Zadania poboczne w GD
Ile trzeba mieć zręki by okraść Parcivala z klucza? 


Gdzie się znajduje paladyn Leon. Szukam go i szukam i uniemożliwia mi wykonania innych questów.
Jakby co dałem mu runę po cym tepnął się do zamku (tak bynajmniej myślę)
Odpowiedz
Paladyn Leon jest nad więzieniem tam gdzie skazańcy naprawiają zamek.
Odpowiedz
(06.10.2016, 18:44:45)XaroN napisał(a): Lord Tymorsin jest w najwyższej wieży, trza mieć klucz gomeza by się tam dostać.

Gdzie znajduje sie ten klucz? szukam po calym zamku i nie moge go znaleźć.
Odpowiedz
Poszukaj nieopodal Fairfaxa przy beczkach, o ile to ten klucz, lub w pokoju paladynów w zamku z lochami, otwierając obraz przyciskiem z pomieszczenia Engora.
Odpowiedz
Chromanina mozna ukonczyc w 2 rozdziale? Bo przeszedlem sie do nowego obozu, obszedlem jezioro w kazdy mozliwy sposob i nigdzie ani sladu chromanina 4
Odpowiedz
W takim razie musisz się tam przejść ponownie i sprawdzić dokładniej wszystkie zbiorniki wodne w Nowym Obozie.
Odpowiedz
Zweryfikowałem dokladnie wszystkie zbiorniki wodne w nowym obozie. I ani sladu chromanina 4. Nawet wodospad sprawdzilem i nic :/
Odpowiedz
To teraz zweryfikuj zbiornik wodny nieopodal dawnej karczmy Silasa i poszukaj bałwanka.
Odpowiedz
No to u mnie raczej napewno niema tego bałwanka, chyba ze to niesmiertelny lodowy golem
Odpowiedz
Jeśli grasz na starej wersji, to możesz mieć problem z golemem. Wtedy pokombinuj trochę, bo właśnie przy golemie jest księga.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Gram na nowej wersji. A a to tak ze w drugim rozdziale nieda sie ich zabic? Tylko np. W 3 rozdziale?
Odpowiedz
nie chce mi się wierzyć, że grasz od początku na 1.2, gdzie magią ognia spokojnie golema rozwalisz
rozwiąż problem po prostu inaczej, jak nie możesz go pokonać
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Mam wersje (2.6 fix-SP 1.6)
Na lodowych golemach uzylem: ognisty luk, magiczny luk, deszcz ognia, smiertelna fala i wiele innych w celu sprawdzenia czy cos zadziala i nawet drasniecia. Jak rozwiazać ten problem?
Odpowiedz
więc nie grasz na najnowszej wersji Przeznaczenia
odciągnij golema i zabierz księgę
zabijesz golemy, gdy zdobędziesz potężny oręż
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Z której strony zamku jest roślina wiary ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości