Przebieg prac nad Przeznaczeniem
Są jakieś wybory lub decyzje, które wpływają powiedzmy na zakończenie gry, lub mają jakieś poważne konsekwencje?
Odpowiedz
Tak, istnieje nieliniowość w granicach logicznego rozsądku, przekroczonego w Returning z Gregiem.
Oczywiście zakończenie gry jest zawsze takie same (no prawie...) dla każdej gildii i jest to zakończenie takie jakie wszyscy znamy z G2 NK
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Czy będzie możliwość pokonania Sylvia w zadaniu "Wyzwanie Jarvisa"?
Bolt Thrower
Odpowiedz
No chyba nie sądzisz, że odpowiemy na takie pytanie.
Ale owszem, to zadanie się pojawi.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
A niby co strasznego w ujawnieniu tego byłoby?
Odpowiedz
Czy bonusy za założenie amuletu wojownika + dwóch pierścieni wojownika (+40 do obrony) i analogicznie kapłana, uzdrowiciela uległy zmianie?
Bolt Thrower
Odpowiedz
Nie mówię że taka runa powinna być dostępna od początku, ale w poźniejszym etapie gry, gdzie każdy uważny i sumienny gracz będzie miał zrobionych większość zadań w DP , to tylko moje zdanie.
"Jestem Filavandrel aén Fidhàil,
ze Srebrnych Wież, z rodu Feleaornów z Białych Okrętów. Obecnie wygnany i wyszczuty na kraniec świata, jestem Filavandrel z Krańca Świata."
Odpowiedz
Tych setów nie zmienialiśmy, poza pewnymi zmianami w dyslokacji poszczególnych elementów.


Cytat:A niby co strasznego w ujawnieniu tego byłoby?

nic, ale poco tworzyć precedensy w ujawnianiu przebiegu zadań?
co zostanie z gry niespodziewanego jak wszystko się opowie?
i tak np na FB pojawiło się w ciągu okresu relacjonowania prac sporo info niezgodnych z tym co jest w grze (czy raczej czego w grze jednak nie będzie)
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Przez to, że niektóre rzeczy uległy po prostu zmianie od tamtej pory?
Odpowiedz
Zmiany są podstawą procesu tworzenia dzieła sztuki.
Gra komputerowa jest dziełem sztuki i do ostatniego momentu nigdy nie wiadomo jaką będzie maiła formę i treść w momencie jej prezentacji.
Dlatego osobiście zawsze byłem przeciwny pokazywaniu tego, co być może nigdy nie okaże się realną rzeczywistością.
Uważam, że to co zmieniliśmy w wizualizacjach broni i pancerzy jest propozycją atrakcyjną i rozsądną.
Zachowalismy tak lubiane przez gracza bronie jak Łuk Wygnania czy młot Gniew Adanosa , Unikaty,  Złe Oko i kilka innych
dodaliśmy nowe bronie , w tym jedną bardzo Lore i nostalgiczną...

balans broni jest przemyślany i zrównoważony i nad tym bardzo długo eksperymentowaliśmy
co do szat ubiorów i pancerzy - 175 w grze widocznych to chyba wystarczająca ilość

była też próba wprowadzenia przekuwania pancerzy i ulepszania szat, ale ostatecznie zrezygnowaliśmy z z tego z bardzo wielu przyczyn, bo w G2P skrypt z "Kowala" nie zawsze działa prawidłowo, a i sam balans był naruszony

Aktualnie przygotowywana  jest instalka specjalnej wersji testowej, zawierającej wszystkie zmiany dokonane po przekazaniu testerom aktualnej wersji testowej G2 P COMPLEX PLUS.
Będzie ona gotowa w piątek i posłuży sprawdzeniu pewnych rzeczy w gildii Paladyn
sądzę, że niemal w 100% będzie ona zgodna z tzw Wersją Klubową Przeznaczenia.
sprawdzona została funkcjonalność od poczatku do końca gildii Mroczny Zakon
wreszcie po prawie roku prac zagrało to jak należy

zostały jeszcze gidie Najemnik Łowca Smoków od R5 oraz nieco Maga Wody
no i lekko w lesie jeszcze Paladyn ale "Fast" Majes omijając wszystko co możliwe może w ciągu tygodnia przebiegnie się po ich linii zadaniowej od R3 , bo do uwolnienia Benneta wszystko gra bez zarzutu.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Wspaniale.
Planuje grać Zakonem więc cieszy mnie jego sprawna funkcjonalność.
Odpowiedz
kompilacja najnowszego Content z dnia dzisiejszego przebiegła bezproblemowo więc jesteśmy o kolejny duży krok naprzód
było to o tyle ważne, że w stosunku do poprzedniej kompilowanej wersji zaszły bardzo ważne zmiany w pikach nadrzędnych oraz weszły zupełnie nowe pliki dotyczace zadania" Polowanie na Smoki".
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Dobrze, sprawdźcie paladyna, pewnie sporo osób się skusi na tę szlachetną gildię. Pytanie o mrocznego wojownika - w zamyśle zapewne ma to być połączenie wojownika z magiem, ale czy przejdzie tutaj opcja zmarginalizowania tej magicznej części i pójścia tylko w fizyczną sferę?
Odpowiedz
Tu została zachowana ta sama fundamentalna zasada co w Global PL - tego nie zmieniałem

jest ciekawe pytanie z FB do którego się odniosę

Cytat:To prawda, że odblokawaliście więcej contentu gry który był w plikach? Coś jak koncert w G1?

chciałbym obalić pewien mit
w oryginalnych skryptach G2 Nk nie mam jakichś niezwykłych ukrytych i utajnionych części content
są pomysły, są pewne szkice, są pewne niewykorzystane itemy jest kilka dialogów które z jakiejś przyczyny (zazwyczaj skryptowej) się nie pojawiały
to co można było i warto było -wykorzystaliśmy , pewne pomysły znalazły nasze własne rozwinięcie i dokończenie
ogólnie jednak nie pracowaliśmy na szkielecie skryptowym G2 NK tylko Global PL bo budowanie całości od nowa zajęło by mnóstwo czasu
co więcej, część skryptów oryginalnych została zastąpiona z  najróżniejszych przyczyn zupełnie nowymi, niektóre dialogi zostały usunięte lub zamienione na inne

co do koncertu In Extremo - tak, był w skryptach, ale został całkowicie usunięty z content bo nie lubię góralskiej muzyki
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Co do najświeższych informacji to kibicuję Majesowi ;)
W sumie to jeszcze takie pytanie mam. Przed instalacją modyfikacji zaleca się mieć wszystko z tej listy?
1. G2 + NK.
2. GMDK
3. Patch do GMDK
4. Wersja raportowa do G2NK
5. Gothic Stater
6. System Pack
No i jeszcze ten G2NK L'Hiver Edition Grafikpatch planuję sobie wgrać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości