Platforma miłośników Kucy(ków) Pony
(13.05.2018, 18:14:47)Opos napisał(a): Z tego co słyszałem to za poprzednie dotacje Quasch kupił sobie Wiedzmina 3 + dodatki, więc piękne wsparcie teamu :)

cenne info
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Dyskusja przeniosła się na inny tor, więc jakby co wiesz/wiecie gdzie mnie szukać :>
Odpowiedz
Skąd takie info? Nie lubię takiego siania informacji z chuja. Jak walicie takie teksty, to przynajmniej miejsce coś na ich poparcie.
Odpowiedz
Opos mu pewnie sprzedał.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
a co ty za taki wyszukiwacz fake news?
Cukierberg jest od tego.

Jezlei to nie prawda to niech Quasch przedstawi transparentny raport z wykorzystania dotacji , poparty rachunkami i fakturami, bo jak nie to zgłoszę to do Urzędu Skarbowego.
Drogą elektroniczną, ze wskazaniem źródłeł i linków.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(08.12.2016, 20:52:18)Memorius napisał(a):
Cytat:Ile modów upadło lub zakończyło się tylko na wersji demo, bo autorzy nie mogli się dogadać?

wszystkie gdzie nie kierowałem pracami
to chyba oczywiste
I tu się zgadzam :)
Chociaż nie jestem zwolennikiem zamordyzmu, to jednak w pewnych sytuacjach taki rodzaj dyscypliny jest jak najbardziej wskazany. Ostatni przykład, to właśnie Dzieje Khorinis, gdzie członkwie zespołu pożarli się między sobą jak zwykli gówniarze w piaskownicy ze szkodą dla graczy, który czekali na moda od wielu lat. 
Tym bardziej gratulacje dla Memoriusa, który wprowadził dyscyplinę oraz dla całego Zespołu, który takie założenie zaakceptował  OK 
Pozdrawiam wszystkich po długiej przerwie  Piwko
Odpowiedz
Przecież nie ma tu konta, a jakby miał to by miał bana. Dla mnie takie info z dupy, to każdy se może przedstawić, tym bardziej, że nikt z ich forum tu się nie udziela.
Odpowiedz
(13.05.2018, 19:48:25)Dota napisał(a): Przecież nie ma tu konta, a jakby miał to by miał bana.
ejże Doita
za takie wnioski podciągniemy to pod trolling!
uważasz że na tym forum nie wolności i demokracji i Quasch nie może przedstawić swoich poglądów?
zresztą nie musi tutaj , mają własne tuby informacyjne

(13.05.2018, 19:47:33)Bezimienny napisał(a): Tym bardziej gratulacje dla Memoriusa, który wprowadził dyscyplinę oraz dla całego Zespołu, który takie założenie zaakceptował
o, bardzo fajna wypowiedź, podoba mi się,
nie to co te anarchistyczno-liberalne wypociny Doty
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Zakładałem to na podstawie tego, że niektórzy z tM typu Werewolf dostali tu bana od razu po pojawieniu się. Ogólnie rzecz biorąc myślę, że BS będzie mieć na to wyjebane i nie będą mieli ochoty się w żaden sposób usprawiedliwiać przed waszymi pomówieniami, niezależnie czy te pieniądze wydają na dubbing czy na Wiedźminy.

@edit
No serio 10% za trolling? xD To po cholerę ja mam tu coś pisać. Nie zamierzam popierać waszych nienawistnych wypowiedzi, to muszę stać w opozycji xd
Odpowiedz
bo to Quaszyści
to mówi samo za siebie popcorn

(13.05.2018, 19:58:18)Dota napisał(a): To po cholerę ja mam tu coś pisać.
ponieważ ci co nie piszą, a tylko kibicują dostaną bana na jakiś czas
lepsze 10 procent za trolling niż ban , prawda?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Co do wspominanych tu dotacji, ja dałem się naciągnąć na 5 dych za otrzymywanie "ekskluzywnych materiaów" od DK a skończyło się na 1 (słownie JEDNYM) mailu od nich. 
I wszystko poszło się...  :/
Odpowiedz
(13.05.2018, 20:02:03)Bezimienny napisał(a): Co do wspominanych tu dotacji, ja dałem się naciągnąć na 5 dych za otrzymywanie "ekskluzywnych materiaów" od DK a skończyło się na 1 (słownie JEDNYM) mailu od nich. 
I wszystko poszło się...  :/

Mówisz o tym? XD

Nawet pomimo moich anarchistyczno-nihilistyczne skłonności nie mogę zaprzeczyć. Tak właśnie było. xd
Odpowiedz
Co ty Docia. Przecież Majes tu bywa, czyta i pisze. Także nie siej fermentu :>
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
(13.05.2018, 20:08:23)Dota napisał(a):
(13.05.2018, 20:02:03)Bezimienny napisał(a): Co do wspominanych tu dotacji, ja dałem się naciągnąć na 5 dych za otrzymywanie "ekskluzywnych materiaów" od DK a skończyło się na 1 (słownie JEDNYM) mailu od nich. 
I wszystko poszło się...  :/

Mówisz o tym? XD
Dokładnie :D

Nawet pomimo moich anarchistyczno-nihilistyczne skłonności nie mogę zaprzeczyć. Tak właśnie było. xd
Odpowiedz
Bezimienny nie ma co płakac nad rozlanym mlekiem.
Korzenie Zła ogranie?
Piwo pijesz?

A i jeszcze jedno.
To nie jest temat ring MMA - macie uczestniczyć w dyskusji , a nie patrzeć jak Herosi obijają sobie mordy.
Ziewaki po prostu wypierdalać na spacer i nie pałętać się tutaj.
Kto tu będzie wisiał jako czytelnik dostanie czasowego bana, na tak długo, jak uznam to za stosowne.


(to ponowne info ,żeby mi tu jakiś ciołek nie zaczął płakać "bo nie wiedział i nie doczytał")
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości