Rozwój postaci - balans
Dane mogą pochodzić z wcześniejszej wersji i dotyczą tylko zena. Możliwe, że coś zostało jeszcze dodane choćby w ramach nagrody. Ale to tylko z korzyścią dla gracza.
„Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.”
                                                                   'Przeznaczenie-Epilog'
                                  [Obrazek: 91YEuWK.gif]
Odpowiedz
Dzień dobry wszystkim! Mam pytanie odnośnie posługiwania się bronią jedno- i dwuręczną i ich progów punktowych. Do  60% mamy za 10 pkt nauki, a od 60% do 100% mamy za 15 pkt, czy jest jeszcze jakiś przeskok w tym przedziale?
Odpowiedz
nauka broni 1H, 2H, łuki i kusze:

10% - 40% - 1 procent 2 PN
40% - 60% - 1 procent 3 PN
60% - 80% - 1 procent 4 PN
80% - 100% - 1 procent 5 PN
„Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.”
                                                                   'Przeznaczenie-Epilog'
                                  [Obrazek: 91YEuWK.gif]
Odpowiedz
Cześć, gram w Gothic 2 przeznaczenie, wersja 1.5.1. Nie wiem czy jest to bug, ale mam 54% umiejętności władania bronią jednoręczną i raz mam sekwencję ataków na poziomie wojownik, a raz na poziomie mistrza, mimo tego, że jest napisane, że mam wojownika. Biegam ze zgubą orków, więc jakikolwiek bonus z broni odpada
Odpowiedz
Który rozdział i ile masz siły?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
3 rozdział i siły mam 120, a z zestawem wojownika i pasem mocy 170. Biegam z takim poziomem siły przez większość 2 rozdziału, odkąd zdobyłem pancerz magnata. W drugim rozdziale taka sytuacja nie miała miejsca, chociaż tam poziom 54% broni jednoręcznej nabyłem pod sam jego koniec.
Odpowiedz
Ten błąd był o ile pamiętam opisywany w temacie "Uwagi do wersji..." . faktycznie takie rzeczy mogą mieć miejsce, nie udało się nam tego poprawić w wersji 1.5.1 w jednoznaczny sposób. Jest to "zaszłość" z oryginalnego G2 NK, która się ujawnia w większości sytuacji tego rodzaju.
pewne poprawki w tym zakresie wprowdza dopiero wersja 1.6
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości