Gildia Kupców Tireona
Zabiłem ich już wcześniej. A szpady Erasta nie mieli przy sobie... Co mam teraz zrobić?
Odpowiedz
Musisz znaleźć ich pasera.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
(11.09.2016, 11:03:13)Vanaadis napisał(a): Zabiłem ich już wcześniej. A szpady Erasta nie mieli przy sobie... Co mam teraz zrobić?

Odpowiedz
Kto mi pomoże w "filozoficznym" rozwiązaniu sprawy z handlem Gainy w klasztorze?
Odpowiedz
Mag wody w Khorinis. :>
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
Podczas zadania "skradziony towar " szukam Zorexa. Maleth powiedział, że ten udał się na farmę Onara. Onar mówi, że ten nigdy się u niego nie pojawił. Mam wrócić do Maletha?
Odpowiedz
Tak i "zasadzić mu porządnego kopa w dupę" czyt. Iść za informacjami zapisanymi w dzienniku.
Odpowiedz
To zadanie z skradzionym towarem jest bardzo proste ale nuuudne, niestety wg mnie to jak dotąd najnudniejsze zadanie w Przeznaczeniu, sporo potek szybkości na to zeszło
"A wtedy Adanos tchnął w niego część swej boskiej mocy ..."
Odpowiedz
(11.09.2016, 16:10:37)Vanaadis napisał(a): Podczas zadania "skradziony towar " szukam Zorexa. Maleth powiedział, że ten udał się na farmę Onara. Onar mówi,  że ten nigdy się u niego nie pojawił. Mam wrócić do Maletha?

A później duuużo latania ( :/ ) z jeden punkt mapy w drugi. Ale nie pożałujesz. Do Zorexa polecam jednak pójść z Gorem.
Odpowiedz
Panowie, zadanie"Legenda o Pustelniku" da się wykonać w 1R? Jeśli tak, to może ktoś podać jakąś wskazówkę gdzie mniej więcej mam zacząć poszukiwania jego chatki?
Odpowiedz
Potrzebuję rogu smoczego zębacza do questa z Santinno, ale u Gaana nie ma opcji nauki zdobywania tychże rogów, gdzie mam się tego nauczyć???
Odpowiedz
Zabijesz prychającą bestię, to nauczy.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Pamiętaj, żeby zabić ją kiedy Gaan będzie w pobliżu, bo inaczej jak pójdziesz się nauczyć rogów, to ciało już zniknie.
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
No, a kto powiedział, że zadanie trzeba w 1 R wykonać?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Kto pomoże mi z nową siedzibą gildii kupców? Lutero i Iglerio nie pomogą i mam się udać do kogoś innego, ale do kogo?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości