Rozwój postaci - balans
(23.09.2016, 19:55:27)SparrowJacek napisał(a): Token, serio aż tyle można zdobyć? Bez oczywiście wykorzystywania szkieletów magów jako nieskończonego źródła doświadczenia xD Tylko na co potem wydawać te punkty nauki? hmm...
I musiałem się bardzo starać, żeby ten poziom wbić, starałem się jak tylko mogłem wybijać wilki, żeby nie zjadały kretoszczurów itp, a mimo to ledwo o 700 PD jakieś wyciągnąłem ten poziom, pobiwszy tylko Gora xD (400 PD bodajże), zostało tylko z 5 albo 6 postaci, które mógłbym okraść, jednak wszystkie wymagają chyba zbyt dużo zręczności, więc nawet z tego nie dociągnąłbym wiele.

Ale nic, teraz mając bryłę lodu i stado będę niszczył, w końcu w R2 przełamię oblężenie zamku w GD! (Zawsze chciałem to zrobić!)

Wariat... Mnie by zanudziła zbyt potężna postać.
Odpowiedz
Cytat:Ale nic, teraz mając bryłę lodu i stado będę niszczył, w końcu w R2 przełamię oblężenie zamku w GD! (Zawsze chciałem to zrobić!)


jest za to specjalny bonus i dialog od Berta jak wiadomo
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Kea1 - dzięki temu będę miał lepszą imersję w fabułę, bo nie będę się przejmował tym stadem zębaczy/jaszczurów/orków elitów które właśnie na mnie biegną, tylko zastanawiał się, gdzie jest ten artefakt, który miał leżeć gdzieś wśród ich zmasakrowanych ciał :)

Taka postać jest w sumie wydaje mi się dobrą bazą i pod maga i pod myśliwego i pewnie nawet mroczny da radę z takim buildem, więc nie zostaje nic, tylko fabułę zgłębiać dalej!

Aha, jeśli chodzi o questy i doświadczenie jeszcze: straciłem 1000 XP bo byłem chamem dla męża boskiej Ariel i jak zawsze byłem sknerą i nie dałem goblinich jagód Irvinowi! Tu schowało się bonusowe jakieś 1,3k którego nie zdobyłem.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
(23.09.2016, 20:02:59)Memorius napisał(a):
Cytat:Ale nic, teraz mając bryłę lodu i stado będę niszczył, w końcu w R2 przełamię oblężenie zamku w GD! (Zawsze chciałem to zrobić!)


jest za to specjalny bonus i dialog od Berta jak wiadomo

U mnie nie ma już orków w R2 przy zamku, ale nie otrzymałem za to żadnego bonusu, jak on się aktywuje?
Odpowiedz
(23.09.2016, 19:26:04)SparrowJacek napisał(a): Ufff, próbowałem udowodnić, że można zdobyć 20 poziom bez wstępowania do gildii
No no należą ci się brawa, pobiłeś rekord samego mistrza areny, czuję się normalnie zdetronizowany xD z mojej strony gratulację za dokładną grę :)

(23.09.2016, 20:00:14)kea1 napisał(a): Wariat... Mnie by zanudziła zbyt potężna postać.
widzę że preferujesz ten sam styl gry co ja czyli postać którą nie jest ani za łatwo ani za trudno :)
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
Nie zapomnij Wiśnia, że ja gram po raz drugi, wiem co nieco o Przeznaczeniu już, więc mogę bić rekordy jakieśtam, ale i tak nie liczy się to już w pełni ;)

Jak grałem najemnikiem to ten balans bardzo mi się podobał, aż do uzyskania ostatniej zbroi było ciężko, grupka 4 orków mogła mnie spokojnie zaszlachtować jeśli nie miałem szczęścia i satysfakcja z pokonania takiej grupki zawsze była duża. Teraz gram w sumie prawie wyłącznie dla fabuły gildii i żeby wykonać maksimum zadań(dialogi wciąż czytam, nie skippuję), odkrywając co mi za pierwszym razem uciekło, do walki nie przywiązuję większej uwagi i w sumie pierwszy raz w zyciu gram w ogóle postacią pod zręczność, co z pewnością ułatwi troszkę zbyt potężna magia wody, ale jakoś ciężko się przyzwyczaić, że zamiast stawać twarzą w twarz ze śmiercią, to szyję do wrogów z dala i uciekam jak coś pójdzie nie po mojej myśli.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
(24.09.2016, 00:07:02)SparrowJacek napisał(a): zbyt potężna magia wody

ona nie jest zbyt potężna tylko po raz pierwszy realnie skuteczna dla maga Wody próbującego grać pod w miarę czystego Maga
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(24.09.2016, 00:07:02)SparrowJacek napisał(a):  i żeby wykonać maksimum zadań(dialogi wciąż czytam, nie skippuję)
Dialogi z podstawowego gothica też nie skkipujesz? Powiedz mi jak ty to robisz, że cię to nie nudzi na śmierć :D
Odpowiedz
Dialogi z podstawki skippuję akurat, tylko te co lepsze zostawiam, jak "Powiedz no, to coś z przodu twojej głowy to twarz, czy dupa?" lub te, które są związane z historią postaci/świata, bo nastawiam się też na zapamiętywanie faktów, żeby potem lepsze doznania mieć jak DK wyjdzie.

Ok Memorius, w sumie jak stara się człowiek grać bez pakowania w zręczność/siłę dużo i bez "przygwoźdź potworka do skały i potem lej go A-D-A-D..." to będzie bardzo wdzięczny za to, drugi krąg jak mniemam wystarczy na znaczną większość przypadków, więc i mag nie będzie narzekał teraz na poziom trudności.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
(23.09.2016, 20:04:56)SparrowJacek napisał(a): Kea1 - dzięki temu będę miał lepszą imersję w fabułę, bo nie będę się przejmował tym stadem zębaczy/jaszczurów/orków elitów które właśnie na mnie biegną, tylko zastanawiał się, gdzie jest ten artefakt, który miał leżeć gdzieś wśród ich zmasakrowanych ciał :)

Taka postać jest w sumie wydaje mi się dobrą bazą i pod maga i pod myśliwego i pewnie nawet mroczny da radę z takim buildem, więc nie zostaje nic, tylko fabułę zgłębiać dalej!

Aha, jeśli chodzi o questy i doświadczenie jeszcze: straciłem 1000 XP bo byłem chamem dla męża boskiej Ariel i jak zawsze byłem sknerą i nie dałem goblinich jagód Irvinowi! Tu schowało się bonusowe jakieś 1,3k którego nie zdobyłem.

Jestem pod pewnymi względami masochistką, więc lubię się z takimi rzeczami męczyć, pod warunkiem, że to jest stado, a nie jedna sztuka  ;)
Odpowiedz
Mam 3 rozdział:
101 siły(z pierścieniami), 32 zręczności, 80 many, kradzież kieszonkowa, skradanie, otwieranie zamków, wszystkie umiejętności myśliwskie, trochę kowalstwa, 3 krąg, 3 poziom języków budowniczych. Wybiorę drogę wojownika...
Gildia: Mroczny Zakon, Poziom 21, 11PN.

I tu pytanie jak zwiększyć zręczność do 90pkt?(nie zużywająć dużo pn)
Odpowiedz
Nad atrybutami trzeba pracować od samego początku: Kapliczki, bonusy żywnościowe, można też nauczyć się alchemii.
3R i 21 lvl? To też daje wiele do myślenia...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
To musiałbym wybić całą GD żeby mieć wyższy. xD
Odpowiedz
(25.09.2016, 10:33:19)Teodor napisał(a): To musiałbym wybić całą GD żeby mieć wyższy. xD
zerknij na #512 i porównaj...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(25.09.2016, 10:33:19)Teodor napisał(a): To musiałbym wybić całą GD żeby mieć wyższy

Bez przesady, ja po wyjściu z jarkendaru miałem 23, a nie jestem jakoś zacięty na expienie i często zostawiam nieruszone stada potworów.
Zresztą sama GD jest w Przeznaczeniu tak mocno rozbudowana, że wykonanie wszystkich misji dostępnych w R2 daje sporo poziomów.

(25.09.2016, 10:27:01)Teodor napisał(a): I tu pytanie jak zwiększyć zręczność do 90pkt?(nie zużywająć dużo pn)

Modlitwa do Innosa, bonusy z jedzenia, można znaleźć sporo eliksirów. Warto też zdobyć pełny zestaw posłańca i pas zręczności, w sumie dają +30 do zręki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości