to, że nie mogę go otrzymać.  Smutny     Ale jutro polecę do Santino i Kornera, wyklikam wszystkie dialogi i pobiegnę do Tireona.   :)
Odpowiedz
(08.09.2016, 21:00:58)Memorius napisał(a): dobra kolejna rzecz- czy wyklikałaś z Tireonem opcję 
"Co do tej pory udało się wam osiągnąć?"

jesli nie to wyklikaj i idź potem do Kornena z gadką "Przysyła mnie Tireon."

Ruszyłam już. Dalej sobie poradzę, dzięki.
Odpowiedz
Po dołączeniu do Gildii Kupców nowe zadania pojawią się w drugim rozdziale jak mniemam?
Odpowiedz
Tak, pojawiają się w powiązaniu  z wątkami głównymi.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ktoś mi powie, gdzie szukać bandytów którzy napadli na Erasta i mają jego szpade? To chyba nie byli Ci od Halina? Bo z informacji wynika, że gdzieś w lesie za farma Akira, lecz cześć lasu przeszedłem i nic. :/
Odpowiedz
To bandyci z zadania Napadnięci Kupcy.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości