THE ELECTRIC CIRCUS ARENA!
#61
No właśnie Memorius, ja nie mogę!
Odpowiedz
#62
Dociu chodź ze mną na piwo, bo mam puszkę, wypijemy przed szkołą, żeby nas rodzice nie widzieli, jak się nawalimy to pamiętaj, żeby nie iść do domu, bo nam komputery zabiorą i sobie w Metina nie pogramy
Odpowiedz
#63
No dobra Polo. To jutro przed angielskim wypijemy. Będzie nam się lepiej gadało! Na wszelki wypadek schowam sobie komputer pod łóżko. Tam go w razie czego nie znajdą.

@edit Koniec tego spaowania Język
Odpowiedz
#64
Nie gadajcie tak jawnie o piwku bo smaka robicie :D
Odpowiedz
#65
Panie i Panowie [Obrazek: exclamation.png]


Dzisiejszy dzień, jeśli chodzi o walki na Arenie, upłynął dosyć spokojnie.
Nasi Stalowi Wojownicy w ustalonym przez siebie tempie rozgrywają własne scenariusze.

Chyba warto było dopomóc Tokenowi, bo początek ma wzorcowy,.
Szaki33, który odzywa się rzadko zaskoczył chyba wszystkich długością czasu rozgrywki na wstępnym etapie.... co to oznacza zapewne niebawem się przekonamy.
Ciężko ranny rumiun dostał Koło ratunkowe od Filavandrel, ale czy mu to pomoże?
brutalnie obstawiam, że nie, ale kto wie co z tego wyjdzie?

Wspólnymi siłami usunęliśmy też uporczywy choć nie mający istotnego znaczenia dla logiki rozgrywki błąd z pierścieniami.




chcesz wiedzieć więcej???
pozostań z nami
śledząc na
bieżąco

THE ELECTRIC CIRCUS ARENA!
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#66
Tak to już jest z areną.
Bywają dni spokojne i krwawe.
Wspólnotowe i bratobójcze.
Grono osób się pomniejsza, zobaczymy jak to się rozwinie w nadchodzących dniach.
Odpowiedz
#67
Ja Głosuje, że Filavandrel pierwszy przejdzie PRZEZNACZENIE
 JESTEM KIMŚ KTO WYZWOLI CAŁĄ MYRTANĘ
 JESTEM ZERTIN PALLADYN INNOSA   
Odpowiedz
#68
Tu nie jest ważne czy przejdzie pierwszy tylko jak przejdzie.

Danyloss urasta do roli jednego faworytów IMO .
Ma bardzo podobny styl,rozgrywki do mnie. Zimny, konsekwentny, ergonomiczny.
Zero problemów w grze zero bugów indywidualnych.

Jestem dziś bardzo zmęczony i komunikatu nie będzie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#69
(02.06.2016, 19:59:22)Zertin napisał(a): Ja Głosuje, że Filavandrel pierwszy przejdzie PRZEZNACZENIE

Nie zależy mi na tym żeby przejść moda jako pierwszy, chce wycisnąć z niego tyle ile się da, cieszyć się rozgrywką oraz ciekawymi dialogami, ale dziękuje że w pewnym sensie dostrzegasz we mnie faworyta. Propsy kolego ;)  Miś
"Jestem Filavandrel aén Fidhàil,
ze Srebrnych Wież, z rodu Feleaornów z Białych Okrętów. Obecnie wygnany i wyszczuty na kraniec świata, jestem Filavandrel z Krańca Świata."
Odpowiedz
#70
(02.06.2016, 20:11:03)Memorius napisał(a): Tu nie jest ważne czy przejdzie pierwszy tylko jak przejdzie.

Danyloss urasta do roli jednego faworytów IMO .
Ma bardzo podobny styl,rozgrywki do mnie. Zimny, konsekwentny, ergonomiczny.
Zero problemów w grze zero bugów indywidualnych.

Jestem dziś bardzo zmęczony i komunikatu nie będzie.

dobranoc :) :|

(02.06.2016, 20:23:22)Filavandrel napisał(a):
(02.06.2016, 19:59:22)Zertin napisał(a): Ja Głosuje, że Filavandrel pierwszy przejdzie PRZEZNACZENIE

Nie zależy mi na tym żeby przejść moda jako pierwszy, chce wycisnąć z niego tyle ile się da, cieszyć się rozgrywką oraz ciekawymi dialogami, ale dziękuje że w pewnym sensie dostrzegasz we mnie faworyta. Propsy kolego ;)  Miś

Chodziło mi też o to, że podziwiam twoją taktykę i trzymam kciuki za ciebie.
 JESTEM KIMŚ KTO WYZWOLI CAŁĄ MYRTANĘ
 JESTEM ZERTIN PALLADYN INNOSA   
Odpowiedz
#71
Dziękuje bardzo ;)
"Jestem Filavandrel aén Fidhàil,
ze Srebrnych Wież, z rodu Feleaornów z Białych Okrętów. Obecnie wygnany i wyszczuty na kraniec świata, jestem Filavandrel z Krańca Świata."
Odpowiedz
#72
Oj tam chester nie okazuj słabości.
Żaden tam demotywator.
Niech każdy z nas gra po swojemu i się nie przejmuje brakiem fanów na trybunach :>
Odpowiedz
#73
Czepiacie się niepotrzebnie. Czas spać.[Obrazek: iDCJrya.gif] Albo grać.  rotl
"Jestem Filavandrel aén Fidhàil,
ze Srebrnych Wież, z rodu Feleaornów z Białych Okrętów. Obecnie wygnany i wyszczuty na kraniec świata, jestem Filavandrel z Krańca Świata."
Odpowiedz
#74
Panie i Panowie [Obrazek: exclamation.png] 

Ten, kto uważa, że się nic nie dzieje jest w błędzie.
Wczoraj rumiun został w ostatnim momencie uratowany przed wyeliminowaniem przez trzech Gladiatorów, którzy zagłosowali aby mógł zostać w w grze.

Ponieważ jednak 
ONLY THE STRONG SURVIVE :exclamation:
a dla zawodników bladych i przezroczystych na Arenie miejsca nie ma to Mizerykordia skróciła męki Gladiatora Gepsiu
 i tego zawodnika już w grze nie ma
kolosalne błędy taktyczne wyeliminowały chyba jeszcze jednego, który rzucił ręcznik na ring, ma jednak jeszcze możliwość podniesienia i zagrania OD POCZĄTKU
tylko czy czas pozwala nam zaczynać od początku gdy czekają na grę Widzowie Areny?

Kto rzucił ręcznik oraz jaką ankietę będą musieli niebawem wypełnić Gladiatorzy powodując odsiew słabych i bezbarwnych przeciwników?


dowiesz się jutro 
pozostań z nami
śledząc na 
bieżąco

THE ELECTRIC CIRCUS ARENA!
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#75
Jakie Gepsiu popełnił błędy, że został wyrzucony?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości