Rozwój postaci - balans
#16
Niech mi ktoś doradzi bo jestem rozdarty. Prawdopodobnie zdecyduję się na bycie Paladynem i mam zagwozdkę u kogo zostać czeladnikiem. Constantino w sumie niewiele pomoże, bo skupi grzybki, które jednak paladynowi przydadzą się, zważając na ich magiczne właściwości. PN na miecze specjalnie nie zamierzam wydawać, zostaje więc Bosper. Ale jakoś nie do końca mnie on przekonuje ;p
Odpowiedz
#17
Bosper da ci fortunkę jak wiesz. No ale u Harada ten 1PN już ci fajny mieczyk da. Decyduj :)
Odpowiedz
#18
na dobry początek wbiłem poziom 2 brakuje mi 300 expa do 3
Odpowiedz
#19
zabij Hildię Troll Cycki
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#20
(04.06.2016, 21:37:06)Memorius napisał(a): zabij Hildię Troll Cycki

a co , tak dobrze punktowana jest ? Żartuję , na pewno bym jej nie zabijał , chociaż po co ma cierpieć i tak często choruje , zabiję ją w 5 rozdziale , no chyba że jest nieśmiertelna , nie wiem nie sprawdzałem , kobiet się nie bije
Odpowiedz
#21
(05.06.2016, 11:03:55)quaterion94 napisał(a): zabiję ją w 5 rozdziale , no chyba że jest nieśmiertelna , nie wiem nie sprawdzałem , kobiet się nie bije

Teraz to już przejebałeś, po co ją zabijesz? Bo exp będzie?
Odpowiedz
#22
(05.06.2016, 11:03:55)quaterion94 napisał(a):
(04.06.2016, 21:37:06)Memorius napisał(a): zabij Hildię Troll Cycki

a co , tak dobrze punktowana jest ? Żartuję , na pewno bym jej nie zabijał , chociaż po co ma cierpieć i tak często choruje , zabiję ją w 5 rozdziale , no chyba że jest nieśmiertelna , nie wiem nie sprawdzałem , kobiet się nie bije

rotl rotl rotl   
Zachowajcie tego posta na pamiątkę, bo jest mocny.  Miś
Odpowiedz
#23
żartowałem nie będę zabijał żadnych neutralnych npc , tylko tak gadam
Odpowiedz
#24
Wiecie co mobów/postaci nie do ubicia dla łucznika jest tyle że mógłbym co tydzień wstawiać odcinek z serii Balans Łucznika , odnosząc się do wypowiedzi memoriusa jak mam ubijać z miecza skoro mam 2x mniejszy dmg a obrony wgl nie mam bo pancerze są dostępne tylko dla wojownika , po co dawać łucznikowi pancerz? Obecnie włącznie z tymi zbrojami które mogę kupić od zaraz mam 6 pancerzy lepszych od mojego których nie mogę założyć bo zostały zrobione tylko dla siłaczy.

WSTAWIAM TUTAJ FILM POKAZUJĄCY WALKĘ Z GOLEMEM KTÓREGO SPOTKAŁEM PO DRODZE DO KAMIENNYCH STRAŻNIKÓW , W NASTĘPNYM ODC KAMIENNY STRAŻNIK. 

spokojnie film dostępny tylko dla osób które mają do niego bezpośredni link
 
PS: Easy walka jedyne 4-5godzin i po mobie. Można sobie klikera włączyć i  iść ugotować obiad , odebrać dziecko z przedszkola , pójść na siłkę , czego dusza zapragnie. 

PS 2 : Wstawiam dzisiaj na noc bota żeby ubił mi jednego golema



Dziękuje za obejrzenie 1 odcinka w drugim odcinku kamienny strażnik w trzecim orkowie , oglądaj na bieżąco !

A teraz tak serio bo mod jak już mówiłem ma świetną fabułe , mnóstwo nowości , ew. niektórym przeszkadza grafika w DP choć moim zdaniem jest ok. Ale balansu nie ma za grosz przynajmniej w przypadku łucznika powinniście coś z tym zrobić takie jest moje zdanie , ale czy potraktujecie to poważnie czy nie to wasza sprawa.
Odpowiedz
#25
Wybacz, ale powiem krótko to co mówiłem Ci już wcześniej: bredzisz.
Jeżeli rzeczywiście nie dajesz rady i uważasz, że w tej kwestii balans jest zrąbany, to znaczy, że się nie nadajesz do grania w tą grę. Tyle w temacie.
Odpowiedz
#26
Troszkę śmieszne jest to bo na logike " Kamień " serio chciałeś mu wbić strzały z dużym dmg ? jak dla mnie jest wszystko ok .

Normalnie w Gothic Golemy zabijamy bronią typowo " Młot " np młot kowala lub " Obuchowa jeżeli się nie mylę "

Strzały / Zwykłe miecze nic nie zrobią Golemom bo w końcu miecz by utknął a strzała pękła by w zderzeniu.
Odpowiedz
#27
nie istnieje coś takiego jak łucznik
istnieją za to zwoje, istnieją przyzwania istnieje wiele sposobów walki
wiesz - Raveren grał trzy razy Najemnikiem pod zręczność korzystając z łuków i broni na zręczność oraz zwojów
raz chyba tylko płakał że mu coś tam nie poszło, raz chyba miał problem z pancerzami i tylko z powodu kasy
skończył grę bez większego problemu i wyczyścił mapy do tego stopnia, że gdy Tituf wziął jego save to zobaczył pustki i gołe pola

Raveren wiedział też że kamienny golem ma zgodnie z lore

    protection[PROT_BLUNT] = 150;
    protection[PROT_EDGE] = IMMUNE;
    protection[PROT_POINT] = IMMUNE;
    protection[PROT_FIRE] = IMMUNE;
    protection[PROT_FLY] = IMMUNE;
    protection[PROT_MAGIC] = IMMUNE;

i walka z nim czymkolwiek innym poza młotami, buławami i podobną bronią nie ma sensu

zaczynam doceniać tego testera coraz bardziej...
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#28
super tylkocna młoty nie mam siły na żaden z młotów albo wiem 150siły z bonów wezmę i założe młot adanosa
Odpowiedz
#29
Zwykły Młot kowala wymaga 15 siły bodajże już coś idzie ubić jak dobrze kojarzę . Buława też coś jest na mniejszą ilość siły poszło by dużo lepiej niż łukiem
Odpowiedz
#30
To ukradnij Fellanowi! Nie no, żarcik... A wszystkie wieże w Khorinis obszedłeś?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości