Rozwój postaci - balans
Ważniejsze jest ile zadań zrobisz przed dołączeniem do GILDII a nie ile przed rozpoczęciem kolejnego rozdziału. Myśliwi oraz najemnicy mają sporo zadań dla bezgildyjnych, ale jak zaczniemy już rozdział drugi na niskim lvl to zawsze można wszystkie questy dalej zrobić, w końcu się nie anulują..
Odpowiedz
Przeznaczenie nie polega na "łatwości" wybijania czegokolwiek.
Możesz miec 10000 siły , 10000 zręczności i 100 000 HP a jak będziesz kiepskim graczem to i tak nie dojdziesz do smoka ożywieńca , nie wspominając o ukończenia Przeznaczenia jako takiego.

W opcji - ukończyłem grę to nie jest kwestia tablicy statystyk, tylko ilości wykonanych zadań.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Jaki poziom można zdobyć maksymalnie na koniec 2 rozdziału? W przyszłej rozgrywce chciałbym dobrze rozplanować wydanie PN na naukę języków zanim załatwię Kruka, więc przydałaby mi się taka informacja.
Odpowiedz
Wysoki. Pamiętaj ze masz otwartą GD a tam masz od groma wszystkiego.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Strasznie wam z tymi poziomami żal dupę ściska d; Graj jak uważasz, to twoja gra a nie kogoś innego, maksymalny level bdsz mieć po zrobieniu wszystkich zadań i wybiciu każdego potworka na świecie, radź sobie sam.
Odpowiedz
Nie musisz mieć 2k hp w GD żeby być dobry :>
Osobiście nie jestem fanbojem expienia a klub ukończyłem. /*
Odpowiedz
Mam 24 PN na zbyciu, 115 siły i 30% w broni dwuręcznej. Mogę zbierać (chyba) wszystkie trofea zwierzęce, skradam się, otwieram zamki i zastanawiam się czy na poziomie 22 w R2 nie nauczyć się ważenia mikstury siły, jest to aż 20 PN i nie wiem czy na tak wczesnym etapie gry jest sens nauki tego i czy nie zostawić pkt na coś innego. Jakieś porady co do alchemii?
Odpowiedz
Moim zdaniem alchemie lepiej sobie zostawić tak na R4 bądź R5.Radzilbym ci teraz w ta dwuręke pakować.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
(09.10.2016, 14:16:21)Stecek napisał(a): Ważniejsze jest ile zadań zrobisz przed dołączeniem do GILDII a nie ile przed rozpoczęciem kolejnego rozdziału. Myśliwi oraz najemnicy mają sporo zadań dla bezgildyjnych, ale jak zaczniemy już rozdział drugi na niskim lvl to zawsze można wszystkie questy dalej zrobić, w końcu się nie anulują..

No nie powiedziałbym, niektóre questy nam przepadną jeśli zaczniemy robić je zbyt późno. Najlepiej kazdy otrzymany quest starać się wykonać w tym rozdziale, w którym go dostaliśmy. Oczywiście o ile to możliwe. Ja przez nieuważną grę już sobie co najmniej 5 ciekawych zadań popsułem, tzn straciłem możliwość ich kontynuowania/ukończenia.
Odpowiedz
Klimek napisał bardzo ważną rzecz. naprawdę radzę wziąć sobie tę absolutnie słuszną z jego strony obserwację do serca.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Czy jeśli dołączę do jakiejś gildii np. Czarnych Jastrzębi to będę mógł również dołączyć do zwiadowców, albo chociaż wykonac dla nich jakieś zadania?
Odpowiedz
(14.10.2016, 09:11:02)regularnydebil napisał(a): Czy jeśli dołączę do jakiejś gildii np. Czarnych Jastrzębi to będę mógł również dołączyć do zwiadowców, albo chociaż wykonac dla nich jakieś zadania?
Tak.
Odpowiedz
(14.10.2016, 09:11:02)regularnydebil napisał(a): Czy jeśli dołączę do jakiejś gildii np. Czarnych Jastrzębi to będę mógł również dołączyć do zwiadowców, albo chociaż wykonac dla nich jakieś zadania?

Gildie poboczne (za wyjątkiem Czarnych Jastrzębi i Złodzieji) nie wykluczają się wzajemnie.
Odpowiedz
Było wcześniej pytanie, jaki lvl można wbić w drugim rozdziale. Pod koniec miałem 30 poziom, przy czym wybiłem właściwie całe GD oczywiście z wyjątkiem smoków i jaszczuroczłeków przy samych smokach.
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
Tak, ja zadałem takie pytanie. I było trochę głupie, bo mogłem zobaczyć sobie u Majes'a. xD
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości