Przebieg prac nad Przeznaczeniem
Po prostu wywiązuję się z tego do czego się zobowiązałem.

Kompilacja całości wychwyci możliwe drobne usterki.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ja na początku chciałem grać myśliwym ale boję się, że granie łucznikiem mnie przerośnie w tej modyfikacji i będę padać po 20 razy na jakiejś lepszej jednostce.
Odpowiedz
(24.05.2016, 14:03:41)Karwallo napisał(a): Ja na początku chciałem grać myśliwym ale boję się, że granie łucznikiem mnie przerośnie w tej modyfikacji i będę padać po 20 razy na jakiejś lepszej jednostce.

O to się nie bój, jest kilka dobrych broni na zręczność. Dasz radę.
Odpowiedz
Aż mi podniosłeś morale - serio.


Z tego co pamiętam to w global modzie chciałem jakiś lepszy pancerz dostać (bez przyłączania się do jakiejś gildii póki co) to wymagał on chyba z 60 siły. Więc byłem zmuszony do biegania w jakimś słabym pancerzyku bo pakowanie PN do siły grając jako łucznik jest bez sensu.

PS: Ten pancerz miał coś o nieumarłych w nazwie o ile pamiętam. (albo i nie pamiętam) ale jak ktoś grał dłużej niż ja w Global Moda to wie o jaki mi armor chodzi.
Odpowiedz
(24.05.2016, 14:11:04)Karwallo napisał(a): Z tego co pamiętam to w global modzie chciałem jakiś lepszy pancerz dostać (bez przyłączania się do jakiejś gildii póki co) to wymagał on chyba z 60 siły. Więc byłem zmuszony do biegania w jakimś słabym pancerzyku bo pakowanie PN do siły grając jako łucznik jest bez sensu.

Pytanie do wszystkich, widzieliście łucznika w zbroi płytowej? Nie ma zbroi na zręczność, łucznik zadaje duże obrażenia, ma profity z kradzieży, w celu zbalansowania nie może mieć pancerza równego siłowym.
Odpowiedz
Może źle się wyraziłem. Nie chcę iść w takiego stricte łucznika co tylko z łuku strzela i ucieka. Ale raczej takiego uniwersalnego myśliwego który potrafi też wyciągnąć miecz i coś nim pomachać. A jak mam podejść w 1 rozdziale do zębacza żeby mnie rozszarpał jednym strzałem to też nie fajnie. Ogólnie to nie zawsze da się gdzieś wspiąć żeby postrzelać z łuku bez ryzyka śmierci dlatego sam widzisz do czego zmierzam.
Odpowiedz
(24.05.2016, 14:20:04)Karwallo napisał(a): Może źle się wyraziłem. Nie chcę iść w takiego stricte łucznika co tylko z łuku strzela i ucieka. Ale raczej takiego uniwersalnego myśliwego który potrafi też wyciągnąć miecz i coś nim pomachać. A jak mam podejść w 1 rozdziale do zębacza żeby mnie rozszarpał jednym strzałem to też nie fajnie. Ogólnie to nie zawsze da się gdzieś wspiąć żeby postrzelać z łuku bez ryzyka śmierci dlatego sam widzisz do czego zmierzam.

Jak o to chodzi, to mogę ci powiedzieć, że ja jako mag część stworzeń dobijam mieczem, a część tylko mieczem biję. Ty jako łucznik zapewne poradzisz sobie w zwarciu, o ile będziesz miał dobrą broń, a taką można zdobyć już w 1 rozdziale.
Odpowiedz
Broń oczywiście pod zręczność tak?
Odpowiedz
Tak, siłę na jakiś pancerz oczywiście przypakujesz z bonusów, ale najlepszych gildyjnych nie wiem czy założysz.
Odpowiedz
A są jakieś pancerzyki pod zręczność czy tylko pod siłę ?
Odpowiedz
Pod zręczność będą pewne questowe sukienki, które wymagają dużo zręczności, by z tyłu guziiczki zapiąć.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
ludzie
nie może być pancerzy pod zręczność choć skryptowo to jest możliwe
każdy pancerz ma swoją "wagę" wyrażoną w punktach siły potrzebnych do jego założenia
to chyba jasne jest?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
A będzie coś ala w globalu, że większość bonusów będziemy mogli zjeść/przeczytać czy coś ala gothicreturning od progu 100 dopiero czytaj bo zablokujesz sobie grę ...
A i najważniejsze, pierścień sprintu (o ile w ogóle będzie) możliwe jest do zdobycia w 1-szym rozdziale ?
Odpowiedz
A kto mówi że ja chcę w Gothicu nosić jakieś zbroje płytowe? Chodzi mi o jakieś dobre leginsy a la Robin Hood :D
Odpowiedz
(24.05.2016, 14:45:29)bojka222 napisał(a): A i najważniejsze, pierścień sprintu (o ile w ogóle będzie) możliwe jest do zdobycia w 1-szym rozdziale ?

Nie będzie, nie ma również możliwości zablokowania sobie gry poprzez wykorzystywanie bonusów w tym a nie innym czasie. Przeznaczenie nie ma nic wspólnego z returningiem. Jest raczej jego odwrotnością
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości