Zadania poboczne w GD
nie da rady, bo to skrypt licznika i to dosyć złożony
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(19.03.2017, 15:18:31)Memorius napisał(a): nie da rady, bo to skrypt licznika i to dosyć złożony
No dobra trudno. Jeszcze ostatnie pytanie. Czy nie wykonanie tego zadania blokuje mi dostęp do jakiś znaczących zadań?
Odpowiedz
Grę ukończysz, ale kilka ciekawych zadań Cię ominie.
Odpowiedz
(19.03.2017, 15:25:54)Dota napisał(a): Grę ukończysz, ale kilka ciekawych zadań Cię ominie.
Szkoda Smutny. Ok dzięki za pomoc
Odpowiedz
Troche to dziwne, nie jest to ten sam skrypt co podczas czyszczenia kanionu z brzytwiakow? Tam dzialal bez zarzutow, wczytywalem gre i wszystko nadal banglało jak ta lala.
Odpowiedz
Tu nie chodzi o wczytywanie gry, ale o zmianę zena. Swoją drogą nie wiem jak to wyglądało w przypadku Brzytwiaków, ale nigdy nie wracałem do Khorinis jak robiłem to zadanie.
Odpowiedz
Hm, ale on napisał, że nie wychodził z kopalni. Tylko że wyszedł i wczytał.
Odpowiedz
(19.03.2017, 21:52:50)Klimek napisał(a): Troche to dziwne, nie jest to ten sam skrypt co podczas czyszczenia kanionu z brzytwiakow?
nie , to skrypt chickena
to zadanie w Global RU 1.14 nie działało bo Rosjanie nie umieli chyba zrobić tego jak należy
nic przy tym grzebać nie mam zamiaru
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Mam 2 rozdział i wchodzę do GD, moje pytanie jest takie czy lepiej wybić orków teraz czy później jak będę miał lepszy ekwipunek i 3 rozdział, czy jak nie wybije ich teraz to stracę doświadczenie bo nie zrespią się nowi ?
Odpowiedz
Nie bardzo rozumiem co masz na myśli pisząc "stracę doświadczenie".

Odnośnie insertu orków w R3 w tej lokacji to wynosi on 3 - 1 ork elita i 2 zwykłych wojowników
wybicie wszystkich orków pod zamkiem w R2 daje natomiast pewien specjalny bonus od jednego z NPC z zamku, który wspomina o podobnej ewentualności
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Czy za ścianą w grobowcu orków jest coś ciekawego do zbadania? Jest możliwość przedostania się tam? Jeżeli tak to poprosze o podpowiedź bo po raz kolejny na nic nie mogę trafić.
Odpowiedz
w pomieszczeniu z kratą, tam gdzie chyba fruwa duszek jest dziurka...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Czy tylko ja mam taką denerwującą przypadłość podczas otwierania drugich drzwi w komnacie Gomeza?

Jestem Mrocznym. Pierwsze drzwi otwieram bez żadnych komplikacji, a gdy zabieram się za drugie to w jakiś magiczny sposób dowiaduje się o tym połowa zamku. Słyszę okrzyki "Zabieraj się stamtąd" i dźwięk wysuwanych mieczy a na domiar złego niemal od razu jakiś narwaniec próbując mnie dopaść spada z zamku i się zabija. Próbowałem różnych metod: ze skradaniem i bez, o najróżniejszych porach dnia, próbowałem się teleportować i przespać w innym miejscu ale niestety ktoś spada z tego muru i się zabija od razu jak tylko otwieram te drzwi, nawet nie sprawdzałem kto to taki bo ważny jest raczej sam fakt. Idzie coś na to zaradzić bo mi już łeb pęka?
Odpowiedz
tak ma Mroczny
a Mroczny ma pewien czar, który na pewno wygoni Paladynów z zasięgu ich Faja reakcji

(09.04.2017, 22:54:11)Klimek napisał(a): próbowałem się teleportować
nie bardzo rozumiem?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Natychmiast po otwarciu drzwi próbowałem się teleportować np do Leśnego Obozu a potem wrócić aby jakoś przerwać samobójczy proces tego strażnika (właśnie sprawdziłem - Gorazd). Niestety, za każdym razem jak wracam on już leży martwy na murach albo nie ma go wcale.

Bo jak wiadomo jak się oddalimy od NPC to oni się resetują i wracają na domyślną pozycję, próbowałem go tak "przechytrzyć" niestety jest szybszy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości