Rozwój postaci - balans
Czy tak jak w NK obrażenia z kuszy zależą od zręczności? A jeśli tak, to ile siły jestem w stanie wyciągnąć z samych bonusów? W NK po zrobieniu mikstur ze wszystkich smoczych korzeni i znalezieniu wszystkich vaniliowych tabliczek wychodziło koło 100.
Odpowiedz
(02.08.2016, 23:32:06)Farenazar napisał(a): znalezieniu wszystkich vaniliowych tabliczek wychodziło koło 100.

Bonusy z tabliczek są obcięte.
Odpowiedz
(02.08.2016, 23:32:06)Farenazar napisał(a): Czy tak jak w NK obrażenia z kuszy zależą od zręczności? A jeśli tak, to ile siły jestem w stanie wyciągnąć z samych bonusów? W NK po zrobieniu mikstur ze wszystkich smoczych korzeni i znalezieniu wszystkich vaniliowych tabliczek wychodziło koło 100.

Ja pierdziele. Wy gracie w RPG, a nie strategię do cholery. Będziesz każdy punkt liczył? Bonusów jest cała masa, jak będziesz uważnie zbierał, to wyciągniesz z nich prawdopodobnie więcej niż w NK. Tyle.
Odpowiedz
Cytat:Ja pierdziele. Wy gracie w RPG, a nie strategię do cholery.
:brawo: OK Piwko
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ała, to ciężko o dobrego kusznika wobec tego. Płacz A biorąc pod uwagę 2PN/1pkt umiejętności od samego początku to zwyczajnie nie opłaca się rozwijać obu umiejętności. Czyli pozostanę na casualowym rębaczu 2H.
Odpowiedz
weś

ja rozumiem ,że wy macie mózgi zlasowane tabelkami z Returninga, ale po prostu zacznijcie się cieszyć niespodziankami z gry Gothic 2 Przeznaczenie

Cytat:Ała, to ciężko o dobrego kusznika wobec tego.

to co piszesz jest śmieszne 

slyszałeś o Arenie?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(02.08.2016, 23:40:42)Farenazar napisał(a): Ała, to ciężko o dobrego kusznika wobec tego. Płacz A biorąc pod uwagę 2PN/1pkt umiejętności od samego początku to zwyczajnie nie opłaca się rozwijać obu umiejętności. Czyli pozostanę na casualowym rębaczu 2H.

Po pierwsze w Przeznaczeniu masz jeszcze Dolinę Przodków gdzie możesz znaleźć masę roślinek typu: smocze korzenie, szczawie królewskie i goblinie jagody
Po drugie za niektóre zadania otrzymujesz żywność dodającą bonusy lub miksturki
Po trzecie jest bardzo dużo bonusów z żywności.
 
Odpowiedz
(02.08.2016, 23:44:41)Memorius napisał(a): weś

ja rozumiem ,że wy macie mózgi zlasowane tabelkami z Returninga, ale po prostu zacznijcie się cieszyć niespodziankami z gry Gothic 2 Przeznaczenie

Cytat:Ała, to ciężko o dobrego kusznika wobec tego.

to co piszesz jest śmieszne 

slyszałeś o Arenie?
Nie, nie słyszałem o Arenie. Gram niedługo ale chętnie czegoś się dowiem na ten temat.
Odpowiedz
to poczytaj -- zobaczysz jak grają Mistrzowie
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Mógłby mi ktoś powiedzieć jakich nauczyć się pozyskiwać trofeum, żeby zabrać je z upiornego cieniostwora, ognistego szczura, bagiennego zębacza i lodowego trolla. Chcę się nauczyć tylko tych co są potrzebne do tego zadania, a nie wszystkich.
Odpowiedz
To zadanie dla prawdziwego Myśliwego, który umie sobie poradzić z wypatroszeniem wszystkiego co się rusza, a nie dla Udawacza, który analizuje czego by się tu łaskawie nauczyć. Mimo wszystko podpowiem, że wymagane trofea z tych zwierząt należą do 'typowych' dla ich zwyczajnych odpowiedników. Z każdego potrzeba jednego konkretnego.
Odpowiedz
Tylko, że ja nie chcę być myśliwym tylko wykonać zadanie.
Odpowiedz
Naucz się wszystkiego. Zaszkodzi Ci to? Nie zrobisz co najmniej paru zadań jak nie nauczysz się pozyskiwania wszystkich trofeów. Nie grajcie w to pod staty...
Odpowiedz
Racja. Choć jeśli trochę pomyślisz, to możesz stwierdzić, że parę umiejętności z tym zadaniem nie może mieć związku. Na przykład Żuwaczki.
Odpowiedz
Ja mam takie jedno pytanko bo nie wiem czy ślepy jestem czy jak ale czy tu punkty trafień można trenować czy są dodawane wraz z poziomem czy tylko tyle co z bonusów z jedzeń itp
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości