Czarne Jastrzębie
Zastanawiaj się a może przy innej próbie inaczej wybierzesz swoje Przeznaczenie i się dowiesz Język
Odpowiedz
Witam mam pewien problem, zrobilem wszystkie questy zeby Atilla dal mi klucz pokojowo ale jak sie z nim spotkalem to dostalem jedynie 500sztuk zlota. Dlaczego i nie dostalem klucza, czy jest szansa zeby go otrzymac/znalezc czy mueze zbugowac z przejsciem przez drzwi?
Odpowiedz
Tyle razy było mówione, że Czarny Jastrząb nie dostaje klucza do kanałów od Atilli.
Otrzymuje się go w zupełnie inny sposób.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Memorius wyjaśnił a dodam tylko. Rób dalej w spokoju questy dla CJ i tyle Język
Odpowiedz
Gdzie są dokladnie wszystkie klejnoty do zadania bezpieczna lokata? brakuje mi ostatniego i nwm gdzie on juz moze byc

dobra juz nie wazne okazało się ze nie wziąłem klejnotu z kopalni gdzie byli bandyci Dextera
Odpowiedz
Czy jak dołączyłem do Czarnych Jastrzębi nie mam już możliwości sprzedaży złota i srebra ?
Odpowiedz
Oczywiście, że nie.
Halvor jest paserem Złodziei.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ale u halvora nie mam żadnej opcji dialogowej o sprzedaży .
Odpowiedz
Jak jesteś w Jastrzębiach, to jak ma być? Halvor tylko od złodziei skupuje.
Odpowiedz
Mam małe pytanie po daniu zlecenia Panu S na Pana B ile trzeba czekać to kwestia rozdziału?bo czekałem z 2 tygodnie i nic
Odpowiedz
Tak, to kwestia rozdziału - III
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Pytanie odnośnie zadania "Pośrednicy Oskara" - poszedłem na farmę, pobiłem Ciphera, dostałem z dialogu z nim 2 paczki ziela, ostatni wpis w dzienniku coś w stylu "Po bójce otrzymałem paczki ziela od Ciphera", a dialogu żadnego z Oskarem nie ma. Coś jeszcze trzeba zrobić? Dodam tylko, że te paczki co dostałem od Ciphera mogę oddać w ramach zadania Skradzione Ziele Ciphera (czego nie zrobiłem, ale może powinienem jakieś inne paczki mieć).
Odpowiedz
Wujcio google doradził byś oddał paczkę Wambo. :>
"Z tego cienia na podłodze, duszy mej już żadne ręce nie podniosą. Nigdy więcej!"

Odpowiedz
Niestety u Wambo też nic zrobić nie idzie.
Odpowiedz
Ktoś już miał podobny problem widzę:
Problem:
(14.08.2016, 14:49:36)popekpl321 napisał(a): Mam problem z zadaniem od Oskara związanymi z paczkami bagiennego ziela od Ciphera,nie chciał mi ich dać to go pobiłem,potem mi je dał i gdy w nocy byłem zagadać do Oskara to jest tylko opcja:Co Słychać? Mówi że jest teraz zajęty.W takim razie co robić ?

Rozwiązanie(?):
(14.08.2016, 17:29:13)popekpl321 napisał(a): Naprawione,dałem mu pieniądze zamiast go bić,bo kiedy go biję i wstaje to nie ma dialogu choć paczek nie zabrałem

Może spróbuj w ten sposób. Język
"Z tego cienia na podłodze, duszy mej już żadne ręce nie podniosą. Nigdy więcej!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości