Przebieg prac nad Przeznaczeniem
Nie, prace zostały w tej kwestii zakończone, a o problemach z tym i innymi zadaniami są wskazówki w odpowiednich tematach.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Wporzo.
Więc pozostaje trochę poczekać na instalator i wrzucenie na serwer.
I w międzyczasie śledzić postęp prac nad Przebudzeniem.
Odpowiedz
No to korzystając z okazji, nareszcie mogę o to spytać.

Jak to będzie z dostępnością wersji 1.4???

Bo pisaliście wcześniej, że TA wersja, 1.4, będzie tylko dla aktywnych, niejako miała być to wersja kolekcjonerska, a dla szerokiego grona "cichych" graczy 1.3 to final version.. Jak to ostatecznie będzie?
Bo przyznam się szczerze, że uparcie oczekiwałem na wersję totalnie finalną, tutaj właśnie 1.4, od chyba 3 m-cy sprzed premiery modyfikacji w pierwszej wersji...czyli dosyć długo... Próbowałem w sumie też parę razy zagrać sobie w 1.3 i zdaje się poprzednie jakieś wersje, ale sama świadomość, że to nie final, jakoś mnie blokowała.. Za bardzo sobie główkę zawracam takimi rzeczami, ale wakacje idą, a tu może 1.4 wreszcie wpadnie..

Tak czy inaczej - dzięki za odpowiedź...
Odpowiedz
Wersja 1,4 będzie dostępna dla wszystkich, bez żadnych ograniczeń, a download będzie na forum bez konieczności rejestracji, tak jak dotychczas.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
O, dzięki wielkie!!!

Dla mnie to naprawdę DUUUŻO znaczy, bowiem jak pisałem, bardzo dłuuugo na to czekałem!

Dzięki Wam wielkie za to, może nareszcie zniknie Przeznaczenie z mojej "kupki wstydu" modów do G2 (w życiu ŻADNEGO NIGDY nie ograłem, Przeznaczenie pewnie będzie pierwszym winner ).

Propsy lecą...
Odpowiedz
Mam nadzieję że grywalność będzie taka jak w 1.3.
Bo ja uruchamiam Sagę Gothica jak i Przeznaczenie za pomocą Wine w systemie Linux i trochę czasami przytnie, ale to pewnie dlatego że mam słabego lapka a renderowanie grafiki w systemach Linux jest trochę wolniejsze.
Odpowiedz
w kwestii grywalności - zmian nie będzie w tym kierunku żadnych
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Prorok już rozpoczął składanie wersji 1.4
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Jestem laikiem i nie mam pojęcia, co się składa na składanie, w prostych słowach, kiedy mniej więcej można się spodziewać tej wersji na forum? :)
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Nie wiem, to pytanie do Proroka, a on na razie nie określił terminu.
Może to być zarówno jutro jak i za tydzień, bo kto zna Proroka ten wie, że chadza on własnymi drogami i ma pełną swobodę działania, zakreśloną jedynie powszechnie znanymi niewyczerpanymi pokładami mojej cierpliwości. Relaks
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Składa się na to ponowna kompilacja, zaktualizowanie paru plików, przetestowanie podstawowych funkcjonalności nowej wersji, złożenie instalki i upload. Istnieje sporo punktów  w których można popełnić błąd, dlatego chcę to zrobić na spokojnie. Myślę, że w ciągu tego tygodnia spokojnie powinna się pojawić.
Odpowiedz
Pojawiła się wersja bez cyferki.
Więc mam rozumieć że to już finalna wersja?
Odpowiedz
(02.07.2017, 06:58:31)syngromu88 napisał(a): Pojawiła się wersja bez cyferki.
Więc mam rozumieć że to już finalna wersja?

Tak, finalna  Relaks
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz
Wczoraj 1 lipca 2017 roku pojawiła się ostateczna wersja G2 Przeznaczenie , znana pod roboczym numerem 1.4
Wersja zawiera szereg poprawek i uzupełnień, które pojawiły się dzięki pomocy, sugestiom i konsultacjom naszych Użytkowników Forum.
Mamy nadzieję, że spełni ona oczekiwania graczy.
Jeszcze raz dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w ten projekt za wsparcie i cenne uwagi, które zaowocowały wydaniem tej wersji.
Czy będą następne?
Podobno mówi się "never say never" ale nie tym razem.
Życzę wszystkim miłej zabawy i setek godzin spędzonych w świecie Gothic 2 Przeznaczenie.
OK
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Przeglądając ostatnio 'gothicowe' strony na http://worldofplayers.ru... zauważyłem pewne zainteresowanie i podchody pod tłumaczenie Przeznaczenia 1.4 przez stronę rosyjską.

Cytat:Ur-tRall:
Если бы команда та собралась и засела за перевод...

To podziałało na nas trochę mobilizująco i możliwe, że sprężymy się trochę z pewnymi drobnymi poprawkami jeszcze, by przekazać ewentualnie wersję 1.4 EKSPORT do tłumaczenia sąsiadom ze wschodu. Gdy tylko zgłosi się do nas odpowiedni team translatorski, a wiem, że z tym może być pewien kłopot (zaangażowanie w inne projekty), jesteśmy gotowi na współpracę. Rosjanie są świadomi, że czekałoby ich ogromne wyzwanie. Z pewnością nie poprzestaliby przecież na samym Przeznaczeniu...

Cytat:Дикарь:
Тут ещё надо понимать, что этот мод - часть целого цикла ("Предназначение", "Пробуждение", "Эпилог", "Корни зла"). 
Там не один, а как минимум четыре мода переводить надо, и все немаленькие.

Zobaczymy - czas pokaże co będzie dalej.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości