Rozwój postaci - balans
No cóż. Jako wojownik najwięcej zyskasz u Harada. Jako łucznik wiadomo u Bospera. U Constantina masz neutralną opcję ale spokojnie alchemii nie tracisz i jego najlepszych receptur(Siła)
będziesz mógł się u nie go uczyć nawet jak nie będziesz u niego terminował.
Odpowiedz
(01.08.2016, 08:39:04)Dinozaur7 napisał(a): No cóż. Jako wojownik najwięcej zyskasz u Harada
tzn co ?
Odpowiedz
dostęp do kucia najlepszych mieczy Unikatowych
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(01.08.2016, 08:46:50)Memorius napisał(a): dostęp do kucia najlepszych mieczy Unikatowych
ehh a ja wojownikiem wziąłem bospera
Odpowiedz
Hejo mam pytanie ... Otóż w Globalu każdy czeladnik coś dawał np bronie czy oryginalne skupy ... I tak sobie myślę jeśli przeznaczenie jest na bazie Globala to czy dołączając do Bospera będę mógł kuć takie zajebiste łuki a zarazem trzepać Rapiery u Carla ... Moja wizja postaci to Palladyn pod zręczność łuki u Bospera Rapiery u Carla odrobina many tak ze 200 na koniec i zabijamy co się da :D czy to możliwe czy jednak muszę wymyślać inną strategię :D ?
Odpowiedz
Tak twoje plany są możliwe.
Odpowiedz
Super. Dziękuje za odpowiedzi, chyba wybiorę jednak Bospera z uwagi na łuki. O kasę stotunkowo łatwo, zbieram wszystko co się da zebrać :D Dobrze, że alchemii nie stracę. Kusze są dla mnie zastanawiające, ponieważ odnoszę wrażenie, że mają większy zasięg. Siłę łatwo dopakuje, mam nadzieje,że 100 wystarczy na wszystkie pancerze. Miecz własny chyba też można wykuć w mrocznym zakonie ( ktoś wspominał w jakimś dziale), albo u Carla o ile się nie mylę. Zrobię może coś na kształt mrocznego łowcy, 1h miecz (własny) plus łuk( własny), ponieważ własny wytworzony oręż daje bombowe bonusy, do tego magia do 3 kręgu ( jeżeli będzie to możliwe w przypadku wojownika mrocznego zakonu) i będę się czuł spełniony :D Niech no tylko wyjdę dziś wcześniej z pracy to siadam od razu. Rozwalę wszystkie potworki, wykonam zadania i gdy będę miał 16-17 lvl to rozdam punkty i wybiorę gildię :)
Odpowiedz
Cytat:Siłę łatwo dopakuje, mam nadzieje,że 100 wystarczy na wszystkie pancerze.

tak wystarczy mniej więcej


ogólnie dobry plan rozwoju postaci jak myślę OK
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
każdy własnoręcznie wytworzony oręż daje jakieś bonusy ?
Odpowiedz
tak, każdy - do umiejętności władania bronią
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Kiedy najlepiej użyć tabliczek i innych bonusów? Idę w wojownika 1h. Bo próg przejściowy o ile dobrze pamiętam jest przy 89 lub 90 punktach siły i trzeba wtedy za +5 siły płacić 15PN i czy to wtedy będzie się w ogóle opłacać cisnąć, aż 15PN w +5siły?
Odpowiedz
Jedni mówią, żeby zżerać bonusy od razu, ja zaś grałem tak, że do 94 punktów zręczności dobiłem z samych punktów nauki.
Czy wpłynęło to w większym stopniu na różnicę między naszymi rozgrywkami? Niespecjalnie.
Tak więc decyzja jest Twoja. Wybierz to co uważasz za lepszą opcję.
Odpowiedz
Ja bonusów użyłem jak przebiłem 89. Choć wcześniej jakieś tam drobne + 1 też miałem.
Odpowiedz
A ja grałem zupełnie inaczej  rotl
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
Cytat:Wiśnia
Mistrz Areny
A ja grałem zupełnie inaczej

Sami wyciągnijcie wnioski... Pełna dowolność - byleby z głową!
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości