Rozwój postaci - balans
Najpierw robić górniczą doliną czy jarkendar ?
Odpowiedz
To już zależy od ciebie, ale moim zdaniem lepiej najpierw zrobić Jarkendar
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
(21.09.2016, 11:56:26)Gruby0070 napisał(a): Najpierw robić górniczą doliną czy jarkendar ?

Jeśli się nic nie zmieniło, to przed wejściem do Jarkendaru proponuję odwiedzić na chwilę GP i pójść do klasztoru zmiennokształtnych...
Odpowiedz
Tak, to bardzo dobry sposób rozgrywki, tym bardziej, ze dostęp do Obozu nie jest trudny.
Jest tu jednak kwestia Isidro jako przewodnika bo idąc wzdłuż rzeki nie spotkamy go i późniejszy dialog z nim jako przewodnikiem jest nieco nioelogiczny.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Widzę kolejnych śmiałków, którzy zdecydowali się podzielić swoimi niezwykłymi buildami, mowa tu oczywiście o maciek456 oraz Chemol, rozwój bardzo ładny, i mam nadzieję że wraz z dalszym rozwojem, opiszecie co się zmieniło. A graczom którzy dalej się wstydzą, polecam przełamać się i również dać coś od siebie :) oczywiście nadal obowiązuje punkt reputacji za każdy build które już przydzieliłem wymienionym graczom  Piwko
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
Na jakim lvl bezproblemowo można dołączyć już do gildii i robic nastepne zadania ? (mam juz popacie 4 myśliwych, nie złamałem tylko nogi Fanholowi i nie przyniosłem skór wargów bo nie mam do tego cierpliwości)
Odpowiedz
Zrób najpierw wszystkie misję dołączniowe do innych gildii.A potem jak wolisz lecz najlepiej jest dołączyć w obrębie 15-19lvl
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Dokładnie.
Odpowiedz
Ufff, próbowałem udowodnić, że można zdobyć 20 poziom bez wstępowania do gildii i udało się, aczkolwiek ledwo! (niecały tysiąc doświadczenia powyżej jestem)
Bohater jak już mówiłem ma wyuczone wszystkie niezbędne do zadania Wielkie polowanie trofea dostępne w DP i Khorinis, 2 poziom tabliczek, chodzi z prawie najlepszym łukiem od Bospera i posługuje się koncerzem(potem zrobię sobie miecz u Carla). Nie pobiłem żadnej postaci, która nie powinna być zbita poza questem z wyjątkiem Gora(ta miotła jest wspaniała!) i wykonałem łącznie 158 zadań, przy czym dołączyłem do CJ, a oni w R1 mają dużo dłuższy wątek niż złodzieje.

Postać jest trochę zbyt wykokszona chyba aż, brakuje mi troszkę zręcności tylko, by na 3 strzały mieć orka wojownika, cieniostwory i wargi padają i są bez szans, a Łuk wygnania robi sieczkę z umarlaków(szkielet cieniostwór pada po 1 strzale). Zachowam sobie zapis, bo mimo iż najprzyjemniej się gra taką słabą postacią, która musi ostro kombinować, to jednak zadania znam już prawie na pamięć...

Oto staty: (teraz dołączam do MW)
[Obrazek: tTS2pef.jpg]

Dalej planuję inwestować w runy łuki i broń 1h, jeśli zajdzie potrzeba, to wydam też kilka PN aby w R4 mieć 140 siły z wiadomych dla niektórych przyczyn :) Do tej pory gra pod takim buildem była bardzo przyjemna, choć dużo łatwiejsza niż chodzenie z bronią 2h i oszczędzanie tabliczek itp, żeby dobić najpierw do 90 siły.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Cytat:próbowałem udowodnić, że można zdobyć 20 poziom bez wstępowania do gildii i udało się, aczkolwiek ledwo! (niecały tysiąc doświadczenia powyżej jestem)

no, no :brawo:
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(23.09.2016, 19:26:04)SparrowJacek napisał(a): Ufff, próbowałem udowodnić, że można zdobyć 20 poziom bez wstępowania do gildii i udało się, aczkolwiek ledwo!
Ja tam od dawna wiedziałem, że to możliwe. Tak samo jak wiem, że możliwe jest uzyskanie 41 poziomu postaci na koniec gry. Niemniej jednak gratuluję wytrwałości!
Odpowiedz
Doskonałe statystyki! Nie sądziłem, że aż tyle da się wyciągnąć z R1.
Bonusy zjadałeś od razu, czy może trzymasz na potem?
Odpowiedz
Jeszcze jedna informacja:
dużo dostawałem od Innosa(teraz dziad już tylko manę mi zwiększa) ale mam w grze 29 dzień, bo grałem tak, żeby jak najwięcej zrobić i dopiero na końcu, gdy miałem może z 5 questów tylko do wykonania i wymagały one przeczekania dnia lub więcej to spałem.

Jeśli chodzi o bonusy to zamiast spać właśnie je zżerałem, w eq mam teraz jeszcze z 60 piw/ginów 20 mlek i 15 serów oraz 60 pewnie mięs kopacza, tak to wszystko zjadłem. Jeśli chodzi o tabliczki to użyłem tych do broni 1h żeby dostać brakujące 7% do 30(2 od Wulfgara 1 od Alrika i 10 od miecza), resztę zachowuję. Nie użyłem też żadnej tabliczki do łuków, reszta wszystko czytałem jak leciało.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
[Obrazek: Nqxok]

http://imgur.com/a/Nqxok

Też udało mi się wbić 20 lvl z miesiąc temu, ale moje statystyki nawet się nie umywają do Sparrowa, szacun.
Odpowiedz
Token, serio aż tyle można zdobyć? Bez oczywiście wykorzystywania szkieletów magów jako nieskończonego źródła doświadczenia xD Tylko na co potem wydawać te punkty nauki? hmm...
I musiałem się bardzo starać, żeby ten poziom wbić, starałem się jak tylko mogłem wybijać wilki, żeby nie zjadały kretoszczurów itp, a mimo to ledwo o 700 PD jakieś wyciągnąłem ten poziom, pobiwszy tylko Gora xD (400 PD bodajże), zostało tylko z 5 albo 6 postaci, które mógłbym okraść, jednak wszystkie wymagają chyba zbyt dużo zręczności, więc nawet z tego nie dociągnąłbym wiele.

Ale nic, teraz mając bryłę lodu i stado będę niszczył, w końcu w R2 przełamię oblężenie zamku w GD! (Zawsze chciałem to zrobić!)
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości