Rozwój postaci - balans
Takie pytanko bo nie mogę się doszukać nigdzie w tematach, od jakiego progu jest zwiększa się ilość PR za punkty siły/zręczności itp?
Odpowiedz
od 90
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Smutek 
(30.07.2016, 22:44:57)Memorius napisał(a): od 90

ktoś pisał ze od 89
Odpowiedz
Spokojnie, zapisuję sobie wcześniej, potem na marvinie biegam jak cos chce sprawdzic i wylaczam gre zeby nie wczytywac save na odpalonym bo raczej bym nie ukończył rozgrywki ;)
Odpowiedz
Oki dziękuję :)
Odpowiedz
Cytat:ktoś pisał ze od 89

nie, ten ktoś pisał do ilu jest 2PN

poniał Wania?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
To byłem ja :>
Odpowiedz
Witam jako że zaczynam grę w i planuje grac Magiem z mrocznego zakonu mam kilka pytań. Jeśli to zły dział to przepraszam. A co do pytań .
W co polecacie iść/rozwinąć na samym początku gry tj. 10-15 lvl przed dojściem  do gildi jako mag. Czy kostury są tutaj tylko 2h czy sa tez 1 h i co jest wymagane żeby je dzierżyć tj sila/mana/krag ? U kogo polecacie być czeladnikiem np. czy constantino jest wymagany dla maga i nauczy jakichś sensownych mikstur czy np. Sagita/Ignaz moze nas nauczyć tego samego i można go po prostu olać i  wybrać innego mistrza bo jednak te roslinki do zadania u Constantina troche bolą (ich strata). Ostatnie pytanie troche powiązane czy ogólnie robić wojownika do momętu dołączenia do magów czy już od początku full mana itp .(troche masło maślane) . Z góry dzięki za odpowiedz.
Odpowiedz
Ja to proponuję ci grać na spokojnie i rozwijać atrybuty na miarę potrzeby danej chwili. Mag? Z leciutkim uwzględnieniem many, ale to jeszcze czas. I tak musisz po trochu wszystkiego się uczyć.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Przedewszystkim wyucz się otwierania zamków i trofeów (Szczególnie przydatne dla Constantino, opłaca się być jego czeladnikiem).
Na samej manie grając mrocznym nie wyżyjesz, potrzebujesz zarówno siły jak i many.
Mane głównie zdobędziesz z bonusów więc się nie przejmuj.
Ciąg dalszy.
- Kostury są pod siłe i tylko 2h.
- Dołącz do gildii gdzieś 13 - 15lv, i wykonaj wszystkie zadania dołączeniowe (Najemnicy,Myśliwi, Mroczni)
- Szaty masz na kręgi magii.
- Constantino nie uczy niczego nowego ale za to skupuje trofea takie jak żuwaczki,języki,skrzydła,żądła,kości i płaci za nie dobrze.
Odpowiedz
(31.07.2016, 19:36:50)Hosni napisał(a): Przedewszystkim wyucz się otwierania zamków i trofeów (Szczególnie przydatne dla Constantino, opłaca się być jego czeladnikiem).
Na samej manie grając mrocznym nie wyżyjesz, potrzebujesz zarówno siły jak i many.
Mane głównie zdobędziesz z bonusów więc się nie przejmuj.

Ciąg dalszy.
- Kostury są pod siłe i tylko 2h.
- Dołącz do gildii gdzieś 13 - 15lv, i wykonaj wszystkie zadania dołączeniowe (Najemnicy,Myśliwi, Mroczni)
- Szaty masz na kręgi magii.
- Constantino nie uczy niczego nowego ale za to skupuje trofea takie jak żuwaczki,języki,skrzydła,żądła,kości i płaci za nie dobrze.

dlaczego wcześniej nie można dołączyć ? jakieś zadania wtedy tracimy po za tymi z dołączaniem do innych gildi ?
Odpowiedz
Tak, jeśli dołączysz do jakiejś Gildii Głównej to nie będziesz mógł już wykonać m.in zadań które normalnie prowadzą do dołączenia do danej gildii.

Pamiętaj, że można spokojnie wykonać zadania dla gildii, aż do dialogu gdzie dołączasz, tam się zatrzymać i lecisz wtedy gdzie indziej.

Oprócz tego pewnie jest na pewno sporo zadań nietypowo gildiowych do których przynależność do jakiejś frakcji zwyczajnie blokuje.
Odpowiedz
Tylko te ale to w zasadzie AŻ te. Możliwe też że pare innych jak już Jonxx napisał :>
Odpowiedz
Ależ skaleczyłem tam język polski. :|
Odpowiedz
Ja polecam dołączyć na 17 lvl
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości