Rozwój postaci - balans
Jednak nie wkleję dzięki za info teraz czas na zastanowienie się nad dalszym rozwojem postaci
Odpowiedz
Warto nauczyć się KK skoro Gram Wojownikiem a moja zręczność nie stoi na wysokim poziomie
Warto uczyć się wyciągania serc i rogów cieniostwora razem to kosztuje aż 10pkt nauki
Odpowiedz
Co do kradzieży kieszonkowej to tak, opłaca się, zręczności będziesz miał sporo z samych bonusów.
A co do różnorakich umiejętności zdobywania trofeów. Polecam nauczyć się wszystkich. Przeznaczenie to mod oparty głównie na robieniu zadań pobocznych i te umiejętności mogą się kiedyś przydać ;)
Odpowiedz
Zakładam, że na końcu są pytajniki w obu linijkach Język

Co do kradzieży:
zdecydowanie TAK, jest ogromna ilość zadań, które można wykonać dzięki kradzieży(nie tylko dla złodziei), jest to też sposób na dużo pieniędzy i doświadczenia. Ja zostałem kowalem najemnikiem z 2h bronią, chwilowo NIC nie zainwestowałem w zręczność, a ze wszystkimi bonusami mam aktualnie 71(w eq mam sporo sera, tabliczki II i III oraz 2 goblinie jagody na wszelki wypadek) i kradnę aż miło!

Co do serc i rogów to niestety nie mogę się wypowiedzieć, jako zawodowy łowca wyuczylem się tego na samym początku już i teraz w eq mam z 25 rogów(R2), które liczę, że będę mógł Busterowi sprzedać. Tak czy siak, z moich obliczeń i z tego co czytałem na forum do tej pory, postać powinna być kompletna koło 30-35 poziomu, więc wciąż zostają buforowe PN, które właśnie na takie rzeczy można przeznaczyć.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
(09.08.2016, 11:34:02)SparrowJacek napisał(a): już i teraz w eq mam z 25 rogów(R2), które liczę, że będę mógł Busterowi sprzedać.

podpowiem - tylko jako Najemnik

Cytat:ogólnie - kostury wymagają siły i siła jest atrybutem niezbędnym do ich użycia

sorry za moje błędne info z wczoraj :/
kostury gildyjne wymagają oczywiście many - siły wymaga natomiast Kostur Starca
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Hej, mam pytanie:
Przy 90 siły/zręczności koszta nauki stają się większe, a czy jest jakiś próg, gdzie jest więcej niż 2PN=1% walki bronią?
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
gdy gracz ma umiejętność 10% do 40% to w tym przedziale płaci za każdy 1 procent 2 PN
gdy gracz ma umiejętność 40% do 60% to w tym przedziale płaci za każdy 1 procent 3 PN
gdy gracz ma umiejętność 60% do 80% to w tym przedziale płaci za każdy 1 procent 4 PN
gdy gracz ma umiejętność 80% do 100% to w tym przedziale płaci za każdy 1 procent 5 PN
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Nwm czy opłaca się inwestować w języki pradawnych? Bo I tabliczka daje tylko 1 punk a II tabliczka daje 2 a jak jest z 3 ? Mozna sie chyba domyślić ale nigdy nie wiadomo Język i to kosztuje aż 6 lvl Smutny
Odpowiedz
opłaca się
to jak obligacje skarbu Państwa - zawsze procentują
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Krwawa ofiara nie działa na: Nieumarłe (szkielety, wojownicy cienia itd.), dziki, wszelkie gobliny, smocze zębacze, trolle, pełzacz wojownik, wargi, orkowie, cieniostwory, nie sprawdzałem jeszcze innych. Jest to błąd czy celowy zabieg? To zjawisko trochę bardzo wyklucza mrocznego maga z balansu(nie mówiąc już o kosztach magii, o których pisałem w temacie związanym z magią, runami)
Odpowiedz
Cytat:Jest to błąd czy celowy zabieg?

celowy


Cytat:To zjawisko trochę bardzo wyklucza mrocznego maga

to już jesteś Mrocznym Magiem, skoro wysnuwasz wnioski o balansie, nad którym pracowaliśmy dwa lata?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Raczej chodziło mi o balans rozdziału 1/2 mrocznego adepta posługującego się magią. Magią, która jest w wielu przypadkach niezdatna.
Ale jak rozumiem, w dalszej części gry jest o wiele lepiej, kosztem tych 2 rozdziałów?

Sprawa 2: Po dłuższym zaznajomieniu się z Krwawą ofiarą, zauważyłem, że ma 3 różne obrażenia, raz zadaje (na oko) 20 obrażeń, raz 50, raz w ogóle nie zadaje(test robiony na tym samym przeciwniku w tej samej odległości rzucania czaru).
Odpowiedz
no widzisz
to bardzo skomplikowane zaklęcie i teraz już jesteś blisko wysnucia wniosku czemu nie działa na nieumarłych
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Rozumiem, są specjalne czary przeciwko nim, nie musisz dalej mnie naprowadzać ^^
Zostaje druga sprawa:

Cytat:Sprawa 2: Po dłuższym zaznajomieniu się z Krwawą ofiarą, zauważyłem, że ma 3 różne obrażenia, raz zadaje (na oko) 20 obrażeń, raz 50, raz w ogóle nie zadaje(test robiony na tym samym przeciwniku w tej samej odległości rzucania czaru).
Odpowiedz
atak Krwawą Ofiarą opiera się na specjalnym skrypcie randomowo zależnym od HP przeciwnika i nie tylko od tego
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości