Rozwój postaci - balans
WK to Wielki Kanion?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(19.09.2016, 14:35:39)Token napisał(a): Wolnej Kopalni? Wodnego Kręgu? Jeśli skrót jest nieoczywisty, to bezpieczniej jest rozwniąć.

Do Wolnej Kopalni oczywiście :p
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
ja tam szedłem, jak mnie wysłali...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Nie jest tam najłatwiej, ale jak wszędzie - umiesz grać, to sobie poradzisz. 20+ jak masz to na spokojnie.
Odpowiedz
(19.09.2016, 14:41:05)Token napisał(a): Nie jest tam najłatwiej, ale jak wszędzie - umiesz grać, to sobie poradzisz. 20+ jak masz to na spokojnie.

Bardziej mi chodziło o questy, czy np. w 3R nie dostanę jakichś questów związanych z WK i będę musiał tam zasuwać po kilka razy,a wolałbym wszystko zrobić za jednym zamachem.Albo żeby nie było tam jakichś powiązań questowych w stylu,że jak zrobie ją za wcześnie to coś się popsuje.

A co do poziomu to niby mam 25,ale 60PN leży niewykorzystanych,ale z bryłą każdego złożę  xD
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Idź, wszystko dokładnie przeszukaj i będzie git.
Odpowiedz
(18.09.2016, 13:33:05)Wiśnia napisał(a): Kea 1 i sparrow buildy bardzo ładne :) Mam nadzieję że to nie ostatni opis postaci :D
Tak po za tym widzę że coraz większa ilość graczy jednak przekonuje się do ścieżki wody i lodu

U mnie na pewno nie. Zmieniło się to, że awansowałam od tamtego wpisu na poziom piętnasty, douczyłam się poziomu trzeciego tabliczek, umiem wyrywać pazury i obdzierać pełzacze z pancerza (te ostatnie dzięki bonusom pn z książek). Dziś dołączam się do gildii magów wody- zaczyna brakować mi zwojów, więc sobie średnio radzę, ale to jedyna rzecz, która mnie do tego zmusza, bo mam jeszcze trochę zadań do wykonania.
Odpowiedz
Czy wścieklizna permanentnie redukuje HP, czy wrócę to poziomu przed jej zarażeniem?
Odpowiedz
(20.09.2016, 12:17:34)Maniaks napisał(a): Czy wścieklizna permanentnie redukuje HP, czy wrócę to poziomu przed jej zarażeniem?

Staty wrócą do normy.
Odpowiedz
To teraz ja napiszę coś o swojej postaci.

Gram wojownikiem pod siłę i broń 2h, będzie to paladyn.
Wyuczone na razie mam:
-Kowalstwo- wszystkie bronie skupowane przez Harada, oraz 3 unikatowe miecze dwuręczne
-Trofea- skóry, kły, pazury, płyty pancerza pełzaczy, rogi smoczych zębaczy, żądła krwiopijców
-Trzeci poziom języka budowniczych
-Otwieranie zamków
-Alchemia- esencja lecznicza
-Broń dwuręczna 25%
-Siła 45

Resztę statystyk podniosłem przy pomocy tabliczek i bonusów z jedzenia, u Innosa póki co się nie modlę.
Niestety nie udało mi się nauczyć kradzieży kieszonkowej, muszę z tym poczekać do wizyty u piratów.
I rozdział zakończyłem na 18 poziomie. Może mógłbym wbić coś więcej, ale wykonałem wszystkie zadania, które byłem wstanie wykonać i zrezygnowałem z czyszczenia lasu na zachodzie wyspy.

Moje statystyki na koniec I rozdziału:

[Obrazek: yh86RW7.jpg]
Odpowiedz
https://scr.hu/1JNPXJ

 Tak się prezentuje mój Łowca Orków na samym początku 4 rozdziału. Postać wkroczyła na taki poziom, że kosi wszystko i wszystkich, aż miło. Pojedynczo nic nie jest w stanie podejść do mnie i mojego Szeptu Śmierci (swoją drogą łuki wyglądają zajebiście! Szkoda, że rapiery nie zostały zmienione  Płacz   ) Co do statystyk. Siły posiadam magiczną liczbę stu punktów, żeby nosić bardzo mocny pancerzyk. Mam nadzieję, że nie będę już potrzebował jej dużo większej ilości, bo może być problem z jej dopakowaniem. Zręczności myślę, że mam dosyć prawilną ilość. Co prawda, mógłbym mieć z 20 punktów więcej, ale postanowiłem zostawić kilka Szczawi, bo kto wie, może się przydadzą. Many też mogę mieć większą ilość. W plecaku kisi się 700 ciemnych grzybków, ale nie chcę mi się ich zjadać xD Jej ilość jest w pełni wystarczająca. Mój ekwipunek to jeden, wielki bajzel. Od początku gry nie sprzedałem ani jednego przedmiotu, bo nie wiedziałem co mi się przyda, a nie chciałem się potem głowić u którego NPC sprzedałem dany przedmiot. 
 Godzin na liczniku posiadam 120(to mało, czy dużo?). Męczące są zadania z tym bieganiem po światach, ale rekompensują to dialogi w niektórych przypadkach. Nie powiem, dialogi są mocne. Prychłem niekiedy na głos  xD 
 Jeszcze się tak zapytam, nie uważacie że w grze jest trochę za dużo sposobów na zdobycie golda? Halvora nie odwiedzam w ogóle, bo nazbierałem tyle tych świecidełek, że po prostu nie chce mi się bawić w wyrzucanie ich. Mój stan pieniężny nie maleje poniżej 10k(żadnego mieszka też jeszcze nie otworzyłem), chociaż muszę pamiętać o tym, że gry jeszcze nie ukończyłem, a jakieś przedmioty do kupienia czekają żeby opróżnić moją kieszeń.
 Cóż... Do końca gry zbliżam się sporymi krokami. Wierzę, że uda mi się ją skończyć bez większych problemów w najbliższy weekend.
Odpowiedz
Dobre staty.

Tak profilaktycznie polecam się nie śpieszyć w żadnym wypadku. Wiem to z doświadczenia :>
Odpowiedz
Cytat:Szkoda, że rapiery nie zostały zmienione

mieliśmy nowe wzory -modele ale nie zdecydowaliśmy się ich użyć ponieważ w ich "tworzeniu" bra l udział niejaki mdragothic.
Więcej chyba wyjasniać tu nie muszę.

Co do złota. Myśliwy nie jest "drogą" gildią i dlatego takie wrażenie może tu być.
Pojęcie "dużo złota"  jest względne. Dla mnie dużo to 50 000 a na  pewno nie 10 000 czy 20 000 przy cenie niektórych zwojów powyżej 1000 lub łacznej sumie ponad 50 000 jaka musi wydać Najemnik/Łowca Smoków aby zdobyć wszystkie pancerze gildyjne.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(20.09.2016, 16:03:01)maciek456 napisał(a): Moje statystyki na koniec I rozdziału:

[Obrazek: yh86RW7.jpg]
Jak udało ci się wbić tyle HP? Jestem na 17 lvl i mam ledwo 180.
Odpowiedz
(20.09.2016, 18:18:46)Gorn7 napisał(a): Jak udało ci się wbić tyle HP? Jestem na 17 lvl i mam ledwo 180.

Tabliczki, polne/leśne jagody, jest dostępnych do kupienia/zdobycia kilka eliksirów życia, Daron daje 5PŻ za każde 50 złota aż do ogólnej sumy 1000 złożonej w ofierze(chyba z dwoma czy trzema wyjątkami-mana, PD, PN).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości