Rozwój postaci - balans
balans jest idealny
pracowaliśmy nad nim prawie dwa lata 

wszystko się da zrobić jak kto sobie tylko życzy  :>

Cytat:Mroczny wojownik posługuje się runami jeżeli tak to może nauczyć się 6kręgu?

nie ciekawi cię jak to wygląda fabularnie w grze?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
A od ilu pkt siły przestałeś inwestować w nią?
Odpowiedz
Od 94 punktów można powiedzieć.
Odpowiedz
Czy 10 pn za naukę siły zręczności i mamy jest stały? Czyli 10pn czy będzie rósł?
Odpowiedz
Będzie rósł. Od 89 punktów.
Odpowiedz
Kurde zle napisałem xD czy ilość wymaganych punktów nauki będzie rosła czy jest stale 10?
Odpowiedz
Tak będzie rosła. Odpowiedź masz wyżej.
Odpowiedz
A nauke języków kiedy zacząć bo one dużo pn kosztują a na początku mi sie nie przydadzą
Odpowiedz
Najlepiej jak najszybciej. Zwrócą Ci się zobaczysz. Z resztą najlepiej poczekać z bonusami jak już powiększysz koszty swoje głównego atrybutu. Zachowasz tabliczki.
Odpowiedz
Z tymi tabliczkami na koniec to wiem tylko ze na początku mi sie nie przydają Język mam 17lvl i wolne 30 pn nauczyć sie teraz czy zainwestować w siłę której mam 60
Odpowiedz
(06.08.2016, 16:19:21)patoxxx napisał(a): A nauke języków kiedy zacząć bo one dużo pn kosztują a na początku mi sie nie przydadzą

Na pewno zanim ukończysz wątek JK
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
Naucz się języków. 60 siły mi wystarczyło chyba na cały Jarkendar.
Odpowiedz
Czy ktoś dołączył do gildii na poziomie mniejszym niż 15, jak nasz  Idol
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz
Poziom 15 to nie jest jakieś minimum czy coś takiego. Można dołączać wcześniej. Nie mniej jednak niektóre zadania warto wykonać przed dołączaniem do gildii, żeby nie przepadły. Jeśli komuś wydaje się, że zrobił już wszystko co należy i nie ominął niczego istotnego na ten etap gry, to może śmiało gildię wybierać. W końcu wybór gildii nie jest równy wejściu w drugi rozdział. Tutaj nikt na siłę potworków wybijać nie musi, żeby wbić koniecznie jakiś tam określony lvl. Wszystko z głową i będzie dobrze. :)
Odpowiedz
Masz rację, ale lepiej przed pójściem od jarkendaru i górniczej doliny wbić jak najwyższy lvl gdyż wątpię by ktoś poradził sobie z orkiem na 9 poziomie.
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości