Przebieg prac nad Przeznaczeniem
(09.09.2016, 10:09:41)Szaki33 napisał(a): Zapewne wiecie,o co chodzi.

Kurde też nie wiem, nie możesz napisać w prost ? Możesz przecież dodać labelke Spolier
"A wtedy Adanos tchnął w niego część swej boskiej mocy ..."
Odpowiedz
Zmiany w tej wersji 1.1z będą wymagały "New Game" czy będzie można kontynuować save z 1.1 ?
Odpowiedz
Wersja będzie nosić numer 1.2.
Wymagana będzie nowa gra.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Witam , dawno mnie tu nie było , chyba od czasu gdy odpadłem z areny . czy nowa wersja poprawia nieco optymalizację w Dolinie Przodków ?
Odpowiedz
nie ma żadnych nowych optymalizacji
nie da się "optymalizować" wszystkiego pod indywidualne ustawienia graficzne i możliwości sprzętowe graczy

WERSJA 1.2 JEST GOTOWA DO UPLOADU.

PROROK WYKONAŁ PO RAZ KOLEJNY ZNAKOMITĄ ROBOTĘ. OK

W TEN SPOSÓB DAMY GRACZOM DEFINITYWNĄ WERSJĘ GOTHIC 2 PRZEZNACZENIE.

Piwko
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
no to fajowo, nic tylko odliczac godziny do sciagania :)
Odpowiedz
Tak czy inaczej z przyczyn organizacyjnych (bo nie ma osoby odpowiedzialnej za upload aktualnie na forum), pobranie najnowszej wersji będzie możliwe dopiero jutro.
No chyba, że coś się w tej kwestii zmieni późnym wieczorem
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(10.09.2016, 18:51:49)Memorius napisał(a): Tak czy inaczej z przyczyn organizacyjnych (bo nie ma osoby odpowiedzialnej za upload aktualnie na forum), pobranie najnowszej wersji będzie możliwe dopiero jutro.
No chyba, że coś się w tej kwestii zmieni późnym wieczorem

Tak czy inaczej Dobra Robota!  :brawo:
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Fajnie, że nadal udoskonalacie/poprawiacie swoją produkcję. Ja z racji rozegrania na instalce 1.01 bodajże ze 70 h to obecną rozgrywkę ukończę jeszcze na tej wersji, a następne podejście do Przeznaczenia (pewnie gildią magiczną) zacznę na najnowszej dostępnej wersji ale to zapewne już w miesiącach zimowych z racji małej ilości czasu na rozgrywkę... Tak czy siak Wielki Szacun za chęci i poświęcony czas na tworzenie Przeznaczenia!
Odpowiedz
To już raczej na pewno ostatnia definitywnie wersja.
Jeśli jakieś drobne błędy lub niedogodności zostały to trudno, rzeczy doskonałych poza kulą nie ma.
Przeniesiemy siły i chęci na Epilog, którzy, mam nadzieję ukaże się w dającej się przewidzieć przyszłości.

W temacie Download przedstawiamy w post nr 1 wersję 1.2 Przeznaczenia  :!: :>
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Aktualnie przygotowujemy wersję exportową Przeznaczenia pod oznaczeniem 1.3.
Jest bardzo prawdopodobne, że będzie ona zawierać rozszerzony pakiet zadań bonusowych i pewne inne zmiany kosmetyczne.
Wersja jest przeznaczona na obszar wschodnioeuropejski (kraje rosyjskojęzyczne).
Wersja nie będzie dostępna w języku polskim poza wąskim dostępem i będzie przeznaczona dla poważnej ekipy translatorskiej RU.
Być może zaproponujemy przygotowanie wersji G2 Przeznaczenie 1.3 RU pewnej grupie, która w swoim czasie mocno interesowała się niezrealizowanym projektem G2 Global More! PL

Rzeczy, których bysmy chcieli poprawić czy też zmienić w wersji 1.2 wiele nie ma, choc kilka spraw logiczno skryptowych i tekstowych (głównie literówek) należałoby poprawić.
Zbieramy skrupulatnie materiał do tej wersji 1.3, którą zaproponujemy jako exportową.
Mam jednak pytanie do wszystkich - czy gracze są zainteresowani downloadem wersji 1.3 ?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ja bym był zainteresowany.Jak najbardziej.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Również, nie miałem okazji jeszcze zagrać na wersji 1.2, tym bardziej wolałbym się wstrzymać.
Odpowiedz
Chętnie, jak w przyszłości zagram drugi raz miło byłoby zagrać w wersję jak najlepszą i z jak najmniejszą liczbą literówek.
Odpowiedz
Nie chodzi tylko o literówki.
Wyłapaliśmy kilka błędów wpływających na jakość i komfort rozgrywki.
Jeśli jesteście zainteresowani to mogę je podać.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości