Legendarne bronie i pancerze
#76
Zadanie Uriziel - Mam znaleźć pierścień strażnika, który jest w grobie Corristo, ale nie wiem gdzie mogę znaleźć ten grób, rozmawiałem z Gomezem i byłymi członkami SO, ale nic się nie dowiedziałem.
Odpowiedz
#77
masz zadanie " Przeczucia odnośnie śmierci " ?
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
#78
Nie mam takiego zadania.
Odpowiedz
#79
(21.08.2016, 15:02:01)Marcin123 napisał(a): Nie mam takiego zadania.
Jest ono wymagane do zdobycia pierścienia
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
#80
Możesz mi powiedzieć kto zleca te zadanie?
Odpowiedz
#81
Poszukaj w klasztorze MG
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
#82
Wie ktoś może do jakiego maga powinienem udać się z prośbą o ponowne naładowanie Uriziela po rozmowie z Xardasem?
Odpowiedz
#83
popchnę ten twój wątek trochę:
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#84
Otóż jestem właśnie w momencie po rozmowie z Orry'm i opowiedział mi on o pierścieniu strażnika - wie ktoś, do kogo trzeba się udać odnośnie miejsca pochówku Magów Ognia? Myślałem, że Milten będzie coś wiedział ale u niego ani widu ani słychu?
Odpowiedz
#85
(22.08.2016, 14:07:49)boser3 napisał(a): Otóż jestem właśnie w momencie po rozmowie z Orry'm i opowiedział mi on o pierścieniu strażnika - wie ktoś, do kogo trzeba się udać odnośnie miejsca pochówku Magów Ognia? Myślałem, że Milten będzie coś wiedział ale u niego ani widu ani słychu?

Musisz ruszyć pewne zadanie od Serpentesa, które dostaniesz w trzecim rozdziale.
Odpowiedz
#86
...
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#87
Otóż chodzi o to, że ja już dawno odesłałem MO i Gomeza w za światy i potem dopiero zdobyłem Uriziel, jest jakaś możliwość ruszenia dalej ciągu zadań czy moja przygoda z Urizielem już się skończyła?
Odpowiedz
#88
w takim razie już Uriziela nie naprawisz
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#89
(22.08.2016, 15:16:23)boser3 napisał(a): Otóż chodzi o to, że ja już dawno odesłałem MO i Gomeza w za światy i potem dopiero zdobyłem Uriziel, jest jakaś możliwość ruszenia dalej ciągu zadań czy moja przygoda z Urizielem już się skończyła?

Niestety tfoja pszygoda jest skończona. Pszykro mi Smutny
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz
#90
Tak nieśmiało zapytam.
NIKT nie miał zadania "Magiczny miecz" ???   Faja
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości