Bonusy i Drogocenne przedmioty
Nie znalazłem żeby ktoś o tym pisał.

Czarna ruda - DP , jak się kończy rzeka koło Opuszczonej Farmy jest mały staw i tam leży na kamieniu.

Latarnia w DP - za obrazem na parterze jest zwój ( nie pamiętam jaki ), przycisk odchylający obraz jest gdzieś koło łóżka.
Odpowiedz
(08.11.2016, 13:09:20)I napisał(a): W DP Artur siedzi przy jeziorku, jeżeli popłyniemy w lewo do końca (do takiej jakby zatoczki) jest tam taki kamień na środku a na nim czarna ruda. Z kolei idąc od łódki (przy tym samym jeziorku) w stronę farmy na której jest Bars niedaleko jest uschnięte drzewo do którego przylega kłoda a na drzewku szczawik :)

Jak już sie czepiać Lol
Odpowiedz
Fakt.
Przegapiłem to jakoś w wyszukiwarce, a myślałem, że będę pierwszy Płacz
Odpowiedz
No to ja dorzucę trzy grosze, nie znalazłem tego na forum. Przy wejściu do doliny przodków od strony Khorinis, po zejściu z kamiennych schodów mamy Smoczy Korzeń i Szczaw Królewski.
Smoczy Korzeń w charakterystycznym drzewie, na które trzeba się wspiąć, znajduje się ono przy ścianie budowli pradawnych. Szczaw Królewski znajdziemy idąc dalej w kierunku obozu myśliwych, trzymając się ściany mamy spaloną budowlę. W jej pobliżu trzymając się dalej "ściany" mamy Szczawik leżący pod kłodą drewna.
Odpowiedz
Jako, że dzisiaj sprawdzałem ten Jarkendarowy bug u jednego z forumowiczów, to odpaliłem swojego save'a z końcówki 5 rozdziału i poszedłem do Jarkendaru do komnaty gdzie był swego czasu Lord Vetritus.
Podczas rozgrywki jesteśmy w tym miejscu co najmniej dwa razy: po tabliczkę i po lorda. Przy lordzie mógłbym nie zauważyć, ale przy tabliczce na pewno bym widział goblinie jagody na ołtarzyku. Wygląda mi na to, że się tam insertują, w którymś rozdziale.

Pewnie było :> 
Kolejna rzecz, którą pominąłem ( zrzut robiony na save'ie z końcówki 5 rozdziału ).
Kto grał w Przeznaczenie to wie co to za miejsce. Trzeba było otworzyć drzwi.

[Obrazek: ScPTrcZ.jpg]
Odpowiedz
Tęcza 
Szczerze to ja jestem ciekawy, wygląda znajomo, ale na 100% pewien nie jestem co to za miejsce. Pit?
Odpowiedz
DP, zniszczone chaty w okolicach opuszczonej farmy, gdzie koczuje Bars.
Trzeba otworzyć te drzwi leżące na ziemi :)
Odpowiedz
Haha, Przeznaczenie potrafi zaskakiwać, przechodziłem tyle razy tamtędy i nie zauważyłem tych drzwi... Dziękuję Erwin za info.
Odpowiedz
Wczytałem sobie dzisiaj swojego save'a z końcówki 5 rozdziału, bo byłem ciekaw, czy jakbym się postarał, to mógłbym skończyć grę na 40 levelu. Połaziłem trochę po lokacjach tłukąc potworki i znalazłem jeszcze to

[Obrazek: 1K3cfS4.png]

i udało mi się otworzyć to

[Obrazek: toOxhaa.png]

Nie wiem czym, ale to coś musiałem zdobyć od rozprawy z bandytami do końca 5 rozdziału.
Odpowiedz
Kurde, a przechodziłem tyle razy tamtą okolicę mając przeczucie, że gdzieś musi tu być jedna z trzech najlepszych roślin. No i nie znalazłem nic. Dzięki za zdjęcie Erwin :>
Co do drugiego foto, to skrzynia którą otwiera się kluczem Estebana. Swoją drogą jestem ciekawy, czy można wejść jakoś w interakcję z Wolframem jeżeli założymy pancerz bandyty. Zawsze ich zabijając mam dylemat, czy nie lepiej poczekać do tego drugiego rozdziału i przyjść tam w pancerzu od chłopaków z Jarkendaru.
Odpowiedz
(19.10.2018, 10:50:55)mistrz007 napisał(a): , czy można wejść jakoś w interakcję z Wolframem jeżeli założymy pancerz bandyty.
nie, nie można
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
chociaż jest to świetny pomysł dla rozważnych graczy i taki bonusik mogliśmy przygotować
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Czy z każdym bandytą, którego trzeba po prostu zabić tzreba koniecznie rozmawiać?
Wolfram to randomowy NPC z gildii BDT, tak jak Jonas , Duncan i paru innych imiennych.
Nadawanie mu cech indywidualnego NPC spowodowałyby konieczność ogromnych przeróbek skryptowych dla interakcji w całym obozie bandytów na wzgórzu.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
zbyt ambitnie... ot po prostu randomowa rozmowa z randomowym npc - dostalibyśmy jakąś flachę albo mieszek i tyle
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Jeszcze pokażę to, bo jest trochę nieoczywiste.


[Obrazek: w29Q13I.png]

Polecam też sobie dokładnie przeszukać Starą Kopalnię, bo jest tam fajna miejscówka z bonusami, tylko trzeba się pomęczyć i dobrze zeskoczyć. Nie będę spoilerował. Kto chce to sobie zagra i poszuka.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości