Zadania poboczne w Khorinis
Hmm... ale to dziwne, bo Benedykta zabijamy praktycznie na początku 3 rozdziału - właściwie nie my a Simon, a to zadanie otrzymujemy chyba pod koniec 3 rozdziału, więc jak je potem wykonać? To zadanie w takim wypadku się wyklucza bo jest niemożliwe do wykonania.
Odpowiedz
Z tego co mi się wydaje, to ja robiłem zadanie dla Lukrecji w pierwszym rozdziale. Maks w drugim.
Odpowiedz
Można to zadanie wykonać na spokojnie w 1 rozdziale. No tylko trzeba grać tak jak Beliar przykazał: Odwiedzać każdego możliwego NPCeta w rozdziale i brać Q.
Odpowiedz
Zadanie Joe działa na tej samej zasadzie co w Nocy Kruka? W sensie, że w raz z kolejnymi rozdziałami doświadczenie się zwiększa? Czy jest jedna suma za odnalezienie go?
Odpowiedz
(29.08.2016, 18:18:57)Draco napisał(a): W sensie, że w raz z kolejnymi rozdziałami doświadczenie się zwiększa?
zapomnij już o takich rozwiązaniach
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Tak zgadywałem, dlatego chciałem się zapytać, czy warto czekać na jego uwolnienie. Dzięki.
Odpowiedz
helig nie powinien byc w jaskini zorexa? bo wybilem co mialem tam wybic a jego ducha nie ma
Odpowiedz
Nie, Helig jest w innej jaskini. Można w tej jaskini spotkać też drugiego ducha, tylko że jest to "Duch wina" :)
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Czy jak Larius ucieka z miasta to zajmuje miejsce Valentina? Chce dokończyć zadanie od Iglerio ale nie wiem gdzie znikł Valentiono.
Odpowiedz
Valentino jest gdzie indziej, poszukaj w porcie
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Podrzuci ktoś wskazówkę gdzie znaleźć można Glynnmyra?
Odpowiedz
Poszukaj w ruinach otaczających Magów Wody.

Ja natomiast chciałbym się dowiedzieć, co zrobić z Lasherem. Miałem biedaka odprowadzić tylko do miasta, a on chodzi cały czas za mną i się odczepić nie chce. Zwiedziliśmy już całe Khorinis. Trzeba stanąć w jakimś odpowiednim waypoincie?

Problem rozwiązałem. Po wczytaniu gry i obejściu miasta jeszcze raz, zagadał do mnie strażnik przy bramie i wszystko poszło dalej :D . Dziwne, że za pierwszym razem tak się nie stało...
Odpowiedz
Czy do zadania"Dobre imię damy" potrzebny jest Valentino, bo szkopuł tkwi w tym, że najpierw ruszyłem wątek Kultu do momentu, w którym ginie i dopiero po tym wydarzeniu rozpocząłem to zadanie.
Odpowiedz
(01.09.2016, 21:22:41)Kravis napisał(a): Czy do zadania"Dobre imię damy" potrzebny jest Valentino,
nie
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Wybaczcie, że ponawiam pytanie, które kilka godzin temu zadałem, ale nie zdążyłem odczytać odpowiedzi, a konkretnie czy zadanie"Fajka Szelesta" da się wykonać po przeniesieniu się Falera wraz z Lanem i Szelestem do GD?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości