Zadania poboczne w GD
Ach, cholera nie to, aż tam. W ogóle tam nie zaglądałem, bo myślałem, że to przejście do innej lokacji, haha. Dzięki za pomoc.
Odpowiedz
Gdzie jest 6 chromanin? szukam i szukam :/
Odpowiedz
Tam gdzie wszystko się zaczęło :)

To akurat działa dokładnie tak jak w G1.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Znajdziesz go tam gdzie się to wszystko zaczęło. Gdzie zacząłeś tą misję?
Odpowiedz
Dzięki wielkie myślałem że chodzi gdzie zaczęła się nasza przygoda nie zadanie.Zrobiłem kopalnie gadałem z Gomezem i teraz muszę pogadać z Corristo i chyba z tym lordem i pytanie gdzie oni są bo przeleciałem ten zamek więcej razy niż Nadje ale nigdzie ich nie widziałem :/
Odpowiedz
(20.08.2016, 20:50:24)mati12345 napisał(a): Dzięki wielkie myślałem że chodzi gdzie zaczęła się nasza przygoda nie zadanie.Zrobiłem kopalnie gadałem z Gomezem i teraz muszę pogadać z Corristo i chyba z tym lordem i pytanie gdzie oni są bo przeleciałem ten zamek więcej razy niż Nadje ale nigdzie ich nie widziałem :/

Oni pojawią się po rozmowie z tym strażnikiem na przeciwko świątyni w zamku w GD i tym paladynem co stoi w wejściu jakbyś szedł do Engora o północy. Lord Tymorosin na najwyższej wieży w zamku GD, a magowie ognia w świątyni. Dodam tylko ode mnie, że wcześniej zrób zadanie z Urizielem z ŚŚ zanim odeślesz ducha Corristo z zamku.
Odpowiedz
Dżem dobry, mam problem z pewnym zadaniem. Chodzi o tego niewolnika z amnezją i jego strażnika (sorki, zapomniałem ich nazw a nazwa zadania składa sie z ich nazw). Miałem dowiedzieć się dlaczego ten strażnik tak zle traktuje tego niewolnika. Dowiedziałem się dlaczego i po rozmowie ze świadkiem tego feralnego wydarzenia nie wiem co dalej uczynić. Mam w jakiś sposób szukać dowodów jego niewinności czy co? W zamku nie ma już nikt nic do powiedzenia.
Odpowiedz
Mam pytanie, gdzie jest klucz dzięki któremu możemy dostać się do wieży zamkowej zamku Garonda, wykonałem zadanie z klifem i powiedził że klucz jest w nowym obozie, byłem tam znalazłem klucz, ale napisene jest że otwiera wieże, ale nie pokój
Odpowiedz
(21.08.2016, 12:13:23)Goloriado napisał(a): Dżem dobry, mam problem z pewnym zadaniem. Chodzi o tego niewolnika z amnezją i jego strażnika (sorki, zapomniałem ich nazw a nazwa zadania składa sie z ich nazw). Miałem dowiedzieć się dlaczego ten strażnik tak zle traktuje tego niewolnika. Dowiedziałem się dlaczego i po rozmowie ze świadkiem tego feralnego wydarzenia nie wiem co dalej uczynić. Mam w jakiś sposób szukać dowodów jego niewinności czy co? W zamku nie ma już nikt nic do powiedzenia.

Musisz pogadać z oprawcą, stoi gdzieś na murze zamku i chyba później wrócić do tego świadka.
Odpowiedz
Musisz też wydać Stomira Garondowi.
Odpowiedz
(21.08.2016, 12:42:25)Crowney napisał(a):
(21.08.2016, 12:13:23)Goloriado napisał(a): Dżem dobry, mam problem z pewnym zadaniem. Chodzi o tego niewolnika z amnezją i jego strażnika (sorki, zapomniałem ich nazw a nazwa zadania składa sie z ich nazw). Miałem dowiedzieć się dlaczego ten strażnik tak zle traktuje tego niewolnika. Dowiedziałem się dlaczego i po rozmowie ze świadkiem tego feralnego wydarzenia nie wiem co dalej uczynić. Mam w jakiś sposób szukać dowodów jego niewinności czy co? W zamku nie ma już nikt nic do powiedzenia.

Musisz pogadać z oprawcą, stoi gdzieś na murze zamku i chyba później wrócić do tego świadka.

Rozmawiałem właśnie z obydwoma i nic, klappa.


(21.08.2016, 12:49:19)XaroN napisał(a): Musisz też wydać Stomira Garondowi.

Czyli najpierw muszę zrobić to zadanie z Dobarem i Folerem czy jak mu tam, ok.
Odpowiedz
Gdzie znajduje się Siran po wykonaniu misji Siran i Loran ? Jest on w ogóle w GD, czy uciekł?
Odpowiedz
Jest w GD. Przyłączył się do pewnych typów z przestępczą przeszłością.
Odpowiedz
Dzięki.

Pokonałem bagiennego smoka i się zastanawiam czy nie powinien dropnąć z niego jakiś kamień(Dropły tylko łuski krew i serce), który posłuży do zrobienia jakiegoś miecza żywiołu (jestem w MZ)
Dobra, wczytałem poprzedni zapis i wyleciał kamień wody, drobny bug.
Odpowiedz
Czy dał by ktoś rade przypomnieć mi miejsca o których mówił ten gościu z imieniem na G o zaginionym denarze?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości