Bandyci w Jarkendarze
#61
Skąd mogę wziąć grzyby do potrawki Snafa?
Odpowiedz
#62
mam nadzieję, że grasz na nowej wersji
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#63
Gdzie mogę zdobyć klucz potrzebny do otworzenia skrzyni na dachu karczmy Snafa?
Odpowiedz
#64
A miałeś już 'poważną' pogawędkę z Estebanem?
Odpowiedz
#65
Tak miałem ale żadnego klucza przy sobie zdaje się nie miał jeśli o to ci chodzi.
Odpowiedz
#66
Oczywiście , że miał.
Jest to jeden z nielicznych itemów indywidualnych, który postać ma od początku, a nie z insertu
ma on oznaczenie flags = ITEM_MISSION;, co oznacza, że ciało nie zniknie tak długo jak długo posiada w sobie ten klucz
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#67
Jak otworzyć grobowiec w kopalni złota?
Odpowiedz
#68
A po co chcesz tam włazić? Mało profanacji jeszcze tam było?
Odpowiedz
#69
(22.01.2017, 13:30:20)Token napisał(a): A po co chcesz tam włazić? 

A nie ma tam żadnych itemów czy coś?
Odpowiedz
#70
Najpierw się strzelało w coś łukiem, a potem klikało jakieś dwa przełączniki na ścianach już w środku. Dokładniej Ci nie powiem, bo sam nie pamiętam.
Odpowiedz
#71
Mam problem ze zdobyciem pierścienia Gomeza. Przeszukałem wszystkie pomieszczenia na piętrze i wszystkie skrzynie jakie znalazłem łącznie z wieżą. On sobie gdzieś luźno leży czy w którejś skrzyni? miałem wcześniej misję od Blizny. Jeden pierścien (Kruka) dałem w dialogu łowcom ale wątpię, żeby to był ten sam.
Odpowiedz
#72
podpowiedź na początku tematu
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#73
Podpowiedź dotyczy znalezienia kluczy (to ja sam znalazłem) dostałem się do pokoju jak również wieży ale nie znalazłem pierścienia Gomeza w żadnej skrzyni ani wolnoleżącego.
Odpowiedz
#74
nie chętnie pisze ale też chodzi o ten pierscień do misji złoty pierścień gomeza dostajemy go w jakiś sposób od kogoś czy sobie gdzieś leży jak leży to mogę prosić o jego dokładną lokalizacje bo praktycznie cały zamek wyzbierany i nic nie ma
Odpowiedz
#75
Zerknij na początek tego tematu.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości