Rozwój postaci - balans
Czyli tak jak myślałem, dzięki. I jeszcze jedno pytanie - czy wojownik w Mrocznym Zakonie jest czymś na kształt paladyna? W sensie ma dostęp do jakiejś magii?
Odpowiedz
Tak , ma nawet obowiązek wyuczenia się trzech pierwszych kręgów magii i dostęp do tworzenia run max 3 kręgu
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
I unikalne dla gildii runy rozumiem?
Odpowiedz
Tak zaklęć Mrocznej Magii można się nauczyć tylko będąc członkiem Mrocznego Zakonu,
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Kończę pierwszy rozdział (dokładniej rzecz biorąc stoję przed wyborem gildii głównej - chyba zagram Mrocznym Magiem), więc podzielę się statystykami postaci jaką wykreowałem.

[Obrazek: ac2aMTf.jpg]

Tym razem przyjąłem zupełnie inną strategię niż podczas gry klubowej. Poprzednio dużo punktów nauki pakowałem w zręczność i łuki (gralem najemnikiem pod zrękę) i nie uczyłem się trofeów poza tymi podstawowymi, alchemię przyswoiłem dopiero na trzydziestym którymś poziomie.
Teraz nie zużyłem ani jednego punktu nauki na szkolenie w walce jakąkolwiek bronią ani na boostowanie statystyk. Wyuczyłem się wszystkich możliwych do nabycia w pierwszym rozdziale trofeów, mam już wszystkie języki, umiem robić eliksiry na zręczność i potki szybkości (stwierdziłem, że poświęcę te 5 pkt. nauki na to, bo niektóre questy - szczególnie kupieckie - wymagają strasznie dużo podróżowania).
Statystyki jakie mam, nabiłem na zupkach Hwora, modleniu się do Innosa, wpieprzaniu jedzenia, które daje bonusy, czytaniu tabliczek i takich różnych. Na screenie mam założony amulet +10 do siły i pierścienie z pasem, które dają +20 zręczności. Do tego Koncerz zwiększa umiejętność walki bronią jednoręczną o 10. Reszta to statystyki bazowe.
Co do levela to dałoby wbić jeszcze ten 19, bo to raptem kilka tysi doświadczenia, a potworków jeszcze trochę zostało, ale zwyczajnie nie jest mi ten lvl teraz potrzebny i mi się nie chce.
Taką postacią jestem w stanie już wybijać spokojnie pojedyncze wargi czy nawet cieniostwory i gra pod względem combatów zaczyna się robić stosunkowo łatwa i bardzo przyjemna.
Aktualnie uzbierane punkty nauki przeznaczę chyba na naukę kręgów i run po wejściu w drugi rozdział, bo to trochę PNów zeżre. Możliwe, że wpakuję coś w broń jednoręczną albo łuk. eliksiru siły chyba się nie będę uczył, bo raz, że średnio to opłacalne, a dwa, że i tak braknie na pewno szczawi królewskich, żeby je zrobić, bo już mam ich niedobór, a w Khorinis i DP prawie wszystkie zebrane, natomiast w GD i Jharkendarze jest ich bardzo mało.
Ogólnie jakby kiedyś się komuś coś zbugowało i chciałby sobie pograć od początku drugiego rozdziału czy coś, to mogę udostępnić ten zapis po pierwszym rozdziale ze zrobionymi prawie wszystkimi dostępnymi misjami, przed wyborem gildii. Gdyby ktoś chciał, to może pisać na priv.
Odpowiedz
Witam. :)

Planuje zagrać w Przeznaczenie. Tematy przejrzałem żeby nie zepsuć sobie save'a itp. Ma ktoś jeszcze jakieś przydatne porady np o bugach czy rozwoju postaci?
Odpowiedz
(12.02.2017, 18:57:06)Nefario napisał(a): Witam. :)

Planuje zagrać w Przeznaczenie. Tematy przejrzałem żeby nie zepsuć sobie save'a itp. Ma ktoś jeszcze jakieś przydatne porady np o bugach czy rozwoju postaci?

Witaj :>
Co do rozwoju to mogę ci polecić używanie bonusów na bieżąco. Należy też nauczyć się wszystkich języków w 2R, bo później ta opcja znika. Oczywiście radziłbym też wykonać wszystkie zdania dołączeniowe do innych gildii - ale to pewnie wiesz. A co do bugów to wszystko jest w wątku z Uwagami do wersji 1.3 , więc nie ma co więcej pisać.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Zostawiaj sobie po jednej sztuce każdej broni, nie sprzedawaj pancerzy, ogólnie jak nie musisz to nie sprzedawaj nic u handlarzy, bo często się to potem gdzieś przydaje i trzeba latać, żeby coś odkupić, jeszcze dodatkowo szukać NPCa, któremu się to sprzedało. Złota i tak można się dorobić na różne sposoby i jest go dość sporo.
To samo z roślinkami do mikstur, warto sobie zostawić w ekwipunku po kilka każdego rodzaju, a tych rzadkich typu goblinie jagody, smocze korzenie czy szczawie, to po jednej, żeby potem nie wyrywać sobie włosów jak ktoś będzie tego chciał do zadania i trzeba będzie szukać nie wiadomo gdzie.
Warto się nauczyć stosunkowo szybko wszystkich trofeów, bo potem większość można sprzedać u różnych NPCów po niezłych cenach, a za hajs modlić się u Innosa i podbijać statystyki. Wychodzi dużo bardziej korzystnie niż nauka statów u nauczycieli. Tym bardziej, że do wielu misji potrzebne są różne specyficzne trofea.
No i ogólna porada, żeby robić jak najwięcej misji się da w tym rozdziale, w którym je się dostało i co rozdział odwiedzać najlepiej każdego NPCa, bo nie wiadomo, czy któryś akurat nie będzie miał nowego zadanka do zlecenia. Aha, w drugim rozdziale w GD warto odwiedzić jak najwięcej lokacji, bo niektóre misje jeżeli się będzie robić za późno, to zmarnuje się szanse na ukończenie kilku pobocznych questów.
Nie przychodzi mi teraz nic więcej do głowy.
Odpowiedz
Takie pytanie jako, że dawno nie grałem w Przeznaczenie

Czy ta wścieklizna powinna zabierać max HP podczas snu? Bo trochę się przestraszyłem jak mi zostało 20hp na 7 poziomie xD
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Tak.
Dojedź do 1 HP i graj hardcore mod. xD
Odpowiedz
A to luz. xD Znaczy do DP się nie wybieram na razie więc chyba trochę pogram na 1hp :D
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
A na cholerę się nią zaraziłeś?
Odpowiedz
W sensie w sumie nie wiem jak to jest zaprogramowane, bo w sumie logiczne by było, gdyby mogło Ci zejść poniżej 1 hp i Cię zabić, więc uważaj. xD
Odpowiedz
A przez przypadek podczas walki z dzikiem. Nie wyczułem jego szybkiego ataku i tak wyszło. A wczytywać nie zamierzałem, bo to mój błąd był :p
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
A jak zginiesz to też nie wczytasz?  tamtam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości