Rozwój postaci - balans
(21.08.2016, 09:18:17)zenek24pl napisał(a): Witam czy jest mozliwosc korzystajac z samych bonusów z jedzen /mikstur itp. zrobić porządnego mrocznego maga ? poki co mam jakies 70 sily 60many R2 30% 2h 2 krag . Jak na razie magi uzywam bardzo rzadko a jeśli już to zwoje typu grom/deszcz ognia ale nie na tym chyba powinna polegac gra magiem lecz z drugiej strony krwawa ofiara ssie bądź ja nie umiem jej używać. Drugie pytanie czy kostur dostaje jakiegoś upgrade z 3 R  i na jakiej zasadzie i jaki efekt magiczny on daje bo bije i bije i nie moge zauważyć co ten kostur robi + fakt że już go nie używam gdyż lekki miecz dwuręczny z tym poziomem siły daje o niebo lepsze rezultaty. Jakieś podpowiedzi czy coś robie źle czy jak ;D  Dzięki jeżeli ktoś odpowie.

Oczywiście, że jest taka możliwość, ja nie dając żadnego pkt w manę kończyłem rozgrywkę z ilością 200 pkt. To samo tyczy się siły i zręczności. Co do kostura to nie wiem za bardzo jak on tam działa. Jak masz problemy z dmg z broni to może spróbuj kupić od handlarza w GD miecz "na manę". Są jednoręczne i dwuręczne. Może ta broń będzie lepszym rozwiązaniem.
Odpowiedz
Ale tak btw np 200 pkt many dla maga na koniec rozgrywki wydaje mi sie malo w chu.. gdyż niektóre spele po 50 many kosztuja 80 nawet
Odpowiedz
Mroczny Adept nie ma żadnego Kostura w R2
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
jest możliwość kupienia mrocznego kostura w 1r jak się oddaje smocza zgubę to npc zakłada ja i kostur legalnie można kupić xD
Odpowiedz
jest to błąd który zostanie poprawiony
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Mam pytania: czy zmieniły się wymagania dot. siły dla tego kostura, który wymiata nieumarłych i szaty łowcy nieumarłych (chyba tak się to nazywało) w stosunku do Globala oraz czy jest więcej zupek Hwora?
Odpowiedz
Liczba zupek Hwora jest taka sama. Niestety przygotowane nowe zadanie z potrawami Ariel zupełnie nam nie wypaliło i musiało zostać usunięte z wersji finalnej G2 Przeznaczenie.
Szata Magotha wymaga 50 siły a kostur Starca 60
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Czy każdy nowy krąg magii wymaga 5PN? A jeśli nie, to czy jest to ciąg 5 10 15...?
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Kręgi 1, 3, 5 oraz 2, 4, 6 tworzą dwa identyczne ciągi arytmetyczne o różnicy ciągu wynoszącej pięć.
Odpowiedz
Okej. Jestem zaraz po wyjściu od Xardasa. Możecie mi napisać w co dawać? Chcę grać Magiem Ognia. Czy mogę zrobić hybrydę? CZy nie za bardzo. W jakie atrybuty iść i w co pakować na początku. Proszę o rady :)
Odpowiedz
na początku nie dawaj w nic - kup otwieranie zamków, nauka języków lev 1 , jakieś trofea
i czyść mobki z pomoca gora ( pomaga nauczenie się potki na hp)
potem pomyśl czego będziesz używał oprócz magii miecz 1 cz 2h a moze broń gildijna? czego wymagać bedzie twoja zbroja?
z tablic uczysz się od razu statów w które nie masz zamiaru inwestować - hp,zreczność,łuk,kusza najprawdopodobniej 1h
jeśli nie zamierzasz mieć wiecej niz 90 siły to tablice na sile tez wciągnij
potem pakuj PD w mana - do bólu , gdzy stanie się to zbyt kosztowne zacznij jesc ciemne grzyby, oddaj tablice vatrasowi i zuzyj tabliczki na mane

Potem
Odpowiedz
Powoli. Iść chcę w 2h bardziej. Otwieranie zamków no ok. Broń Gildyjna? Na czym ona polega? Szczególnie u magów? A czy na poczatku dać coś w siłę?
Odpowiedz
Odradzam uczenie się robienia potków hp. Jest ich zdecydowanie wystarczająco do kupienia, a rdesty polne wg. mnie zdecydowanie lepiej zużyć na mikstury szybkości bo biegania jest od cholery.

Co do many, ja dopiero kończę rozdział pierwszy, a mam już 80 many. To powinno dać nieco do myślenia ile pkt pakować w manę. ;)
@Up Edit Tzn cała ta mana jest z bonusów.

Co do broni polecam przelecieć trochę ten temat, było już mnóstwo pisane na ten temat, i nie ma co się powtarzać!
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
No tak tyle że runy wymagają dużo many, np Zniszczenie ożywieńca 100 many.
Można sporo many zdobyć z bonusów, sam mam jakieś 160 grając wojownikiem w r3 lecz dla maga myślę że to by mogło być mało.
Nauka kręgów kosztuje 5 PR za każdy krąg, nauka run już trochę więcej, zależy od runy.
Goffik Player!

Terribilis… Est… Locus… Iste…
Odpowiedz
Cytat:Nauka kręgów kosztuje 5 PR za każdy krąg,

tylko dwa pierwsze
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości