Rozwój postaci - balans
Co lvl dostajesz.
Odpowiedz
(03.08.2016, 16:09:56)zenek24pl napisał(a): Ja mam takie jedno pytanko bo nie wiem czy ślepy jestem czy jak ale czy tu punkty trafień można trenować czy są dodawane wraz z poziomem czy tylko tyle co z bonusów z jedzeń itp

Heh Graj to zobaczysz, powiem tylko tyle twórcy o niczym nie zapomnieli Język
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
Takie pytanko, jaki lvl udało wam się osiągnąc zanim dołączyliście do jakiejkolwiek gildii głównej? Bo mam póki co 13 i nie wiem czy to dobrze czy jeszcze słabo :p
Odpowiedz
Najwyższy przed gildią jest 17 osobiście to sprawdziłem
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
Ja powiem tak.
Istotą problemu jest wykonanie maksymalnej liczby zadań, a nie wybicie potworków na tym etapie.
Porozmawiaj ze wszystkimi, zbierz zadania, pomyśl co się da zrobić przed przyłaczeniem i będzie OK.
Niekoniecznie musi być to 17 poziom.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
No ja skupiam się na zadaniach a stworki zostawiam sobie na potem jak będę miał więcej zr/władania 1h żeby nie tracić jedzenia na życie :)
Odpowiedz
Ja rozwalam sobie potwory, bo one ogólnie słabe są. Zębacza rozwalam z 30 siły i 12% walki 1h. Trochę dziwne, ale przeboleję to. Jeżeli znasz się na Gothicu, to nawet orka rozwalisz dziesiątym poziomem. Questów z dzienniku mam co nie miara, więc trzeba go wyczyścić.

Ogólnie gra się zajebiście, gdybym nie przesiadywał ciągle przed internetem to pewno już bym miał ten 2 rozdział. Poza tym, to straszna kicha, że tak długo ten I rozdział. Jak ktoś wie co i jak, to nawet z 30 godzin będzie.
Pomogłem? Dzięki punktom reputacji dziękujesz mi za to OK.
Odpowiedz
Ja narazie nie bo niestety ale dysk mi już szwankuje i często mam lekkie freezy (chyba, że luruje moby w miejsca gdzie mogę je bezkarnie tłuc łukiem bez obawy o swoje dupsko)
Odpowiedz
myślę, ż jednak więcej niż 30 , Gladiatorzy to potwierdzą jak mniemam
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ta, ja kończyłem R1 z około 40h bodajże.
Odpowiedz
40 to git. Można i szybciej jak ktoś chce. Nic się nie stanie jeśli się zrobiło te questy które przepadną.
Odpowiedz
Teoretycznie można gnać do R2 po zrobieniu dołączeniowych zadań i wybraniu gildii...
Ale po co tak szybko?
Odpowiedz
Mi się tam nie spieszy. Zamierzam maksymalnie rozwinąć postać zanim dołączę do danej gildii. Póki co to eksploruję Dolinę Przodków i całkiem nieźle exp leci. Kowalstwo wyuczone, więc broń sobie zrobić mogę to nie narzekam. Gra się świetnie, mimo dość niskiego poziomu trudności.

Ps: Ja nie wykorzystuję mikstur do leczenia. Mam w c*** roślin leczniczych, które ciągle zbieram i one mi wystarczają.
Pomogłem? Dzięki punktom reputacji dziękujesz mi za to OK.
Odpowiedz
Hosni No za bardzo poleciałeś. Nie chodzi mi o gnanie do R2 tylko dołączeniu do gildii. Przed pójściem do Hagena też można się wstrzymać jak ja :>
Odpowiedz
(03.08.2016, 17:15:50)Dinozaur7 napisał(a): chodzi mi o gnanie do R2 tylko dołączeniu do gildii.
13lv dołączenie do gildi to nie gnanie ;p
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości