Problemy z zadaniami
Nie widzę zadania - Dobry Uczynek, czyli próba uzdrowienia Hipolita ??????
(30.12.2018, 01:31:58)Phantom napisał(a): Mogę wkleić screeny ze wszystkich wpisów z zadania Przebudzenie albo Erwin zrobi skoro już ma Save :)

Tego jest trochę, a mój poziom supportu ma też jakieś granice  blee
Odpowiedz
To zadanie akurat w target wymaganych meldunków nie wchodzi. Oznacza to jednak że zostało to wszystko zrobione po łebkach. Jakiego zadania jeszcze nie ma w wykonanych? A może nawet nie ma we wziętych?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Coś jest " nie halo"
Jak otwieram okno postaci, to pokazuje mi mistrza w "dwuręce" przy 17 % umiejętności, a łuki i kusze przy 15 % mam poziom strzelca ?? U Ciebie jest podobnie??
Odpowiedz
Z naszych obliczeń wynika, że w ogóle nie zostały wzięte trzy zadania, więc info "że zostało mi tylko trzy zadania" jest nieprawdziwe.

Sprawdziliśmy dalej - żadne z tych trzech zadań nie ma znaczenia w meldunkach dla Ur -Shaka, przynajmniej w skrypcie bezpośrednim.
Wniosek - musiały być wszystkie dialogi związane z meldunkami u Ur-Shaka. Tak wynika z listy warunków dla ukończonych zadań.

Odpowiedz
Więc o co chodzi?
Odpowiedz
Czy był taki dialog z Ur-Shakiem  "Musimy przejąć inicjatywę."

Odpowiedz
Phantom, jak interesuje cię tylko zakończenie, to już wspomniałem, poszukaj w tym temacie save Klimka i sobie dograj. (#330)
„Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.”
                                                      Bezimienny - 'Przeznaczenie Epilog'
                                                                                                 Kubuś Puchatek

Odpowiedz
Dzięki Tituf chyba tak zrobię, a jeśli chodzi o ten dialog z Ur-Shakiem to nie było go.
Nie mogę pobrać tego save'a są 3 downloady i każdy otwiera jakieś inne okno.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości