Rozwój postaci - balans
Pytanie do grających pod zręczność. Jak na początku rozdawaliscie punkty? Da sie przejsc gre uzywajac szpad/lukow nie pakujac w sile?
Odpowiedz
Jestem w R2, wybijam wszystko co się rusza i posługuję się szpadami do walki ze stworkami słabszymi, jak smocze zębacze czy pojedyncze wargi, a grupki/mocne stworki kładę z łuku. W siłę nie włożyłem żadnego pnktu, a teraz mam bazową wartość około 70, jeśli trzeba to cały set wojownika można założyć by zdobyć dodatkowe 40pkt tego atrybutu. Nieumarłych rozwalasz zaklęciami/łukiem wygnania, a całą resztę zwykłymi strzałami i jakoś leci, gra się w sumie nawet łatwiej niż pod siłę :)

Jako postać, która ma być magiem/złodziejem/łucznikiem/wojownikiem pod zręczność, wpakowałem 68pkt w zręczność, całą resztę dobiłem na miksturach, których nauka kosztuje tylko 20PN, więcej pkt w siłę/zręczność nie wrzucam, a radzę sobie bez zaklęć wspaniale.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Ukończyłem II rozdział, uznałem że to dobry moment na opisanie jak rozwinęła się moja postać.(jeśli kogoś by interesowało, to mój pierwszy opis jest w poście #498)
Większość PN zdobytych w R2 wykorzystałem na zwiększenie siły, oprócz tego wyuczyłem się kradzieży kieszonkowej, warzenia eliksiru siły, oraz podniosłem nieco umiejętności walki bronią dwuręczną.
Jak na razie utwierdzam się w przekonaniu, że obrałem dobry kierunek rozwoju postaci. Zarówno w Jarkendarze, jak i w Górniczej Dolinie byłem w stanie poradzić sobie z napotkanymi przeciwnikami. Udało mi się również wybić orków pod zamkiem w GD(Ulewa to moje nowe ulubione zaklęcie).
Moje statystyki pod koniec II rozdziału:
[Obrazek: VW3bUZW.png]
Odpowiedz
Po przeanalizowaniu tematu, czy żaden z koksów który wbił 19/20 lvl nie robił języka uczonych?
Odpowiedz
Ja wbiłem 19 lvl i miałem język uczonych, jeszcze zanim dołączyłem do gildii.
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
około 300 hp jak ja na 19lvl'u mam 149
Odpowiedz
daj sobie spokój z tym modem
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(01.10.2016, 18:18:21)Matissek121 napisał(a): 19lvl'u
Ty na tym lvl jesteś już przy grobowcu Quahodrona ? no cóż bardzo niedokładna gra zbiera swoje plony :)
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
(01.10.2016, 18:28:06)Wiśnia napisał(a):
(01.10.2016, 18:18:21)Matissek121 napisał(a): 19lvl'u
Ty na tym lvl jesteś już przy grobowcu Quahodrona ? no cóż bardzo niedokładna gra zbiera swoje plony :)

Ty jaki miałeś ? , wykonałem zdania frakcyjne u wszystkich z pominięciem niektórych ( skóra węza itp ) . W Jastrzębiach i u kupców nie miałem już dostępnych misji w R1 . Zacząłem watek łowców nieumarłych . W Khorinis i Dolinie przodków nie wyczyściłem tylko orków , warów i cieniostworów , Jarkendar praktycznie czysty , może w R2 w khorinis  zrobiłem parę misji , dużo z nich kierowała mnie do GD w której jeszcze nie bylem .
Odpowiedz
To w sumie nie temat na takie dyskusje, ale miałem 23 poziom i ponad 300HP z pewnością przy otwieraniu grobowca. Kombinuj, pamiętaj, że nie zawsze branie samemu obrażeń na klatę jest najlepszym rozwiązaniem
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
gdzieś z 3-4 levele wyżej niż ty dokładnie ci nie powiem bo nie mam zapisu z tego momentu ale na 19 bodajrzę to ja zaczynałem jarkendar a nie kończyłem xD
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
wg mojej skromnej opinii jak i zapewne sporej ilości graczy tego forum:
- zanim dołączysz permanentnie do jakiejś gildii głównej to wykonaj zadania przyłączeniowe w innych gildiach,
- wykonuj zadania poboczne, najpierw w zenie  Khorinis (polecam szybko uzbroić Gora do pomocy w walce z potworkami),  gdy już urośniesz w siły to zasuwaj do DP (dolina przodków) i powykonuj tam zadania, zapoluj na liczną zwierzynę cztero i dwunożną...
- ogólnie rzecz biorąc graj i nie leć przyłączać się do  gildii głównej póki nie przekroczysz 16-18 poziomu postaci (niektórym na forum udało się nawet wyższy wbić ),
- pomysłów na rozwój postaci w tym temacie padło sporo ale najlepiej wypracuj swój własny (największa frajda wg mnie)
Odpowiedz
takie pytanko czy lvl 17 jest wystarczający do przejścia do II rozdziału?
Odpowiedz
Jeśli z takim dopiero zaczynasz drugi rozdział, to powinieneś dać sobie radę.
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
Lvl nie są nigdy bezpośrednio potrzebne do questa. Oczywiście najlepiej jest mieć jak najwyższy. Do 2 rozdziału najlepiej wejść w przedziale od 14 do 19
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości