Legendarne bronie i pancerze
aby ten
odnaleźć musisz
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Emm.. dobra. Przeszukałem kawałek po kawałku to cmentarzysko i żadnego zwoju nie ma. Z twojej "zagadki" Tituf, też nic nie wywnioskowałem. Chodzę i chodzę.. nic tam nie ma. Albo po prostu jestem ślepy
Odpowiedz
Wlazłeś w każdą dziurę? Np. taką w którą mógłby się wcisnąć chrząszcz. :>
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
O panie, jak szanuje. Kilka razy przy niej byłem i wydawało mi się, że to tylko taka sobie dziurka, niepozorna. Dzięki chłopie!
Odpowiedz
Kiedy Saturas powie mi o Młodszym Bracie? Jestem paladynem w 3 rozdziale i jeszcze nie odezwał się do mnie w tej sprawie.
Odpowiedz
Spokojna Twoja rozczochrana, to jeszcze nie ten czas.
Odpowiedz
W którym rozdziale rozpoczyna się zadanie odnośnie magicznej zbroi z rudy i z kim trzeba pogadac żeby je rozpocząć?
Odpowiedz
Musisz najpierw wykonać zadanie dotyczące pewnego potężnego miecza, równie sentymentalnego.
Odpowiedz
Jeżeli chodzi o uriziel to już sprawny
Odpowiedz
To pogadaj z sentymentalnym nekromantą.
Odpowiedz
Jaka gildia nie ma dostępu do młodszego brata? Czy jest to mroczne bractwo?
Odpowiedz
(22.01.2017, 00:26:53)Urudin napisał(a): Czy jest to mroczne bractwo?
A ty grasz w The Elder Scrollsy czy w Przeznaczenie ? Bo mroczne bractwo to na przykład w oblivionie było... Relaks
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
Precyzując - obierając gildię Mroczny Zakon nie ma się dostępu do Młodszego Brata, co wynika z  Lore tego miecza.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Cytat:A ty grasz w The Elder Scrollsy czy w Przeznaczenie ? Bo mroczne bractwo to na przykład w oblivionie było... Relaks
Mój błąd Smutny
Cytat:Precyzując - obierając gildię Mroczny Zakon nie ma się dostępu do Młodszego Brata, co wynika z Lore tego miecza.
Dzięki za odpowiedź :)
Odpowiedz
Jestem w drugim rozdziale, zdobyłem Uriziel i czy dam radę wejść do klasztoru pogadać z Pyrokarem w tym rozdziale czy muszę czekać do trzeciego rozdziału?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości