Zadania poboczne w GD
Z tego co pamiętam to klucz był gdzieś w tej części zamku, która jest remontowana przez więźniów. Leży gdzieś na ziemi
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
@MaQo, mam wrażenie, że przeszukałem każdy cm^2 zamku, otworzyłem każdą rybę i każdy mieszek, w akcie desperacji nawet wszystkie muszle pootwierałem. Po prostu ni cholery, nie widzę nigdzie tego klucza. :c HELPrzeznaczenie :c
Odpowiedz
no mówię ci, że leży gdzieś niedaleko Sirana
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
@MaQo właśnie po raz piąty dzisiaj dokładnie sprawdziłem pomieszczenie w którym jest Siran i wszystkie pomieszczenia w jego pobliżu i jak babcię kocham nie widzę nigdzie tego klucza. :c

W akcie desperacji jedyne co mi przychodzi do głowy to zmarnować kilka punktów nauki i nauczyć ognika szukania wszystkiego. :c
Odpowiedz
Dobra - idziesz murem za miejscem gdzie przebywa Siran i dalej stoi gwardzista Fairfax, za nim są drzwi, otwierasz je i w tym pomieszczeniu na beczce leży klucz.
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
@MaQo, specjalnie zacząłem nową grę i przeleciałem na kodach, żeby sprawdzić. Tam jest "Klucz do drugich drzwi", a ja potrzebuję "Klucz do pierwszych drzwi". :c

Więc ja się też pomyliłem, że pisząc, że klucz do drugich drzwi leżał w tej dziurze w lochach, bo tam pewnie leżał klucz Engora...
Odpowiedz
To pewnie ten, co jest za obrazem w pomieszczeniu przed pokojem Engora.
Odpowiedz
to jak mogę przesunąć ten obraz? :D
Odpowiedz
Niezbyt uważnie buszowaleś w komnatach. W kolejnym pokoju wisi na ścianie trofeum-czaszka.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
TAK ! DZIĘKUJĘ! NIECH WAM BOZIA HOJNIE WSZYSTKIM W DZIECIACH WYNAGRODZI! <3 <3 <3

Sprawdzałem każdą pochodnię czy mogę pociągnąć, ale tej czaszki nie zauważyłem. Mam już pierścień dla Blizny. Znalazłem nawet drugi egzemplarz Tomu 1 Bitwy o Varant, szkoda tylko że jeszcze nigdzie nie trafiłem na Tom 2. :c
Odpowiedz
(03.11.2020, 14:30:54)Hadar napisał(a): nigdzie nie trafiłem na Tom 2. :c

Powinieneś już takowy mieć Troll
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
To cóż znów przegapiłem?  Płacz Płacz Płacz
Odpowiedz
(03.11.2020, 15:00:56)Hadar napisał(a): To cóż znów przegapiłem?  Płacz Płacz Płacz

Zapewne nieuważnie przeglądałeś oferty handlarzy Relaks
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
E to się nie liczy. :D Ja tylko w ostatecznej ewentualności kupuję coś, jeżeli nie można tego znaleźć. ale dzięki za hinta. ;)
Odpowiedz
Wróciłem do rozgrywki po dłuższej przerwie, na początku kopalni w nowym obozie. Tam było coś ciekawego do zdobycia, czy po prostu lokacja do wyczyszczenia?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości