Gildia Kupców Tireona
1. Jak popchnąć zadanie "Skradzione Towary"? Ostatni wpis w dzienniku to ten, że Midlas chce zwrotu pieniędzy od paladynów. Nie mam dostępu do Lorda Hagena jeszcze.
Odpowiedz
(21.11.2016, 23:58:32)Narcyz napisał(a): 1. Jak popchnąć zadanie "Skradzione Towary"? Ostatni wpis w dzienniku to ten, że Midlas chce zwrotu pieniędzy od paladynów. Nie mam dostępu do Lorda Hagena jeszcze.
To musisz uzyskać do niego dostęp
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
(22.11.2016, 00:25:34)Wiśnia napisał(a): To musisz uzyskać do niego dostęp
To nie jest konieczne, Hagen tu w niczym nie pomoże.
Trzeba po prostu wiedzieć na co Zorex wydał pieniądze.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Co do Skradzionych towarów to zostawiłem Zorexa przy życiu. Jego śmierć chyba nie jest obligatoryjna? Dodam, że zabieranie do pomocy Gora jest błędem, bo w walce nie pomaga, a potem chciał donieść do mnie do Andre, zdrajca. "Niepamięć" poszła w ruch.
Odpowiedz
Gora lepiej nie mieszać w stosunki międzyludzkie. Lol
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(22.11.2016, 12:14:17)Narcyz napisał(a): Co do Skradzionych towarów to zostawiłem Zorexa przy życiu.
Chwalebny, choć w tym przypadku zupełnie zbędny gest.
Co do samej akcji - podpowiem tyle - trzeba czytać WSZYSTKO co wpadnie w ręce
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Wszyscy kupcy mają pozwolenie na handel, każdy z nich o tym wie. Jednak po powrocie do tawerny Tireon nie ma żadnej opcji dialogowej. Jakaś podpowiedź jak popchnąć zadanie? Czy czekać na 3R?
Odpowiedz
to zadanie z pozwoleniem jest do zrobienia i w IR... więc nie rozdział jest warunkiem, trudno powiedzieć - jakie wpisy są w dz?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Na pewno o nikim nie zapomniałeś?
Odpowiedz
Możliwe, że Julian jeszcze nie wie, że Sekob dał pozwolenie. Sprawdzę.
Odpowiedz
Załatwiłem handel u Onara, Bengara, w klasztorze i u Lobarta. Chcąc załatwić handel u Sekoba muszę pogadać z Tymonem, ale gdy Tymon sie pyta ile farmerów załatwiłem odpowiadam mu, że 2, a z moich obliczeń wychodzi 3 :D. I jeszcze jak mogę załatwić pozwolenie u Akilla, ciągle mówi, że nie chce o tym gadać.
Odpowiedz
Pozwolenie od Akila dostaniesz jak ruszysz zadanie Starożytny Kult.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
(03.12.2016, 18:36:49)styxu napisał(a): , a z moich obliczeń wychodzi 3
obliczenia nie mają tu nic do rzeczy
skrypt opiera się o licznik w warunku, zwiększający się po potwierdzeniu u każdego z kupców możliwości handlu - zapewne nie został wykonany któryś z dialogów potwierdzony wpisem
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Gdzie jest ten cały Zorax? Maleth zdaje się wychujał mnie mówiąc, że był on na farmie Onara także gdzie mam go szukać? Bo nie mam żadnych pomysłów.
Odpowiedz
Pogadaj jeszcze raz z Malethem, jak już masz wpis w dzienniku, że Zoraxa nie ma na farmie Onara.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości