Rozwój postaci - balans
Ciekawą opcją jest wywalenie 40PN na zręczność zebranie 5PN z pierścienia który kupi się u Bospera i trochę z bonusów wiadomo Hwor nam fajne strawy przyrządzi Ramirez da +1 20serków da +1 3potki po 3 ZR są w Khorinis Można nawet nauczyć się wyrobu tych potek to wtedy bd mieli +30Zr z tych potek samych :D i zrobienie sobie porządnej szpady tak za 90ZR potem inwestować w pierdoły typu wyrób potek Grabienie zwierzyny, tabliczki itp następnie łupić tylko w broń 1H potem gdy bd mieli szpon Beliara tylko czekać i czekać i postać sama się rozwinie do maximum zręczności władania 1H :D Ja jeszcze planuję wydać PN na runy Palladona i na łuczki :D wdłg moich obliczeń te 35lwl czyli 350PN+ 30-50 które zdobędę z książeczek starczy mi na osiągnięcie 100%1H 100%Łuk 120-160ZR 100Siły 120Many runy palladona :3 Życzcie szczęścia :3 Ale Naprawdę opcja zręczności jest drogą łatwiejszą gdyż więcej zdobędziemy goblinich jagód niż smoczych korzeni a nauka mikstury sił i zręczność i kosztuje po 20PN więc chyba lepiej wybrać ZR większa oszczędność :> chyba że Twórcy moda perfekcyjnie zbalansowali trudność każdej drogi . No cóż życzcie szczęścia !
Odpowiedz
Tyle obliczeń.
Przeznaczenie to nie zadanie z matmy :>
Odpowiedz
Ja mam zamiar iść w Mrocznego Wojownika. Wymaksuję siłę do 200 punktów i 100% 2H + Czary do 3 kręgu. PN powinny starczyć :).
Pomogłem? Dzięki punktom reputacji dziękujesz mi za to OK.
Odpowiedz
Nie zapomnij podzielić się potem wrażeniami!
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Na razie mam mało czasu na grę, więc jeżeli Przeznaczenie zajmuje ok. 200 godzin to poczekacie... 67 dni. Ale napiszę długą recenzję.

Ale żeby nie było offtopu - mroczny wojownik ma runy do 3 kręgu, tak?
Pomogłem? Dzięki punktom reputacji dziękujesz mi za to OK.
Odpowiedz
tak
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Witam, mam kilka pytań jak na razie mam 14 lvl nie mam jeszcze gildii, mam 30% jednoręcznej trochę zainwestowałem w siłę i jeszcze inne pierdoły jak skradanie,otwieranie zamków,pozyskiwanie skór itp, jestem czeladnikiem u bospera
1 Chciałbym się nauczyć wykuwania dwuręcznych broni, czy jest ktoś jeszcze oprócz Harada kto tego uczy? Bardzo mi na tym zależy ale nie Chcę się cofać do wyboru czeladnika czyli jakieś +/- 15h gry :/
2 Słyszałem od Imperanona że wojownicy mają możliwość kucia magicznych broni, czy jeśli nie byłem czeladnikiem u Harada zostanie mi odebrana ta możliwość?
3 Jest ktoś kto uczy wykuwania jednoręcznych broni a jeśli tak to kto to jest?
4 W moim przypadku lepiej dołączyć do mrocznych wojowników czy do myśliwych?Tylko te 2 gildie wchodzą w grę,nie zamierzam inwestować w zręczność a obie gildie mi się podobają
Odpowiedz
Możesz jeszcze u Benneta się nauczyć kucia. Ale jeśli nie jesteś najemnikiem, to nie nauczy cię kuć z rudy
Odpowiedz
Cytat:1 Chciałbym się nauczyć wykuwania dwuręcznych broni, czy jest ktoś jeszcze oprócz Harada kto tego uczy? Bardzo mi na tym zależy ale nie Chcę się cofać do wyboru czeladnika czyli jakieś +/- 15h gry [Obrazek: IGTLtBq.gif]
[url=http://i.imgur.com/IGTLtBq.gif][/url]
Bennet uczy toporów każdego

Cytat:2 Słyszałem od Imperanona że wojownicy mają możliwość kucia magicznych broni, czy jeśli nie byłem czeladnikiem u Harada zostanie mi odebrana ta możliwość?

jedno nie zależy od drugiego
Cytat:3 Jest ktoś kto uczy wykuwania jednoręcznych broni a jeśli tak to kto to jest?


Tylko Harad
Cytat:4 W moim przypadku lepiej dołączyć do mrocznych wojowników czy do myśliwych?Tylko te 2 gildie wchodzą w grę,nie zamierzam inwestować w zręczność a obie gildie mi się podobają

nie wiem
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
I jak planuje ktoś pójście w moje ślady i dołączyć do myśliwych ? xD
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
Ja, jak ich oceniasz? :D
 
Odpowiedz
Gildie ? oceniam bardzo dobrze, przyjemnie się nimi gra mają też pewien plusik związany z pancerzami Język zadania są ciekawe i jako myśliwi mają zajefajną Bitwę dostępną jeszcze tylko dla Paladynów
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
Cytat: Czy też posiada runy przywolania? i czy w modzie jest regeneracja many do wyuczenia?

Tak. Mroczny Mag posiada runy przywołania.

odnośnie drugiej kwestii - tego typu rzeczy zostały usunięte, to nie jest gra dla dzieci
jest jeden pierścień, który daje tę możliwość, ale nie jest latwy do zdobycia i jego realne możliwości są niewielkie
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Gram wojownik 2h ile jest mniej więcej bonusów do siły?
Będę miał więcej niż 200 siły przestając w nią inwestować od 89pkt siły nie korzystając z biżuteri kasty wojowników?
Ile jest mniej więcej bonusów do broni Dwuręcznej?
Przestając inwestować w nią w progu 60% i czy bede miał 100% pod koniec gry?
Można bez wachania używać bonusów do np. many łuku jeżeli gram wojownikiem ?
Mroczny wojownik posługuje się runami jeżeli tak to może nauczyć się 6kręgu?
Odpowiedz
Ja czyli niezbyt dobry specjalista od szukania korzeni i expienia miałem około 230. Spokojnie da się więcej. Zapewniam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości