Rozwój postaci - balans
Ok broń gildyjna to na mane jest. Gdy chcę być tym Magiem Ognia to dostanę ją, czy muszę zakupić? A może grać Mrocznym Magiem? Co jest lepsze pod hybrydę? Język No i jak broń gildyjna na maga wymaga min 60 many, a wy tutaj mi piszecie, że nie mogę dawać w mane na początku to coś mi tu śmierdzi. Jak ją założyć mam wtedy? xD A i czy Gor poradzi sobie z Cieniostworem?

Tak wgl. Dzięki za -20 pkt do życie, za przejście przez mur do Khorinis na grzybkach xD Moglibyście to odpuścić, w koncu kodów nie używasz tylko luki ze strony twórców, a niewiele osób wie o tym patencie.
Odpowiedz
Niewiele osób? Wszyscy,którzy grali w gothica z 2 razy to wiedzą :D
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
No bez jaj. Nawet gdy weszłem od strony wody to też jest kara? A co z 500 expa za pomysł ominięcia strażników od Laresa?
Odpowiedz
Cytat:Moglibyście to odpuścić, 

nie
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Dobra chłopie nie marudź. Przyjdź o 7 rano do Farima gdy będzie wykonywal animacje mycia sie to dostaniesz te swoje 500 expa.

Jako przyszly Mroczny Wojownik warto w mane przypakowac, czy lepiej skupic sie na siłce, zręce i broni?
Odpowiedz
Many i tak dużo nabijesz z bonusów. Alkohole fajna sprawa. Język
Radziłbym się skupić na umiejętnościach walki bronią, bo na nią bonusów jest mało.
Odpowiedz
Necro 59 odkąd zamienił awatar z śmiertki na kucyka stał się płaczliwy i bezradny jak dziecko 
wstyd  Facepalm  
instrukcję przechodzenia przez jezdnię też ci podać?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
A tak z innej beczki. Mam 5 lvl, chcę grać Mrocznym Magiem, ale wydałem 30 PN na broń 2h (mam 25%), i 5 PN wolnych. Dodatkowo wyuczyłem się otwierania zamków oraz skórowania. Teraz pytanie. Czy zrobiłem dobrze, czy raczej cofnąć się przed wydaniem tych PN i rozdysponować je inaczej? Nie grałem nigdy Mrocznymi, więc nie wiem jak wygląda hybryda u Maga.
Odpowiedz
Przeniesiono do odpowiedniego działu. Bez konsekwencji, ale pamiętaj, że sprawy buildu postaci umieszczamy w tym dziale.
Odpowiedz
Necro
Przeznaczenie to nie strategia planszowa ani zjebany przez Tizgara Rebalance Dla Ubogich
naprawdę nie kompromituj się takimi pytaniami bo nie warto Cool 
dzieciaki nie zadają takich pytań, a ty zadajesz?
no wstydź się :!: 
kurwa, graj po prostu ;)
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Necro - jeśli planujesz walczyć bronią 2h to jak najbardziej dobrze zrobiłeś, jeśli jednak 1h, to polecam się cofnąć. Jeśli planujesz używać głównie łuków/kusz to też lepiej wczytaj. Póki nie będziesz łapał wszystkich srok za ogon powinieneś spokojnie przejść grę. Mag z 2h bronią to dość klasyczny build z tego co widzę.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Nic nie straciłeś, many jest dostatecznie w późniejszym etapie dzięki różnym bonusom. Zrezygnowałem z gry Mrocznym Magiem, dlatego nie mnie oceniać całość rozgrywki, aczkolwiek testując wszystkie czary, to cóż, wrażenie - szałem beliara można co najwyżej zabić chrząszcza, ale za to Kradzieżą można podbić świat w pojedynkę nie wysilając się.

Jak ktoś przeszedł/przejdzie grę Mrocznym Magiem, proszę o opinie i wrażenia.
Odpowiedz
Cytat:ale za to Kradzieżą można podbić świat w pojedynkę nie wysilając się.

pod warunkiem, że się wie jak to zrobić i ma się do tego cierpliwość
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Mhm. No z tego co widzę to nic nie straciłem. A do ilu polecacie mi dobić walkę 2h? Sam chcę narazie tylko 30% żeby bezi trochę płynniej machał żelastwem. Pakować do iluś tam w siłę? Bo z 20 siły (wymaganej do skórzanego pancerza i laski Xardasa) nie wiem, czy podbije 1 rozdział.
Odpowiedz
Czy Memorius nie wyraził się jasno? Na dodatek przypomnę ci pewną niezwykle trafną sentencję: mniej pytania, więcej grania. Powodzenia.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości