Rozwój postaci - balans
(10.08.2016, 12:16:13)XaroN napisał(a): Raczej chodziło mi o balans rozdziału 1/2 mrocznego adepta posługującego się magią. Magią, która jest w wielu przypadkach niezdatna.
Tak jak każda gildia nie da rady ukończyć gry posiłkując się tylko i wyłącznie swoimi atrybutami głównymi, tak i Mroczni są zmuszeni w pierwszych rozdziałach ogarniać więcej umiejętności.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Jaki próg zręczności należy przekroczyć by odblokować akrobatykę?
Tu jak jesteś wolny to nie żyjesz, za tych pije! Piwko
Odpowiedz
Akrobatykę można aktywować tylko czasowo, za pomocą Mikstury Akrobatyki.
Odpowiedz
Nowe potwory w nowym rozdziale zastępują te z poprzedniego czy po prostu będzie ich więcej?
Odpowiedz
nie , potwory sa dodawane często w innych miejscach lub dodawane do poprzednich stadek
dublowania i powielania insertu z R poprzedniego nie ma
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Polecam uczyć się wszystkich umiejętności patroszenia zwierząt, w Zamku w GD jak pochodzicie to natraficie na pewną postać która skupi owe trofea myśliwskie :>
 
Odpowiedz
Mam 22lvl niedługo 23 Język i tu moje pytanie mogę z takim lvl iść do gd. Dp khorinis i jarkendar mam zrobione na tyle ile mogłem
Odpowiedz
Jak najbardziej możesz. Ja poszedłem na mniejszym.
Odpowiedz
Mogę bez problemu zacząć zwiedzanie opuszczonej kopalni? I czy mogę zabić królową pełzaczy bez jakiś tam umiejętności?
Odpowiedz
Czy jest sens uczyć sie kręgów magii, kiedy mam zamiar być Mroczny Wojownikiem?
Odpowiedz
w Przeznaczeniu wszystko ma sens
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
A mogę zwiedzać wszystkie nowe lokalizacje w gd? Wiem że do jakiejś nie mogę wejść bez odpowiednich ruchów że muszę najpierw coś zrobić
Odpowiedz
Do odważnych świat należy.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ale boję się że grę sobie jakoś zepsuje Język
Odpowiedz
(13.08.2016, 16:03:20)patoxxx napisał(a): A mogę zwiedzać wszystkie nowe lokalizacje w gd? Wiem że do jakiejś nie mogę wejść bez odpowiednich ruchów że muszę najpierw coś zrobić

Dopóki nie będziesz wchodził do miejsc do których nie da się wejść na etapie gry (np przez bugowanie terenu/tekstur) to możesz być spokojny, że nic się nie stanie :>
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości