Zadania poboczne w GD
Jak ruszyć zadanie z Gomezem i Starą Kopalnią? Jedyne co to rozmawiałem na ten temat z Bobem, nic ciekawe nie powiedział, ale sam Gomez polecił, abym zwiedził "wieżę przy brzegu" i poszukał jakiejś magii, jednakże w sumie niczego nie znalazłem.
Odpowiedz
Trzeba ruszyć zadanie z Chromaninami.
Odpowiedz
na samym dole wieży mgieł znajdziesz pierwszy Chromanin
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Paladyni pod Leśnym Obozem są do czegoś potrzebni oprócz tego że jako mięso armatnie w bitwie na wybrzeżu? :>
Tylko jeden mi przeżył i strażnik świątynny
Goffik Player!

Terribilis… Est… Locus… Iste…
Odpowiedz
To słaby wynik Smutny
Odpowiedz
(23.08.2016, 21:57:58)Dinozaur7 napisał(a): To słaby wynik Smutny

No nie wytrwali chłopaki, mówiłem im że atakowanie samotnie orka elity nie jest zbyt rozsądne  /(*
Goffik Player!

Terribilis… Est… Locus… Iste…
Odpowiedz
Gdzie znajdę klucz do komnat Gomeza? Przeszukałem zamek, ale nic nie znalazłem, może otrzymujemy go od kogoś?
Odpowiedz
Cytat:Tylko jeden mi przeżył i strażnik świątynny

liczyliśmy się z takim obrotem sprawy
nie będą potrzebni w dalszej części gry
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(24.08.2016, 14:14:01)XaroN napisał(a): Gdzie znajdę klucz do komnat Gomeza? Przeszukałem zamek, ale nic nie znalazłem, może otrzymujemy go od kogoś?

Tam gdzie są w zwykłym G2:NK tu ich nie ma, ale przyzwyczaiłem się, że to nie jest G2:NK tylko Przeznaczenie. Od tego szukania klucza głowa mnie już boli ;x
Odpowiedz
Odpowiedź już była na forum. Powiem tak. Szukaj w Zamku na piętrze powyżej Engora.
Odpowiedz
Taak, teraz widzę, ale jako tako nie ma odpowiedzi do klucza 2 drzwi u Gomeza, nie potrafię go znaleźć, ktoś napisał "tam gdzie są skazańcy", ale nie widzę go tam.
Taka ciekawostka: Na DX11 zamiast czaszki w pokoju Engora jest zwyczajna dźwignia.
Odpowiedz
Nad więzieniem niewolnicy naprawiają zamek,...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Missclick..

Tak, wiem, że chodzi o te miejsce, ale jak już napisałem wcześniej, nie widzę go tam.
Odpowiedz
Gorna już uwolniłeś?
Odpowiedz
Hmm, jakieś 2 rozdziały temu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości