Rozwój postaci - balans
To też prawda.
Chodzi mi tylko o to, żeby nie wybijać na siłę każdego moba w Khorinis, żeby jakiś tam jeden poziom wyciągnąć. W pierwszym rozdziale i tak bardzo dużo expa wejdzie z zadań.
Odpowiedz
Myślę że z większości zadań można wbić tak około 12 lvl + moby to R1 można skończyć z 18-19 lvl.

Oczywiście do gildii najlepiej dołączyć jak najpóźniej, najpierw lepiej zrobić zadania związane z dołączeniem do innych gildii np. u Myśliwym lub Strażników.
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz
Takie pytanko, czy w 1R jest ktoś kto nam może robić miksy siły/zręczności z korzeni, jagód? Czy dopiero potem?
Odpowiedz
W I rozdziale Sagita na pewno uczy Miksturek Zręczności jak jej aloes dasz, Siły nie wiem, nie spotkałem nikogo jeszcze.

Pamięta ktoś do kiedy Vatras zbiera Stare Tabliczki? Bo nie chcę żeby mi bonusik przepadł do many :>
Po Jarkenendarze już przestawał brać czy po przejściu przez portal?
Odpowiedz
Jest tak, że bierze je cały czas, do końca gry.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(07.08.2016, 00:52:48)Reyaven napisał(a): W I rozdziale Sagita na pewno uczy Miksturek Zręczności jak jej aloes dasz, Siły nie wiem, nie spotkałem nikogo jeszcze.

Pamięta ktoś do kiedy Vatras zbiera Stare Tabliczki? Bo nie chcę żeby mi bonusik przepadł do many :>
Po Jarkenendarze już przestawał brać czy po przejściu przez portal?

Mikstury Siły uczy Constantino jak nauczysz się ważyć obojętnie jakiej mikstury.
 
Odpowiedz
Czy powinienem uczyć się ściągania płytek pełzaczy? Czy są jakieś questy z nimi związane albo jakieś dobre przedmioty? Pytam bo nie chcę potem mieć problemów jak już wybiję pełzacze.
Odpowiedz
tak, zdecydowanie tak
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Możesz choćby stworzyć pancerz z płytek pełzaczy w II rozdziale.
Pomogłem? Dzięki punktom reputacji dziękujesz mi za to OK.
Odpowiedz
(06.08.2016, 17:51:48)Jastrząb napisał(a): Masz rację, ale lepiej przed pójściem od jarkendaru i górniczej doliny wbić jak najwyższy lvl gdyż wątpię by ktoś poradził sobie z orkiem na 9 poziomie.
1 ork ?phi. dwa ciosy i leży :D
Odpowiedz
(08.08.2016, 00:37:24)desti2 napisał(a):
(06.08.2016, 17:51:48)Jastrząb napisał(a): Masz rację, ale lepiej przed pójściem od jarkendaru i górniczej doliny wbić jak najwyższy lvl gdyż wątpię by ktoś poradził sobie z orkiem na 9 poziomie.
1 ork ?phi. dwa ciosy i leży :D

Może nie dwa ciosy ale walka z orkiem 1 na 1 jest łatwizną nawet w 1R
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
Których zdolności pozyskiwania trofeów warto sie nauczyć na początkowym etapie gry, zakładając że będę grał Mrocznym. Mam już wyuczone skóry i kły
Odpowiedz
Skóry to podstawa ale ja polecam wyuczyć się wszystkich.
Odpowiedz
W poście 201 pytanie zostało widocznie źle sformułowanie i odebrane do forum bo chciałem się dowiedzieć w co mam zainwestować i czego się uczyć by posługiwać się kosturem 
czy iść w magię czy w siłę 
 by nie zmarnować godzin gry
Odpowiedz
ogólnie - kostury wymagają siły i siła jest atrybutem niezbędnym do ich użycia
zresztą nie ma ich wiele w grze i najmocniejsze, dostępne w grze cały czas są gildyjne
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości