Zadania poboczne w GD
#61
Jak mam wejść do Opuszczonej Kopalni, jestem już przy kołowrotku (od strony GD), ale brakuje mi pewnego przedmiotu i nie wiem jakiego.
Odpowiedz
#62
Jak znajdziesz ten przedmiot, to będziesz wiedział, że to on. Przeszukaj raz jeszcze kopalnię. 
Odpowiedz
#63
Wytłumaczy mi ktoś co mam zrobić w zadaniu ze starą kopalnią ? Dostałem się do niej zabiłem wszystkie zombi, szkielety i pełzacze i dalej nic Smutny Dostałem jeszcze klucz od grimsa ale nie wiej gdzie jest kufer.
Odpowiedz
#64
odnosnie twojego problemu, nalezy zabic wszystkie zombi i szkilety kopaczy i pojawi sie wpis w dzienniku a nastepnie udac sie do gomeza i powiadomic go o powodzeniu zadania. :)
Odpowiedz
#65
a wiesz cos na temat tej skrzyni ?

nie wiem czemu mam wieczne problemy z tą grą ale mnie to zaczyna denerwować. W zadaniu z ze starą kopalnią uzyskałem dostęp do kopalni, pogadałem z gomezem , zabiłem wszystko co się ruszało tam i dalej nic Smutny
Odpowiedz
#66
miałeś licznik zabijanych zombi? doszedłeś do 0?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#67
nie miałem żadnego licznika
Odpowiedz
#68
zbugowałeś to zadanie - albo nie wziąłeś go prawidłowo od Gomeza, albo wychodziłeś w trakcie z lokacji, albo jeszcze coś tam zawaliłeś.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#69
(11.08.2016, 22:10:56)Tituf napisał(a): zbugowałeś to zadanie - albo nie wziąłeś go prawidłowo od Gomeza, albo wychodziłeś w trakcie z lokacji, albo jeszcze coś tam zawaliłeś.

a da się coś z tym jeszcze z tym zrobić czy nie ?
Odpowiedz
#70
nie, choć sporo straciłeś, to możesz grać dalej
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#71
Siema mam pytanie robie misję stara kopalnia oczywiście wszystko ok licznik spadł do 0 zabiłem wszystkie zombie i szkielety wpis w dzienniku "zabiłem wszystkie udreczone Duszę czas wracać do gomezA i przekazać mu to" czy jakos tak tylko jak idę do niego to nic się nie dzieje nie mogę mu powiedzieć mam tylko opcje koniec pomocy
Odpowiedz
#72
Jak dostać się do pomieszczenia gdzie kiedyś gomez miał skrzynie :D ?
Odpowiedz
#73
Jak mam otworzyć ten grobowiec z amuletem Angara, nie wiem czego mam szukać.
Odpowiedz
#74
żeby się tam dostać trzeba wykonywać zadanie Teleporty w Górniczej Dolinie
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#75
Gdzie się znajduje ten duch Gomeza zdobyłem klucze i dostałem się do tej piętrowej wieży na zamku ale Gomeza tam nie ma tylko skrzynia z jego pierścieniem ??
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości