Platforma miłośników Kucy(ków) Pony
(24.06.2021, 16:47:59)Simon napisał(a): Opos (który w zasadzie nic do dziś w moddingu nie zdziałał, a jakimś cudem jest w creditsach różnych modów xD)

(25.06.2021, 21:39:05)Simon napisał(a): @Opos nie wiem, gdzie Twój nick pojawiał się w miejscach, gdzie mnie nie ma. Wiem za to, że pojawiał się on zdecydowanie częściej ogólnie w modyfikacjach, więc to mi akurat nie przeszkadza Język Ja przynajmniej mam pewność, że coś w tych modach robiłem, a nie patrzę na nie, by łechtać swoje ego, jak to najwidoczniej jest w Twoim przypadku :D

Disujesz się samemu, kontynuacja z tobą rozmowy to coraz większe pogrążanie ciebie.
 
Odpowiedz
to były czasy...

[Obrazek: XdjzGPI.jpg]
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Znalazłem zapisy naszej starej konwersacji z czasów Areny Przeznaczenia, z 2016 roku. Kupa czasu minęła, mało kto pamięta i nie ma to już żadnego znaczenia, więc myślę, że nikt nie będzie miał specjalnych problemów jeśli ujawnię kilka zabawnych fragmentów, będzie się można pośmiać. xD

Adrian: chester wiesz że jeden gości ma nadal 2 lvl?
Adrian: i ,,rzycie go dopadło'' ?
Polo: Który?
Adrian: Sztejer
Adrian: jak będzie głosowanie to może tego typu osoby powykluczajmy ?
Polo: Tak
Dota: Nie
Dota: Szakiego
Polo: Głosujemy na niego na sto procent
Polo: Można kilku przecie
Dota: W sensie ja bym był za Szakim
Polo: Żeby wywalić?
Dota: Ta
chesterking: Adrian ja nie oceniam.
Polo: Ciebie też tym spamieniem na PW wkurza?
Adrian: dlaczego?
Dota: Kto kogo spamowaniem na pw wkurza?
Polo: Szaki mnie ostro tym zdążył zdenerwować
chesterking: Sztejer, może faktycznie ma ważniejsze sprawy niż granie w grę?
chesterking: Ktoś odchodzi to jego wybór.
Polo: To po co się zgłosił?
Adrian: dobra to można jego , w sumie daleko zaszedł
chesterking: A na szaki jakie argumenty?
Dota: Albo Danylossa. Argument: Bo JA go nie lubię.
Polo: SPam jak na razie, zaraz przejrzę jegotemat
Adrian: ej to możemy zróbmy tak
Dota: Myślę, że taki argument jst bardzo dobry
Adrian: żeby tych co daleko zaszli powykluczać
Polo: Dota, zaczynasz pisac jak Mem
Adrian: co nas poprzepagniali ?
chesterking: jak dla mnie to "Rootzky" robi niepotrzebny spam
Polo: DOre
chesterking: pisze gdzie sie da
Polo: *Dobre
Dota: Polo, żartowałem przecież xd
Polo: oj
Adrian: wszyscy ci nieogarnięci i tak odpadną
Dota: Ale i tak mnie wkurza to, że Danyloss jest postrzegany jako wzór do naśladowania
Dota: Podczas gdy wcale niczym takim się nie wykazał
chesterking: Ah zazdrość. :D
Dota: Oprócz tego, że jest jełopem i przeszedł 40 h gry

Generalnie jest tego dużo więcej, ale w większości to są jakieś dyskusje na temat Przeznaczenia, więc nic specjalnie ciekawego. Jak coś dobrego jeszcze zlokalizuję, to dodam do tego posta. xd
Jeżeli tam uznacie, że narusza to jakieś prawa autorskie (imo nie powinno), to najwyżej skasujcie. Warna w razie czego przyjmuję na klatę, jeżeli gdzieś to narusza jakiś punkt regulaminu czy coś.
Odpowiedz
jak lubisz Docia, to czytaj:

„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Hit. Dobra była jeszcze w SB moja draka z Memoriusem, po której pisaliśmy do siebie przez dłuższy czas per pan. XD

To ja dorzucę jeszcze coś od siebie. Tutaj fragment gadki jak się dowiedziałem, że po zakończeniu Jarkendaru nie da się już uczyć u Myxira języka budowniczych. Do dzisiaj pamiętam jak się wszyscy panicznie kodów bali, żeby se gry nie spierdolić. A nawet jak już ktoś ich do czegoś użył, to się bał przyznać na forum. xD


W sumie można połączyć z wiadomością wyżej.
Odpowiedz
Simen -
w sieci padło pytanie dotyczące autora zagadek i dźwigni w kopalni ze skarbcem i zapytano o Rosjan.
Potwierdziłeś, mówiąc że DT nie stać byłoby na takie zagadki. To twoje poczucie humorku, czy kolejna obiektywna analiza?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Własna opinia. Uważacie, że potraficie?
Odpowiedz
Odpowiem pytaniem.
Wskaż gorszej jakości zagadki niż te z pociąganiem za dżwignie, które są naszego autorstwa?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Nie ma, bo nie dodawaliście żadnych? Język
Ja jedyne zagadki, które znam z Waszej strony i są spoko, to te które robiliście sami w Klasztorze, a wtedy robił to inny skład osób.
Odpowiedz
Inny skład, serio? Daj spokój, nie chce mi się już gadać.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Nie wiem jak wy, ale ile można grać w Gothica XD
W związku z tym zacząłem grać tydzień temu na privie, który jest łączy ze sobą Metina i Gothica xD
Patrzcie kto króluje na serverze. Myślicie, że to ten? :D
[Obrazek: XPdRHqd.png]
Odpowiedz
Ponieważ na naszym sb toczy się dyskusja o powrocie DT z nowym projektem - chcę powiedzieć, że jego rozmach i zakres trochę mnie przeraża.
Obecny skład zespołu będzie tu dłubać pewnie kilka miesięcy, a taka opcja nie wchodzi u mnie w grę.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Ja bym z chęcią poznał chociaż koncepcję modyfikacji - zarys fabularny, długość itd. , ale mimo wszystko, tak jak pisałem w sb marnie to widzę.
Odpowiedz
Na pewno będzie to o pastuszku, który rusza z rodzinnej wioski do miasta w poszukiwaniu przygód i sławy.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ja to odebrałem te wypowiedzi w SB jako 100% żart xD
Moja opinia to chuja cokolwiek zmienia (sam utknąłem na Przebudzeniu xd), ale od siebie powiem tyle, że jakbyście mieli porządną ekipę i przede wszystkim dalej sprawiałoby wam frajdę zrobienie i wydanie nowego projektu, to czemu nie. Jeśli jednak ma to wyglądać w ten sposób, że na siłę będziecie to dłubać we czterech (o ile dobrze liczę), do tego ze świadomością tego, że zagra w to z 10 osób na krzyż, to nie widzę w tym najmniejszego sensu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości