Zadania poboczne w Khorinis
Cytat:2. Lokalizacja zwłok Trokara została zmieniona?

nigdy nie było żadnych zwłok

Cytat:1. Gdzie jest Burt i Kosa? Rupert mówił, że napadli go obok farmy Bengara.

z kim się trzyma Kosa w G1?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
kosa na farmie onara Burt czyli butch tam gdzie dexter
Odpowiedz
Teraz mam jakiś dziwny problem nwm czy inni tez tak mają Język porzuciłem list od canthara sarze ale nie mam żadnej opcji dialogowe u lorda Andre Język
Odpowiedz
Upewnij się, że zrobiłeś wszystko jak należy.
Odpowiedz
jest możliwe, że minęło więcej niż dwa dni od chwili podrzucenia listu a rozmową z Lordem Andre

jesli tak to dialogu o tym już nie będzie
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Może nie ten list podrzucił.
Odpowiedz
Najprawdopodobniej to minęło kilka dni xD
Jednak za błędy trzeba płacić Język w moim przypadku jest to 500 złota xD a teraz czy przez ten mój błąd bede miał normalnie questy z gildii kupców związane z cantahet?
Odpowiedz
to mission failed i będzie konsekwencja wiadoma jak w G2 Nk
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
cantahet to Canthar? :>
Gildia kupców to zupełnie oddzielna gildia. Canthar do niej nie należy.
Odpowiedz
Ja mam jeszcze pytanie! Po "wskrzeszeniu" Sharky'ego w dzienniku jest napisane że znajdę go w mieście. Obszedłem całe miasto kilkanaście razy wykonując zadania i rozglądałem się za nim - nie widzę go. Jakieś namiary gdzie go znajdę?
Odpowiedz
Odpowiedz
(01.08.2016, 15:29:09)Goloriado napisał(a): Ja mam jeszcze pytanie! Po "wskrzeszeniu" Sharky'ego w dzienniku jest napisane że znajdę go w mieście. Obszedłem całe miasto kilkanaście razy wykonując zadania i rozglądałem się za nim - nie widzę go. Jakieś namiary gdzie go znajdę?

Popchnij poboczne gildie
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
Sharky jest w miescie jest złodziejem wiec powinienes wiedziec gdzie go znalezc; p
Odpowiedz
Dzięki za pomoc, to teraz wiem co zrobić :) Dobrze że nie zrobiłem tego co chciałem zrobić bo w takim razie miałbym utrudniony sposób ze spotkaniem z nim.
Odpowiedz
Takie pytanie mam - co z tą tabliczką? Skoro Buch jej nie ma to kto? Nikt z obozu bandytów dialogu nie ma.
Pomogłem? Dzięki punktom reputacji dziękujesz mi za to OK.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości