Czarne Jastrzębie
#31
na jednej  z biedniejszych farm znajdziesz właściwego człowieka
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#32
Ile zajmie Simonowi zabicie Benedykta? przespałem się 8 dni jednak nadal nie ma z nim opcji dialogowych.
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz
#33
to kwestia rozdziału
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#34
(31.07.2016, 09:37:17)Memorius napisał(a): to kwestia rozdziału

Czyli rozumiem że R2 lub R3.
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz
#35
no raczej ;)
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#36
Czy zadanie z zebraniem haraczu jest czasowe dla Oskara? bo na razie Bromor i jego ochroniarze są za silni dla mnie ;/
Odpowiedz
#37
Jest jeszcze druga opcja - dla słabych.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#38
(31.07.2016, 10:35:06)GothicForever napisał(a): Czy zadanie z zebraniem haraczu jest czasowe dla Oskara? bo na razie Bromor i jego ochroniarze są za silni dla mnie ;/

Nie jest czasowe.
Możesz je wykonać później, jak nabierzesz sił.
Albo skorzystać z pewnego ułatwiacza...
Odpowiedz
#39
Witam.
Pokonałem Moe i mogę zostać Jastrzębiem ale czy mogę wrócić do nich za kilka dni, bo na razie wybierałem się na obchód dalszej okolicy. Nie zmienią zdania? :)
Odpowiedz
#40
Nie zmienią zdania.
Odpowiedz
#41
Jak dostać się do kanałów bo muszę z Cassią przywódczynią GZ bo mam misje o nazwie Rozejm z gildią złodziei. A nie wiem skąd mam wziąć klucz do kanałów
Odpowiedz
#42
czy uważasz, że Złodzieje to tylko siedzą w kanałach?
ktoś ci da klucz, bez obaw
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#43
Attila nie miał klucza do ścieków jak go pobiłem. Poszedłem do Gildii Złodziei z polecenia Oskara. I teraz pytanie czy przynależność do Czarnych Jastrzębi wyklucza dołączenie do Gildii Złodziei? Bo nie mogę w ogóle do nich dołączyć Smutny.
Odpowiedz
#44
Wyklucza.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#45
(01.08.2016, 21:35:56)Siekiera napisał(a): Attila nie miał klucza do ścieków jak go pobiłem. Poszedłem do Gildii Złodziei z polecenia Oskara. I teraz pytanie czy przynależność do Czarnych Jastrzębi wyklucza dołączenie do Gildii Złodziei? Bo nie mogę w ogóle do nich dołączyć Smutny.

Tak te gildie sie wykluczają
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości