Zadania poboczne w GD
Są tam fabularnie ważne przedmioty, a poza tym w Przeznaczeniu nie ma miejsc niewartych uwagi
Odpowiedz
A jakie to są przedmioty? Znalazłem tam jakiś rodzaj skręta z ziela z tego co ciekawsze mi się rzuciło.

Ok, była tam jeszcze książka do zadania teleporty w górniczej dolinie. Kto dawał tego questa?
Odpowiedz
To księga dla Merdariona.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
I ten quest jest potrzebny żeby ruszyć amulet dla cor angara?
Odpowiedz
A zastanawiasz się czy warto go wykonywać?
Odpowiedz
Zastanawiam się jaką przyjąć kolejność po powrocie do rozgrywki w GD, żeby w miarę ogarnąć co się tam działo. Po 2 latach niestety niewiele pamiętam o tym co było w GD, a życie nie da mi gwarancji, że nie będę musiał porzucić rozgrywki na dłuższy moment, więc nie chcę zaczynać jeszcze raz.
Odpowiedz
Rozumiem, bo sam przechodzę teraz przez niemożliwość grania, jedynie smartfon daje mi możliwość zaglądania chociaż na forum.
Dam ci prostą wskazówkę, weź kartkę a4 i długopis, podziel na 4 kolumny i podpisz każdą z nich nazwą głównego zena, czyli Khorinis, Jarkendar, Górnicza Dolina i Dolina Przodków. Podem odpal dziennik i skrupulatnie go przejrzyj i wpisuj sobie w poszczególne kolumny do kogo musisz się udać, albo co zrobić. Wtedy masz wszystko jak na dłoni i z łatwością ustalisz kolejność wykonywania poszczególnych zadań
Odpowiedz
Właśnie zacząłem to samo robić i patrzeć na questy, ale nie wydaje mi się, żeby zostało mi się ich wiele. Po przeleceniu całego zena potwory są tylko u smoków, w okolicach orkowego cmentarza, oraz na tym wzgórzu z orkowym generałem.
Czy oddanie questa z listem obciążającym Świstaka po wsunięciu mu go do kieszeni psuje jakiś quest?

@Edit: Wie ktoś gdzie jest Johann?
Odpowiedz
(15.11.2020, 20:37:20)Urudin napisał(a): Czy oddanie questa z listem obciążającym Świstaka po wsunięciu mu go do kieszeni psuje jakiś quest?

Nie wydaje mi się, zawsze go robiłem.

(15.11.2020, 21:17:22)Urudin napisał(a): @Edit: Wie ktoś gdzie jest Johann?

Chyba  - bagna, bandyci, Jarkendar.
Odpowiedz
Dokładnie tam był, a ja jak głupi przeszukiwałem kopalnię, dzięki!
Odpowiedz
Witam. To chyba dobry temat. Zadania w GD ?
W 2 rozdziale we wspomnianej już GD jest kamienny zamknięty krąg koło szkieletu ciemnego stwora. Nie mogę go otworzyć . Czy to jest możliwe w 2 rozdziale ? Czy ma to związek z jakimś może zadaniem ?

Na wyspie koło Finkreka smoka sa zamknięte drzwi do gospody z Gothic 1. Gdzie jest klucz ?
Pod mostkiem w opuszczonej kopalni tej na początku przy wejściu do GD jest ukryty kuferek ? Nie można go otworzyć. Nie znalazłam niczego co mogło by go otworzyć. Jakieś sugestie?

Po 20 próbach zabicia nadzorcy wypada z niego klucz. Nigdzie jednak nie pasuje przeszukałam wszystkie możliwe zamki skrzyń w Dolinie Przodków i nic.
Odpowiedz
Lecimy
1. Możesz dostać się tam wykonując zadania z teleportami w GD
2. Klucza nie ma w tej modyfikacji, jest w jej kontynuacji - Przebudzeniu
3. 4tym rozdziale pewien kopacz może dać Ci do niego klucz
4. Nadzorca dość dawno temu żył, kuferek, do którego jest to klucz już pewnie zdążył rozsypać się w pył - ale to dotyczy DP, a nie GD
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Niech mnie smok żywcem spali ale nie pamiętam... Chyba będąc najemnikiem uzyskujemy questa w którym możemy dostać się do tej karczmy? Przeszedlem grę tą gildią a już mi wyleciało z głowy czy zwiedzałem tą knajpę czy też nie :/
Odpowiedz
(17.11.2020, 11:08:23)Klimek napisał(a): Niech mnie smok żywcem spali ale nie pamiętam... Chyba będąc najemnikiem uzyskujemy questa w którym możemy dostać się do tej karczmy? Przeszedlem grę tą gildią a już mi wyleciało z głowy czy zwiedzałem tą knajpę czy też nie :/

Nie ma takiego zadania w 1 części.
Odpowiedz
Gdzie znajduje się Angar po znalezieniu jego amuletu? Chcę mu go oddać, ale nie mogę go znaleźć nigdzie w pobliżu krypty. Czy można sobie spieprzyć quest wchodząc do krypty przed znalezieniem Angara gdzieś na południu?

@Edit: Znalazłem go w wieży w której się go spotykało. To jeszcze ostatnie pytanie, gdzie znaleźć NPC któremu trzeba oddać rośliny wiary?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości