Legendarne bronie i pancerze
Pytanie odnośnie zadanie zwiastun burzy
Wisi mi już praktycznie od 1 rozdziału wpis że miecz ma Blizna bądź Arto i nie mam pojęcia jak mogę pchnąć to dalej tym bardziej że już zaczęłem robić misje dla martwych magów ognia a wyczytałem że będą potrzebni w dalszym etapie tego zadania

Edit .
Kruk lub Arto
Kruk nie żyje , już długo nie żyje
Odpowiedz
Martwi magowie ognia są związani z Urizielem, a nie Zwiastunem.
Rozmawiaj ze wszystkimi I rób wszystkie questy. To zadanie będziesz miał aż do Irdorath.
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
Jeżeli odesłałem Corristo przed naładowaniem urieziela to mi wszystko przepadło ?
Odpowiedz
Co ci przepadło? Naładowanie? Nie - bo Coristo był potrzebny, aby dostać pierścień, który przekazałeś potem Thorusowi, a ten zezwolił za to na przybycie magów do Świątyni.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Czy po wykonaniu zadania "Uriziel" w 3 rozdziale Corristo i reszta magów, wraz z Gomezem i Lordem Tymorisin są jeszcze związani z bardziej złożonym zadaniem - chciałbym ich już odesłać, by zaznali spokoju ???
-  ,,Kim jesteście chłopaki, wędrownymi błaznami?''

-  ,,Engardo, zaczynamy. Ty łap wieśniaka, ja zajmę się tym pajacem!'' Cool

Odpowiedz
masz Uriziel - można odsyłać
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Gdzie jest ta szanwna dama bo calkiem mi z głowy wyleciało

(01.11.2017, 11:39:46)spirytus47 napisał(a): chodzi o Nataliię
Odpowiedz
Natalia jest w wieży za palisadą orków.. Jest ona koło morza.
Odpowiedz
chciałem oddac zwiastun burzy regisowi ale on nie przyjął tego miecza i wspomnial ze jakiegos paladyna mam spotkac a gram najemnikiem i nie ma zadnych paladynow gdzie mam szukac dalej ?
Odpowiedz
Nigdzie. Graj dalej i zaufaj Przeznaczeniu. :>
Odpowiedz
Ponoć oddanie szponu Beliara Saturasowi jest opłacalne ale chyba tylko dla postaci walczących 1H, Mam 4 rozdział i mam możliwość zdobycia magicznego miecza tyle że jest on 1H a ja walczę 2H, czy jest możliwość zdobycia tej broni tylko 2H??
Odpowiedz
Młodszy Brat to broń jednoręczna, co wyjaśnia też zleceniodawca.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(28.03.2018, 14:28:20)Memorius napisał(a): Młodszy Brat to broń jednoręczna, co wyjaśnia też zleceniodawca.

Ech Smutny Szkoda że wcześniej o tym nie wiedziałem.
Odpowiedz
Ta broń jest tak potężna, że kompensuje braki w wyszkoleniu 1H.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Młodszy Brat to nie miecz, to broń masowego rażenia. Jak machnąłem nim trzy razy przed orkami koło farmy Lobarta i akurat zaskoczył, to wszyscy na raz wyskoczyli z butów, a było ich z sześciu-ośmiu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości