Legendarne bronie i pancerze
Dokładnie tak jest, podobnie jak z Młotem Adanosa.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(12.08.2016, 09:19:21)Wiśnia napisał(a):
(12.08.2016, 09:17:25)saturas napisał(a): Czy w zadaniu Szpon Beliara mogę oddać Szpon Saturasowi, czy będą jakieś konsekwencje, z broni nie zamierzam korzystać?
Możesz oddać szpon, jeśli nie grasz Mrocznymi w późniejszym etapie czeka cię niespodzianka Język

Hey, a jeśli gram mrocznymi to mnie również czeka jakaś niespodzianka za oddanie Szponu Saturasowi ? Czy lepiej zachować ten miecz?
Odpowiedz
(21.11.2020, 11:08:14)Venom49 napisał(a): Hey, a jeśli gram mrocznymi to mnie również czeka jakaś niespodzianka za oddanie Szponu Saturasowi ? Czy lepiej zachować ten miecz?

Nie
Odpowiedz
(21.11.2020, 11:13:18)N1kX napisał(a):
(21.11.2020, 11:08:14)Venom49 napisał(a): Hey, a jeśli gram mrocznymi to mnie również czeka jakaś niespodzianka za oddanie Szponu Saturasowi ? Czy lepiej zachować ten miecz?

Nie

Nic to nie daje.

Nie, bo lepiej zatrzymać miecz? 
Czy może 
Nie, bo nic dobrego z oddania miecza mi nie przyjdzie?
Konkretnie czy mroczni mogą jakoś przekształcić ten szpon? Czy to poprostu taka zabawka sentymentalna z G2NK.

Ostatnie pytanie. O co chodzi z lukiem wygnania?
Jest o nim mowa w 1 akcie ale żaden farmer nie ma opcji dialogowej poza tymi dla barona  ( Dyzma.) Mowa o wasilim  ale ten również milczy. 
2 rozdział nic. 
Teraz koniec 3 rozdziału i nadal nic w tym temacie. 
Jakieś sugestie?
Odpowiedz
(21.11.2020, 11:20:50)Venom49 napisał(a): Jakieś sugestie?
O łuku jest tylko wzmianka związana z Mrocznymi właśnie. I tyle.
Jeśli jeszcze masz go w ekwipunku, to w ogóle wspaniale...

a odpowiedź N1 prawidłowa na obydwa pytania
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Dalej jest tak, że można śmiało odsyłać Corristo po zakończeniu zadania Uriziel?
Odpowiedz
Tak, to prawidłowa kolejność.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Gdzie znajduje się 3ci Posąg Beliara w Jarkendarze? Ze swojej przygody pamiętam tylko te w kanionie i na plaży.
Odpowiedz
(28.11.2020, 11:29:47)Urudin napisał(a): Gdzie znajduje się 3ci Posąg Beliara w Jarkendarze? Ze swojej przygody pamiętam tylko te w kanionie i na plaży.

Nie pamiętam dokładnie
Odpowiedz
Jeszcze jest w Świątyni Adanosa - otwieramy nim kratę do przejścia, gdzie uciekł Kruk.
Odpowiedz
To nie ma znaczenia. Nie myl tego.

Obok Eremit
Odpowiedz
Aaa faktycznie, jak mogłem zapomnieć jak go widziałem jeszcze w tym tygodniu jak sprawdzałem świątynie Adanosa z Urizielem. 2h szukałem w zachodniej części Jarkendaru przez Saturasa, który w dialogu powiedział, że WSZYSTKIE posągi znajdują się na zachodzie.

@N1kx, na szybko sprawdziłem ten posąg w świątyni Adanosa i oczywiście działa.
Odpowiedz
Ktoś mi sugerował, że mogę zdobyć pancerz z rudy w drugim rozdziale tylko najpierw muszę naładować Uriziel. którego już znalazłem i pokazałem Xardasowi. Xardas coś tam napomknął o zbroi z rudy, ale nie dał mi żadnego nowego zadania, tylko powiedział, że masz szukać maga i źródła mocy, żeby naładować miecz.

Nie jestem pewien co teraz powinienem zrobić, z kim mam zagadać? Ktoś na forum pisał, że z Pyrokarem, ale ja nie mam wstępu do klasztoru w drugim rozdziale. Pal licho Uriziela, zależy mi na lepszym pancerzu - czy możliwe jest uzyskanie pancerza z rudy w drugim rozdziale, jeżeli jestem strażnikiem miejskim?
Odpowiedz
Ten quest ruszy tylko Pyrokar i zapewniam, że to tylko pewien warunek na drodze po ten pancerz. Tak więc w II r się nie da, ale to znaczy, że założenia balansowego nikt nie ominął... :>
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Jakie obrażenia zadaje Uriziel (naładowany przez magów wody), bo mam wątpliwości czy jest to lepsza broń niż Smocza Zguba... :v
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości